Diskuze k profilu a úspěchům

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2273

Host
To sa dalo cakat.Nie ze by som chcel prave dnes uspechy,co okrem toho ze nieco dosiahnes co mozu vsetci nedava nic ine.Nemam sa naco hnevat.
 

DeletedUser14058

Host
Za mou osobu - klidně to oželím, když se místo toho konečně opraví nekonečné načítání, padání a zamrzání. Když nebudu muset neustále restartovat browser nebo rovnou celý komp a tak podobně..
 

Ažmilid

Turista
Zdravím, spuštění bylo ohlášené na patnáctého, dnes je sedmnáctého a v mám profilu je vše při starém. Zdrželo se to, anebo jsem něco špatně pochopil? Díky
 

DeletedUser11964

Host
asi dobré jako motivace pro začínající hráče. Pro mne jen odebrání funkce ohledně nabídky/prodeje zboží (stejně nebyla důležitá).
Dají se někde vypnout ty spamové hlášky?
Mne opravdu nezajímá, že mám o milion zlatáků víc...(když jich mám přes 130 milionů).
 

DeletedUser13041

Host
Mno. Účelnost achievementu je na samostatnou debatu. Někdo uvítá, někdo ignoruje, stejně jako nevyužívané nabídky výměn surovin. Nicméně v souvislosti s aktualizací se objevují drobné chybky. Lidem mizí text z profilu - to závažné není, ale mizí jednotky z obran. Mě jednotky nezmizely, jen byly nahrazeny zřejmě náhodně jinými. Osobně doufám, že ta chyba nemá opakující se charakter. Vážně by mi vadilo zjištění, že přes můj cca 420% obrany si procházejí hráči rabovat proto, že mi zase zmizely jednotky.
 

DeletedUser4904

Host
A jedna maličkost navíc kde teď zjistím kolik mam Promethia ??? Dříve v právě sekci zboží
 

DeletedUser7651

Host
Upřímně - "přehled bonusů" mě naprosto nezajímá ---- zato mě zajímá, když se přihlašuji na 8x a když se mi to během jednoho boje 4x sekne .... a to jsem do tohoto vylepšení neznal ....
 

DeletedUser7651

Host
teď jsem se ani na DEVÁTÝ pokud nedostal do bitvy - hraji to už pár let ale asi skončím ...
 
záložka "přehled bonusů" může být fajn, ale uvítal bych, kdyby se po kliknutí na radnici otevřela záložka "novinky". přece jenom nemusím pořád vidět naskakovat %, která se až tak moc nemění..

Také souhlasím. Na přehled bonusů nechodí člověk tak často jako třeba na seznam VB kam má hozeno nebo na seznam věží a pozic v nich.

Upřímně - "přehled bonusů" mě naprosto nezajímá ---- zato mě zajímá, když se přihlašuji na 8x a když se mi to během jednoho boje 4x sekne .... a to jsem do tohoto vylepšení neznal ....

Proboha na čem hraješ? Já za tu dobu co hraju jsem nikdy (kromě toho kdy byl server opravdu off) neměl problém se dostat do hry, nebo aby se mi hra nenačetla.
Pokud hraješ na mobilu tak nevím, ale jo tam to padá často.
Ale na pc se mi to nikdy nestalo. Asi je čas na výměnu pc nebo na změnu poskytovatele internetu.
 

Haspro.TR

Turista
No, opravdu růžové prasátko je roztomiloučké, ale jinak asi k ničemu.
Můj názor - překlady jednotlivých úspěchů děsné - nachové srdce je opravdu něco a o tvrdém vyznamenání se ani nebavím. Možná by to chtělo na překlad někoho, kdo umí anglicky nebo něměcky a ne to jen googlit v překladači.
Vyskakující upozornění na dalších xx mincí nebo surovin (potažmo čehokoliv jiného), které na chvíli zablokuje hru je pěkně otravné. Bylo by vhodné přidat funkci pro jeho vypnutí, určitě by to 80 % hráčů uvítalo.
Celkově přehled úspěchů může být pro někoho motivující, ale pro většinu hráčů, kteří jsou na konci výzkumu, mají postaveno město do ideální podoby pro svůj styl hry jsou úspěchy celkem k ničemu. Úspěch za stavbu silnic nebo domů - to asi není to pravé ořechové a úspěch v podobě prohraných bitev je vyloženě cool - to si určitě každý vystaví.
Vhodnější by byl např. úspěch dle pořadí úrovně VB - ne jednotlivá VB jako v žebříčku, ale např. souhrn bodů ze všech postavených VB , ten už by něco o hráči, jeho snaze a době jeho hry vypovídal.
Dostávat se na seznam budov, do kterých přispívám na trojí kliknutí je otravné už hodně dlouho - také se přikláním k názoru, že by měla být tato hojně využívaná funkce nějak zjednodušena - ideálně na jedno kliknutí.
 
Typičtí Češi. Jak to něco nepřidává nebo z toho není kupa dia tak je to k ničemu a je to jen otravující a zbytečné :D
Jo bavím se tady nad tou diskuzí už dlouho a dobře.
Jediný rozumný návrh a názor co tu zatím zazněl je změna, aby se okno otevíralo na Novinkách.
Zbytek je jen brečení, že z toho nic nemáte.
Když pominu to, že bylo několikrát oznámeno, že se budou přidávat další úspěchy, a že na testu jich již pár přibylo, tak fakt nechápu co vám na tom tak vadí? Každá z těch věcí je určitý ukazatel toho jak hráč hraje a může si vystavit co chce. Nemusíte tam mít NIC!

K tomu, že něco není přeloženo (hlavně v Historii událostí) a některé překlady jsou divné, tak to je celkem normální i z ledovkou to tak bylo nebo s novými jednotkami. A prostě se to nahlásí a opraví. Na což je tu samostatná sekce, kde se to dá udělat.

A když už si to nebudete vystavovat, co takhle, že je to i nějaký ukazatel pro vás? Ach pardon já zapomněl jediné co vás zajímá jsou tuny dia a fb.
 

Svatej

Legenda
Silveralius: Mno, vážně je tvůj příspěvek o ničem.;) To že za to není nic je sice trochu problém, ale já tu nadávám hlavně na to, že drtivá většina achievmentů se dá "obechcat" abych to tak terminoval... ;)
 
Silveralius: Mno, vážně je tvůj příspěvek o ničem.;) To že za to není nic je sice trochu problém, ale já tu nadávám hlavně na to, že drtivá většina achievmentů se dá "obechcat" abych to tak terminoval... ;)

K tomu co si o tom myslím, jsme se již vyjádřil dříve a to tak, že se mi to líbí a je to dobré zpestření hry :) Teď to byla spíše reakce na ostatní co tu píší.
Oni brečí k tématu, ty brečíš mimo téma a celý příspěvek je bez obsahu.
Ty úspěchy prostě nejsou dozrálý, proto se brečí. Měly být delší dobu v děloze.

Co na nich není dozrálé? To, že jich je málo? Nebo to, že se vám nelíbí obrázky? To, že za ně nic nemáte?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru