Diskuze k Velikonocům 2016

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Zelda

Člen
Tulákovna by údajně měla být ještě v předposlední den eventu, ale zdroj této informace nemám jak ověřit....:cool:
 

DeletedUser11923

Host
diky moc prave doufam uz nato mam nasetreno pres 700 vajec tak doufam ze to tam jeste bude :)
 

DeletedUser4810

Host
Zdar všem,
takže - JAKO POSLEDNÍ ODMĚNA OD ZLATÉ TRUHLY OPĚT TEN PŘIBLBL......EJ BAREVNEJ TÁBOR ???!!! (celkem 6) - TO JE MI ALE NÁHODA ???!!!(SMĚŠNÉ)
zaplať pánu bohu, že letošní velikonoční event KONČÍ !!!, protože letos jsem maximálně zklamán !!! a příští rok se vrátí klasický obchod ???!!!
i tento |barev. tábor šel k čertu = protože systém/automat prostě tuto jednotku (barevná stráž) zlikviduje jako první(jako všechny bonusové) a člověk musí čekat 23 hodin (díky cechu)na další ???!! - tak to ani náhodou, to raději použiji klasickou jednotku a mám tedy plný počet jednotek k boji

tiše doufám, že letní kasíno mi náladu vynahradí ?! a nebude zmršené(alespoň za mě) jako velikonoční event ?!
 

DeletedUser5090

Host
Zdravím všechny, moc se na foru neorientuju, nemužu najít pokud se již někomu stalo to samé: svět Brisgard, nevím kde je chyba ale hnědý zajíc s vajcama hlásí: gratuluji, dokončil jsi všechny ukoly a růžovej zajíc hlásí: 29/30, kde mám jako ten poslední ukol vycucat?
přitom na jiných světech to mám zase obráceně: růžovej už dávno hlásí, že mám všechno splněno a přitom ten hnědej chybí poslední dva ukoly
 

Henzisek

Znalec
Neplnil si každý den dva úkoly.
Každý den byl zveřejněn jeden úkol, a druhý bonusový, který bylo potřeba splnit v daný den.
Sám mám na jednom světě 34/35.
 

DeletedUser12225

Host
No, velikonoce... osobně jsem šťastný, ani jeden tábor bubeníků, ani jeden tábor vlajkonošů... jsem asi jedinečný.... Foe-Obchody fajn, dávaj celkem dost :)) Ale příští rok bych ocenil kdyby se vrátilo schovávání vajec a vybírání ne z truhel, ale normálně, jako to bylo dřív. akorát nemám žádnou renovačku :/
 

Svatej

Legenda
Tak tedy, po dohrání eventu (ano, zbývá ještě den, ale ten už u mě nic neovlivní) musím podotknout toto: (a abych nevyvolal naštvané reakce od zaměstnanců inno, snažím se být objektivní)

1) zrušení skrývání vajec ve městech jiných hráčů - velké zklamání pro mě, upřímně nechápu důvod tohoto. Z mého pohledu věc která do hry vnášela aktivitu a drtivou většinu lidí bavila. Jasně, bar omezený na 6 schovávaček byl málo, ale stačilo by ho upravit například na 8 či 10.

2)zrušení přímého obchodu, změna na náhodnou truhlu. No nevím.... Na jednu stranu se asi game designéři snažili zabránit vznikům hráčů s 50+ ohni, zároveň tak ale omezili možnosti nových hráčů oproti těm starším, co už si nahrabali. Ale tak jo, změna, se kterou dokážu žít...

3)obsah truhel -DĚS! HRŮZA! ODPOR! Asi takovej pocit z toho mám. Ve zlaté truhle věci které nemají pro hráče skoro žádnou hodnotu za cenu 120 vajec. (tábor vlajkonošů, velký balík FB), ve stříbrné naopak 2 věci které bych zařadil do zlaté (tulák, strážní oheň). A v té bronzové šampion a střední balík FB (oboje bych dal s klidem do té stříbrné)

4) Velká cena - upřímně, svatyně insiparce budova k ničemu, ale oceňuju že se hlavní odměna měnila. Jen bych změnil jejich pořadí a svatyni inspirace dal jako druhou/třetí (aby to bylo trošku namáhavé ji získat) ... ale je to zase něco s čím dokážu žít...

5)Svatyně Inspirace - proč sakra udělali tuhle budovu tak strašně k ničemu? Nápad super. Ale například v době pokroku je naprosto nepoužitelná (protože plive plánky ze všech dob do pokroku včetně) kdyby dávala náhodný plánek pouze z doby ve které byla získána, byla by to fajn budova. Nebo kdyby byl výběr 1*za 24hodin, bylo by to také lepší. A úplně nejdůležitější - proč je tak velká??! Ostatní svatyně jsou 2x2, tahle by dle mě měla být také, aby to nebyl takový jaderný odpad...

6) denní odměny - spousta špatných, ale i spousta dobrých :) tady chválím vyváženost :)

7) úkoly - tak "vojenské" úkoly (získej 2 sektory bez boje) měli dát s možností "nebo" jako to dělají i u jiných úkolů... Jinak celkem není co vytknout. Bylo to i svým způsobem vyvážené...

8) Celkový dojem - Říká se že co se nám líbilo, si dlouho nepamatujeme... No já si budu tenhle event pamatovat moc dobře, protože se dle mého nepovedl skoro vůbec...
 
Naposledy upraveno:

traktorista

Odborník
Mě by zajímalo jak hodnotí tuhle akci nějaký nováček z Elvenaru, který to hraje prvně.

Za sebe můžu říci spokojenost, co jsem chtěl, to je ve skladu. Pravda, kdyby se dalo nakupovat, bylo by to tam asi vícekrát : ).
 

trojan1673

Veterán
Tak já taky nebyla nadšená z takové změny, ale otočila jsem :)
Holka měla týden volno ze školy a my jeli na dovolenou, takže bych vajíček moc nerozdala.
Takhle z té události něco mám a to bych bez rozdávání vajíček neměla :(
 

DeletedUser11297

Host
Také jsem to nějak nepochopil. Ale vzhledem k tomu, že jsem Elvenar zkoušel a s nechutí odešel, tak bych se tomu vůbec nedivil.
 

DeletedUser3817

Host
Nováčci ale mohou přijít na kterýkoli svět, nejen na "E"...
Jak hodnotí zmršený event Velikonoční? No, jelikož neznali původní formu, mohl se jim i líbit...:confused:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru