Diskuze k Velikonocům 2016

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11613

Host
tak tedy po prvním dnu velké rozčarování, žádný volný výběr, koupit si co chci, jak v minulých ročnících, výběr ze tří truhlel, při čemž první je o ničem, druhá jen o trochu víc o ničem a ke třetí se za celý den ani nedohrabu, páč odměna směšné 2 vejce za stromem + milodar 15 za výběr a pár vajec za dva úkoly (víc za 24 hodin nejde) to je fakt ubohost, ... dřívejší systém i v tomto byl daleko lepší, zábavnější, člověk se snažil co nejvíce rozdat, aby se mu zase vrátily, měla jsem jich i díky různé bodové hodnotě neporovnatelně více než teď ... za sebe říkám "FUJ" ! :((
 

Svatej

Legenda
No myslím že nám Innogames posílá jasnou zprávu -
"Nehrajte to! A nekupujte diamanty! Zvedněte svý zadky od počítačů a běžte pryč! A už se nevracejte!"
:D

Nejvtipnější na celé věci je to, že už od vvypuštění téhle zvrácenosti na betě jim všichni říkají že takhle o hráče leda přijdou... :D A co udělají? Šup s tím odpadem na živé světy... :D
 

DeletedUser

Host
To vyděl 5 světy a máš to skoro 3k což je prd. Absolutní číslo nic neříká, když se nehraje na jednom serveru. Prakticky to je pod 3k a globální chaty jsou mrtvé atd. Mastí se tam 3 cechy dokola a to je celé. Ten kdo to hrál dříve si nahrabal díky jiným stylům eventů (velikonoční atd) a již čeká co bude protože dosáhl doby a max dává body a plánky do VB a ostatní se snaží dopatlat do poslední doby aby mohli nějak konkurovat a vůbec něco měnit :)

Na netu je historie evnetů atd :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Je to zatím ten nejubožejší event co udělaly. Zase je to dělaný jem pro lidi co vše platí diamanty :-(((.
žádné odměny za úkoly - jemom 6 ks vyjec s takovou nenašetím ani na zlatou truhlu. A schovávání vajíček no hrůza 4x1 ks takže taky nic. Starý model byl daleko lepší. už tohle hru hraji přes 3 roky a jde to od 10ti k 5ti.
 

DeletedUser12151

Host
netvrdim,ze event je dobry,ale kdyz se podivas na odmeny na wikii tak se neustale zvedaji,pak uz je za ukoly 40-60 vajec,tohle je klasika, na zacatku eventu daji svatyne o ktere je nejvetsi zajem aby te donutili koupit si dia hned na zacatku,jeste pak bude moznost si koupit behem eventu diamanty s balikem vajec, to bude podle me nekdy v pulce eventu,je jasne,ze eventy jsou tu a byli jenom na podporu prodeje diamantu a je videt,ze dalsi a dalsi eventy jsou drazsi, pravdepodobne jim klesaji zisky, mit firmu jako je INNO tak to nedelam jinak :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10913

Host
tak jsem si vybral z truhly vlajkonoše, postavil, 1x zabojoval, přišel o 4 jednotky a s úsměvem tento "tábor" zase smazal :) :)ú
 

Ruda80

Dopisovatel
Tak já nevím, já to zkusil toho vlajkonoše a nezdá se mě to tak špatný, sice mám o jednu jednotku mín na útok, ale zase na druhou stranu ostatní získají +16% do útoku a do obranu. To mně přijde určitě lepší jak nějakej bubeník. Zapomněl jsi napsat proti komu jsi šel že jsi měl ztrátu i s navýšením obrany?

Jinak co se týká diamantů tak na každý hře je nějaký platidlo za provoz serveru a jeho vydělávání!! a narovinu, ty částky jsou tady no zkuste si třeba zahrát wartu....e, ale tam jsou taky eventy o......
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9906

Host
Mě spíš šokuje, že soudíc podle některých zdejších příspěvků se najdou i takoví jedinci, kteří jim za tenhle paskvil zaplatili.....
 

Ruda80

Dopisovatel
Myslíš War Thunder? Tuto hru věrně doporučuji jinak
Nn, to písmeno které tam chybí je n. O tom placení je každá hra, ovšem někde je to v řádu stovek jinde tisíců a jinde i statísíců když se přepočte kurz. Pravda je že eventy tady jsou jenom o těch budovách co se musí koupit za diamanty jinak je to těžká šance je získat. Co si budeme povídat, zabava je jenom tehdy když můžu z toho eventu něco získat. Ikdyby to byl nakrásně event u kterýho se budu řehtat od ucha k uchu tak to žádná zábava nebude. Ne ve hře!! Do hry bych v eventech přidal faktor náhody, něco jako je motivávání za plánky.
Já tu hru beru jako relax u který nemusím sedět od nevidim do nevidím, jenom něco odklikám a zdar...

Za tenhle paskvil, za ty roky bych řekl něco jiného.....
 

DeletedUser13566

Host
Tak já nevím všichni si jen stěžují že Velikonoce jsou na nic.Takže jsem asi jeden z mála kterej z toho těží a to podotykam bez diamantu.Hraji pouze za akční baličky a tuto hru hraji pouze měsíc ale z5 k Velikonocum.Včera neboli dnes po pul noci jsem otevřel 1 truhlu a to střibrnou dostal jsem tulaka.A dnes když jsem vytahnul vajca z radnice a splnil ukoly otevřel jsem bronzovou truhlici a několikrat posobě jsem dostal 70 vajec když jsem měl nahrabany šel jsem na střibrnou i zlatou kde mi taky padly vejce.Ale i s bonusy tudiš sečteno podtrženo ted vlastním 2xsvatyni znalosti,nákres,modrý déšť,bubenika,šampiona a tulaka.No a sečteno podtrženo už vlastním hl.vyhru svatyni inspirace.Věčina z vás se kouká na zlatou truhlu ale proč se k ní nedostat jako já přes bronzovou když dáva 17% šanci čili největší na vyšší obnos vajec.Hodně štěstí všem;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Karol19097

Turista
Silver, možná to bude právě tím, že to hraješ teprve měsíc..
Tím pádem jsi neviděl, jak fungoval event minulé roky a v době, ve které jsi ti stačí odměny, které jsi dostal.
Pro většinu lidí jsou odměny nezajímavé a když už by něco chtěli, je to o náhodě.
1 tulák nebo šampion je pro člověka ve vyšší době nepodstatný, nákresů mají všichni mraky (navíc je to opět náhoda, jaký ti padne), dekoraci nechce vůbec nikdo, o bubenících nebo vlajkonoších ani nemluvě. Nová svatyně rovněž na dvě věci pro kohokoliv od středověku výš.
Tudíž podtrženo a sečteno, Inno i přes kritiku hráčů na betě zase jednou udělalo z pěkného eventu, na který se všichni těšili PASKVIL.
 

DeletedUser13566

Host
vidite a to ja nemužu posoudit ale jelikož je vás tolik tak bych tu vlatně neměl ani pipnout:D.Ja tím svym popisem chtěl jen vydedukovat jak jsem se dostal k více vajcum;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru