Diskuze k soutěži

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
Milí hráči,

těšíte se na novou soutěž? Tipněte si, jak dlouho bude trvat vítězi, než odpoví správně na všechny otázky!
Chcete-li se zeptat na něco vy, neváhejte napsat.

hujerka

Turista
naštěstí s večerním časem mám trochu šanci, ráno vůbec.... chci se zeptat, jak se tam můžu zaregistrovat? nedaří se mi to zase najít...

Danielis001

Psavec
Já myslel že škola začíná všem v 8:00 (pravda, jsou i jiné školy kde to je jinak) Takže dřív nebo odpoledne. Večer prostě v 20:00 nejsem nikdy u mobilu nebo PC, to tak v 21:00 - ale to si musím zajistit už sám ;) Ale pořád lepší než 12:00 nebo 0:00 :D

King Erich

Turista
akoze som si myslel, ze tam budu otazky o Albertovi, nech ma kazdy sancu to vyhrat, ale hned druha otazka, ake uzemie sa da ziskat za tolko a tolko koksu a neviem coho este... no uplne k h... tento kviz, to vedia zodpovedat ti, ktory to uz odkryli-to uzemie myslim, ale hladat to dobu na nete s otaznym vysledkom, ze ake uzemie.... no kto toto vymyslal, si moc prace nedal, aby to bolo zodpovedatelne pre hracov z kazdej doby..

petrpivoj

Veterán
Ja sice nezúčastnil ale naopak bych řekl že jsou ty otázky dobre složené a dají se dohledat buď tady na fóru nebo na foe wiki.

Jabloňové

Dopisovatel
Nám otázku: když je nákup určité věci podmíněn nákupem jiných předchozích věcí, počítá se cena pouze té poslední věci nebo souhrn všech věcí, tedy i těch předchozích. Abych si koupil třeba podlahu Dlažební kostka, musím si nejdřív koupit podlahu Naleštěná prkna. Počítá se celková cena?