Diskuze k Velikonocům 2016

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
S aktualizací 1.72 dojde v rámci české verze FoE k přejmenování nových velikonočních budov a jednotky. Budeme mít Modrý déšť, Vlajkonoše, Tábor vlajkonošů a Foebergého obchod. Děkujeme za vaše připomínky a názory a podněty k vylepšení. Tyto někdy zvláštní překlady jsou způsobeny tím, že než jsou oficiálně vydány, tak je prakticky nemůžeme ovlivnit. Zpětně je však můžeme korigovat, což se děje právě v tomto případě.

Děkujeme za pochopení.
 

DeletedUser

Host
nebudeš mi věřit, ale pevně v to doufám.;)
škoda, že nejsou bubeníci, deště, vlajkonoši... 1 budova za 40, za 70 by mohly být dvě, za 120 tři... abych si to řádně užil
a tak za 500 až 1000 by mohly být ty ostatní :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6590

Host
Kazdopadne je tohle opravdu ten nejhorsi velikonocni event vubec.. odstranenim obchodu a volnosti nakupu se to cely zkazilo.. velikonocni event byl posledni kde se daly odmeny vybirat (nepocitam fotbalovy event kdysi davno).. opravdu des Inno tu hru kazi cim dal vic.. a jelikoz hraju uz pres 3 roky muzu to posoudit.. kdo by prece nechtel 10 vyzkumnych bodu za 120 vajec
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
inno potrebuje vydelavat penize,dnes na me vyskocila nabidka na diamanty + 200%, tak jsem se sel podivat coze mi to vlastne nabizi a je tam za 1999 czk 13k dia a 600 vajec, nejak nechapu tech 200% a uvodni obrazovka s touto nabidkou se mi jiz nezobrazuje,tak se nemuzu zpetne podivat jak to tedy vlastne to inno mysli :D matematik jsem nidky nebyl,ale nejak to nechapu,jak je ta nabidka vlastne myslena?
ps. negativni vlna na adresu inna pokracuje
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Těch 200% jsem také nějak nepochopil, asi to je v souvislosti s tím, kolik bys normálně dostal vajíček za nějaký počet dia a takhle je vlastně dostaneš "zdarma". Ale musím říct, že s eventem zatím moc špatné zkušenosti nemám. Když si už jdu otevřít truhlu (zlatou), tak v polovině případů mi vypadne hlavní odměna. To nic nemění na mém původním názoru, jak hrozně domrvili tento dříve fajn event. Jen říkám, že ta šance na pěknou výhru není zase tak nízká, jak se může zdát.
 

Svatej

Legenda
Tak jsem dnes otvíral zlaté truhly na světech B,C,D,E
Celkem bylo 21x otevřených zlatých truhel.
6x 200 vajec
6x tábor vlajkonošů
4x 2 nákresy na observatoř
4x Foebergeho obchod
1x renovační sada
Na jednom světě bylo dost tulipánů na 1x svatyni inspirace

A studánka, po které jsem šel ani jedna.

A negace eventu pokračuje v nezmenšené míře. :mad:
 
Naposledy upraveno:

Danielis001

Psavec
No tak nevim ale já hraju jen na Arvahallu a tam sem si dnes koupil 1 zlatou truhlu a vypadla z ní studánka přání. Takže mám asi štěstí :D:D:D:D
 

DeletedUser2298

Host
LordFrunDor - nějak se nemohu dopočítat... ale těch truhel - to jsi investoval diamanty?? Já otvíral na každém světě 1x a nachystáno mám na druhou... buď něco dělám blbě nebo to bude DIA :))
 

Svatej

Legenda
LordFrunDor - nějak se nemohu dopočítat... ale těch truhel - to jsi investoval diamanty?? Já otvíral na každém světě 1x a nachystáno mám na druhou... buď něco dělám blbě nebo to bude DIA :))
ne, ale když padli vejce, tak jsem je hned zase protočil. Základ byl asi 2-3 otevření/svět, ale díky vejcům z nich (plus vejce co se spavnuly v okolí města za každý otevření) se to nakonec vyšplhalo na 21 zlatých truhel.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7190

Host
Nechci nikomu brát možnost říci svůj názor - ale ten ostatně máte šanci napsat do diskuze, ze které se dělá pak zpětná vazba pro Inno.

Tak to je vtip roku:D
Protože veškerá zpětná vazba končí v bezedném koši. K čemu je teda beta server, kde byla totální vlna nevole k letošní verzi velikonočního eventu, ale neudělali s tím nic.
 

DeletedUser

Host
Tak to je vtip roku:D
Protože veškerá zpětná vazba končí v bezedném koši. K čemu je teda beta server, kde byla totální vlna nevole k letošní verzi velikonočního eventu, ale neudělali s tím nic.
A vývojáři půjdou, na poslední chvíli takřka přeprogramují celý velikonoční event, aby ho stihli včas, anebo ho pustí ven až na prvního máje... Bývá zvykem, že se feedback bere v úvahu až při dalších obdobných eventech a ne přímo u toho daného. ;) Řešíte blbosti.
 

DeletedUser2298

Host
Tak dnešní speciálka je 100 diamantů.. jako jednička.. nula.. a nula - aby nedošlo k mýlce.. Nechci být hrabivý ( 6K dia v pytlíčku) ale osobně mě to připadne jako celkem... no ne úplně vysoká odměna.. Tohle člověk dostane ze dvou Studánek když má dobrý den... Letošní akce zatím opravdu nic moc - taková škudlivá :)
 

Svatej

Legenda
A vývojáři půjdou, na poslední chvíli takřka přeprogramují celý velikonoční event, aby ho stihli včas, anebo ho pustí ven až na prvního máje... Bývá zvykem, že se feedback bere v úvahu až při dalších obdobných eventech a ne přímo u toho daného. ;) Řešíte blbosti.
K čemu přeprogramovávat, když mají uložený kód od loňského eventu? Pouč mě prosím jak dlouho by trvalo vymazat kód eventu a nahrát na jeho místo už hotový a prověřený kód eventu loňského... ;)
 

DeletedUser12151

Host
je to fuj event, zadna zabava, ukoly splnene za par minut,odmeny takove vselijake, hlavne ten vlajkonos stoji za prd,evidentne co do oblibenosti se letosni event u me zarazuje na posledni misto, to uz byl lepsi ten event s renovackou na konci :)
 

DeletedUser2684

Host
Myslíš War Thunder? Tuto hru věrně doporučuji jinak

Já ti nevím, po 4 letech od alfy letadel jsem WT před 3 měsíci odinstaloval, hra pro mě stratila veškerou atraktivitu. A přešupačil jsem se na Naval Action, která v lednu přešla z uzavřené alfy do předběžného přístupu.
 

Danielis001

Psavec
Já hraju tanky, je to jak kdy no, jednou jich zničim třeba 10, někdy sotva jeden... Štěstí a zkušenost trošku a máš aspoň trochu vystaráno. :D:D:D:D;);););)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru