Diskuze k Valentýnské výprodeji

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Po roce tu máme opět výprodej populárních předmětů, spolu s dárkem pro každého hráče ihned po přihlášení na první herní svět v daný den. Tady se můžete podělit o své názory.
 

Stanley Tweedle

Komentátor
Ten dárek mělo být to rozárium ?
Tak to byl bezva vtip - měl jsem se podívat do inventáře, abych se potěšil dárečkem. Zcela nepřekvapivě tam nic nebylo, jak je u INNO už celkem běžně zvykem.
 

Borat

Člen
Ten dárek mělo být to rozárium ?
Rozárium mi spadlo jen 1x do 1. světa, co jsem otevřel, ale nabídlo se mi v každém světě. Kdo to má vědět? Chtělo to plánovat, kde ho chci...

Jak padaly další nabídky, přecpala se mi lišta statusů a začala rolovat. A roluje pěkně nešikovně. Vybírám město a zmizela mi nabídka od Alexandrijského majáku, ale za roh. Ta jsem maják honem vybral a pěkně jsem se odrbal... Rolování té lišty naskočí jednou za uherský rok. Nevšimnu si, když zrovna něco schovává. Už mě takto odrbala víckrát. To jsou dary. :(
 

d arvit

Odborník
Rozárium mi spadlo jen 1x do 1. světa, co jsem otevřel, ale nabídlo se mi v každém světě. Kdo to má vědět? Chtělo to plánovat, kde ho chci...

stačí občas zajít na forum a číst:

Za pouhé přihlášení se do hry v den svatého Valentýna (pondělí 14. února) dostanou všichni aktivní hráči speciální dárek. Dárek se, jako vždy, připíše do prvního herního světa, do kterého se daný den přihlásíte, tak si na to dejte pozor!
 
Nahoru