Diskuze k verzi 1.258

Tak na to jsem zvedav taky,kdyz vidim,ze ted ti top hraci na bete maji max tusim po 15 levelu. A jak dlouho bezi to na bete? Urcite vice nez tyden.
A mrci a krouti se dost. A to snad dali jen nekomu jednou na zaklad.
No tahle budova bude něco teměř nemožneho pro hráče nižší ery protože tyto suroviny se budou buďto prodavat za velmi vysoké častky (soudim dle bety cca sada i 100 000 fb) ale spíš většina hráču bude sama schánět pro sebe na další a další levly.
Tak to teda držím palce :D Budu pak ráda za info jestli se ti to podařilo... já si myslím že během prvního týdne budu mít ty tři na 10 ale víc asi ne :D
Tak našetřeno mam zatím co se týče dokončeni specialek (+hromadne) Screenshot_20230618_193536_Forge of Empires.jpg
což jsou eventovky cca na 40 deních výběru takže jak začne nova era mužu skrz tyto předměty udělat vyběry za 40 dni během třeba hodiny :) a to par surovin poskytne tak uvidim kam se stím dostanu :)
 
Naposledy upraveno:

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Taky mám tyto speciální předměty skladem a hodlám je využít, po těch jednorázových jsem šla v posledních eventech jak slepice po flusu, takže jich pár mám ale ty hromadné se nikde moc nevyskytovaly :/ Takže celkem dám díky těmto předmětům cca 5-6k zboží což není ani na jeden základ vb :D
 
Taky mám tyto speciální předměty skladem a hodlám je využít, po těch jednorázových jsem šla v posledních eventech jak slepice po flusu, takže jich pár mám ale ty hromadné se nikde moc nevyskytovaly :/ Takže celkem dám díky těmto předmětům cca 5-6k zboží což není ani na jeden základ vb :D
Hromadné jdou npř tento letní event v pokladech za použiti diamantů
 

d arvit

Odborník
ale na lvl 80 je asi jen tak někdo nedostane :) možná za pár let :)
proč myslíš?? surovinové náklady na další lvl jsou zanedbatelné, za pár měsíců to na 80 bude mít kdo bude chtít,
tedy pokud se náklady nezvyšují s každým lvlem a brzo už se to nebude pohybovat v tisících..
neví někdo jak to je s cenou za jednotlivé lvly??
edit: tak se náklady zvyšují s každým lvlem, tak budeme mít kam cpát suroviny :D
 
Naposledy upraveno:
a jak se ti tam bojuje? Musíš po každým boji doplnovat armádu, nebo pár bojů armáda vydrží?
Bojuje se tam hrozně. V současné době mají artilerie mortar (trefují všechna pole okolo cíle a to VČETNĚ létajících jednotek, které jsou okolo - cíl musí být pozemní). Navíc pro létající jednotky z titanu zkrátili range, takže ani když začneš s 8 létajícími, tak se ztrátám nevyhneš, protože pouze 6 z nich dosáhne na cíl. Na nízkém oslabení to obcházíme používáním 8 létajících z jupiteru, které mají pořád range OK, ale na vyšším to už nejde, protože na ně nefunguje arktická oranžerie... je to hnus a pokud to nezmění, tak by si hráči, kteří chtějí dělat tisíce bojů měli sakra rozmyslet, jestli do titanu vlezou. Protože krom toho, že jsou boje díky časté potřebě výměny jednotek pomalé, tak ty ztráty jednotek nenahradí ani alcatraz na lvl 500... jo a tuláci jsou k ničemu v současné podobě...
 
Naposledy upraveno:
proč myslíš?? surovinové náklady na další lvl jsou zanedbatelné, za pár měsíců to na 80 bude mít kdo bude chtít,
tedy pokud se náklady nezvyšují s každým lvlem a brzo už se to nebude pohybovat v tisících..
neví někdo jak to je s cenou za jednotlivé lvly??
edit: tak se náklady zvyšují s každým lvlem, tak budeme mít kam cpát suroviny :D

Samozřejmě, že se zvyšují s každým levelem. Hydra stojí 5x100 zboží NAVÍC za každý další level nad 10. Tzn lvl 11 = 500, lvl 12 = 1000, lvl 13 = 1500... dál si to spočítej sám... ;)
 
Pagasus 80 level... celkem 5 x 149 410 dohromady 745 500
Centaurisu 80 level..celkem 5 x 198 800 dohromady 994 000
Hydra 80. level .. celkem 5 x 248 500 dohromady 1 242 500

Takze vylevelovat vse na 80 level no pekny ranec surek.:)
 
No neverim,ze nekdo da 80 za rok,uz ten pocet.:) Jeste,kdyby byla jedna,budiz.

Jenze pak prijde Vesmirna stanice,a co pak..dalsi VB,dalsi podobne levelovani,a prechod..a uz pak clovek neziska takovy ranec. Za me to udelali hodne zajimave.
A snad v tom budou pokracovat.

A jeste na bete hodne jsou nasrani z opakujicih se ukolu nekteri,ze jsou tezsi, a nektere ukoly co sly lehce,hlavne boj uz tam nejsou vubec skoro. Asi ze tak ziskvavali dost surek..nevim,ja to nedelam prozatim /jak tam nekdo psal byly..nerfed:)/

Za me nechteli uplne zrusit jejich moznost je ziskat v predeslych dobach, tak udelali tohle ze surkama...skvela vec. Do 10 levelu clovek postavi..nadruhou stranu za me,tech surek k mani bude minimum, hlavne jen mezi kamosi. Ty boudy na tu velikost jsou suprove,z uz kazda do 22 levelu dava, co Zeus, Dealsky a Terakota na 100 a jeste dalsi veci.
 
Naposledy upraveno:
No neverim,ze nekdo da 80 za rok,uz ten pocet.:) Jeste,kdyby byla jedna,budiz.

Jenze pak prijde Vesmirna stanice,a co pak..dalsi VB,dalsi podobne levelovani,a prechod..a uz pak clovek neziska takovy ranec. Za me to udelali hodne zajimave.
A snad v tom budou pokracovat.

A jeste na bete hodne jsou nasrani z opakujicih se ukolu nekteri,ze jsou tezsi, a nektere ukoly co sly lehce,hlavne boj uz tam nejsou vubec skoro. Asi ze tak ziskvavali dost surek..nevim,ja to nedelam prozatim /jak tam nekdo psal byly..nerfed:)/

Za me nechteli uplne zrusit jejich moznost je ziskat v predeslych dobach, tak udelali tohle ze surkama...skvela vec. Do 10 levelu clovek postavi..nadruhou stranu za me,tech surek k mani bude minimum, hlavne jen mezi kamosi. Ty boudy na tu velikost jsou suprove,z uz kazda do 22 levelu dava, co Zeus, Dealsky a Terakota na 100 a jeste dalsi veci.
Ukoly jsou složitější hráči získají min zboží (to je sice pravda) ale na 2 stranu přidali předměty na zboží npř pravě to dřív zmíněne dokončit special vyrobu (nebo jeho hromadná verze) platné na všechny eventovky takže lidi co si tyto předměty poctivě syslí budou mít trochu navrch se zbožím s kraje.
(Osobně jich mam už dost a stale je syslím jak vyjde nova era všechny použiju a od te doby všechny co nasyslím dal už budu šetřit na další eru :) )
 

d arvit

Odborník
boje prý budou docela opruz (žádná ultra silná jednotka) s vysokou spotřebou jednotek ale na druhou stranu se mi to líbí.
vrátí to hodnotu surovinám i trochu zlatu, nikdo nezíská budovu lvl 80 za 2 dni a pro hráče zakempené ve starých dobách bude bolest ty nové VB rozšiřovat. tohle vystřelí hodnotu surek z titanu na měsíc, každý se bude muset rozhodnout jestli prodá nějakou sadu nebo je požije na své budovy..

budovy určitě půjde levlit trochu rychleji, stačí mírně překopat město, postavit pár budov produkujících hlavně suroviny a vybírat přes galaxii.. sbírat útok už je stejně k ničemu a obranu nové VB + pár eventovek vyřeší hravě i na 5tý lvl. expedicem na automat..

díky novému trendu jsou všechny eventovky před rokem 2023 odpad (možná kromě orlí/medvědí hory a vylepšené guvernérky) takže nás čeká masivní přestavba města..
 

MadnessFalax

Dopisovatel
Nebo se vykašlat na zbytečné baráky a raději rozjet další farmu :) Pokročilému hráči (+- předposlední doba, město zaprané budovami na boj) už velkolepky stejně moc nedaj, ať jsou silné jakkoliv. Z mého pohledu jsou jedinou relevantní surovinou diamanty. Dneska už postup nic jiného nijak zvlášť neovlivní.
 

Kayro

Znalec
No neverim,ze nekdo da 80 za rok,uz ten pocet.:) Jeste,kdyby byla jedna,budiz.

Jenze pak prijde Vesmirna stanice,a co pak..dalsi VB,dalsi podobne levelovani,a prechod..a uz pak clovek neziska takovy ranec. Za me to udelali hodne zajimave.
A co je na tom zajimaveho?Tak jako si kdysi vsimli ze lide dodelavaji vyzkum behem tydne a pridali specialni surky,tak jako si vsimli ze lide maji farmy a stahnuli studanky z odmen tak ted si vsimli ze jsou lide co maji v zeleze klidne vsechny velkolepky a rozhodli se s tim neco udelat.Oni vlastne jen opravuji mechaniku hry a svoje predchozi spatna rozhodnuti.Jedine co je opravdu zajimeve je to ze si INNO mysli ze tim neodradi nove hrace az zjisti ze nove velkolepky budou muset stavet nekolik let.
 
A co je na tom zajimaveho?Tak jako si kdysi vsimli ze lide dodelavaji vyzkum behem tydne a pridali specialni surky,tak jako si vsimli ze lide maji farmy a stahnuli studanky z odmen tak ted si vsimli ze jsou lide co maji v zeleze klidne vsechny velkolepky a rozhodli se s tim neco udelat.Oni vlastne jen opravuji mechaniku hry a svoje predchozi spatna rozhodnuti.Jedine co je opravdu zajimeve je to ze si INNO mysli ze tim neodradi nove hrace az zjisti ze nove velkolepky budou muset stavet nekolik let.

A proc nekolik let? Ano nadelali seky ve hre,ale aspon se snazi o nejakou inovaci. Aspon lidi nebudou vytvrdili v zeleze, a mit vse. Ona ta mantra nepostupovat a mit se dobre? Ja jsem ani ne po dvou letech v Planetkach, hraji sam a na jednom svete .. a co hra me bavi a nestezuji si. Potupuji prave proto,ze me to bavi, a jestli i daji a dali takovou motivaci postoupit, jsem jen pro,proto pisu,ze za me INNO zabodovalo aspon nejak.

Tu dalsi mantra FOE..CB a grind, proto to lidi delaji,ze nekde trci a jen klikaji a klikaji. No dle bety i na tohle se chysta..hul:) Za me opet dobre.
 
Každý hraje, jak ho baví. Když je nucen hrát, jak ho nebaví, tak nehraje... To zní logicky, ne? :D

Tak o tom zadna, tohle tvrdim taky. Jen, ze vetsina nerikam ty, porad jim vadi nejake zmeny. A vse je spatne. Na druhou stranu netvrdim,ze INNO dela vse dobre...ale zrovna tahle zmena u VB se mi libi. Trosku to snad nakopne lidi hrat akcneji.:) Ale mozna ne.
 

MadnessFalax

Dopisovatel
Jen, ze vetsina nerikam ty, porad jim vadi nejake zmeny.
Je třeba rozlišovat změny k horšímu a k lepšímu.
  • Jak dlouho trvalo zavedení hromadných motivací?
  • Proč není zavedeno slučování nabídek na trhu, nebo jejich hromadné umístění na trh?
  • Proč se vůbec zavádělo molo?
  • Proč osekali všechny odměny v CEX a jako protiváhu je ještě zkomplikovali (wtf?). Myslím tím první 4 úrovně.
  • Věříš tomu, že vyskakovací okna odměn se nováčkům líbí, tak jak bylo zmíněno v jiném vlákně?
To jsou otázky co mě napadají jen tak z fleku... Přijdou ti irelevantní, nebo se s nimi alespoň částečně sám ztotožňuješ?
Dokud nezačnou v Německu používat orgán sídlící v lebce, tak nemůžeš očekávat změny k lepšímu. Tenhle podivný spletenec už hraji dost dlouho na to, abych si všímal trendů. Bohužel aktuální trendy míří do orgánu na opačné straně.
 
K těm 3 novým VB náklady
Zaklady vyjdou na 37 500 zboží 5x 7500
Další ceny jsou včetně základu součty
do 20 cena 103 500 zboží 5 x 20 700
do 30 cena 289 500 zboží 5 x 57 900
Do 40 cena 595 500 zboží 5 x 119 100
do 50 cena 1 021 500 zboží 5 x 204 300
Do 60 cena 1 567 500 zboží 5 x 313 500
do 70 cena 2 233 500 zboží 5 x 446 700
Do 80 cena 3 017 000 zboží 5 x 603 400
minci do 80 celkem 27,6G


teď když jsem si to sečetl myslim že budu rad pokud během prvního tydne dam 20 :)
 
Je třeba rozlišovat změny k horšímu a k lepšímu.
  • Jak dlouho trvalo zavedení hromadných motivací?
  • Proč není zavedeno slučování nabídek na trhu, nebo jejich hromadné umístění na trh?
  • Proč se vůbec zavádělo molo?
  • Proč osekali všechny odměny v CEX a jako protiváhu je ještě zkomplikovali (wtf?). Myslím tím první 4 úrovně.
  • Věříš tomu, že vyskakovací okna odměn se nováčkům líbí, tak jak bylo zmíněno v jiném vlákně?
To jsou otázky co mě napadají jen tak z fleku... Přijdou ti irelevantní, nebo se s nimi alespoň částečně sám ztotožňuješ?
Dokud nezačnou v Německu používat orgán sídlící v lebce, tak nemůžeš očekávat změny k lepšímu. Tenhle podivný spletenec už hraji dost dlouho na to, abych si všímal trendů. Bohužel aktuální trendy míří do orgánu na opačné straně.

Tak ano, nektere veci neresi, ci vyresi po hodne dlouhe dobe. O tom zadna.
Proc se osekali odmeny v CE..no proc asi, proc uz take nejdou sehnat tak lehko studny a fontany? Odpoved je jasna prece.:)
Me treba to vyskakovaci okno nevadi, ale kazdy clovek je jiny.

Ja si treba sliboval od Seskupovani jednotek neco lepsiho, bohuzel vydaly nedodelek..a to je zrovna,co me stve.

A uplne musi byt vsem jasne,ze jak vyjde nova verze CB, kde urcite budou hrat vahu i modre bonusy...jak vidno na trendu v eventech, tak osekaji diamanty i tam. Bohuzel svymi chybami se pripravili o premiovou menu ve hre. A ted vytvari tohle. :)

Ale zase u tech VB se mi to libi, tak proc je nepochvalit aspon za neco. :)

A jak vidno z fora,co jsi tu daval,tak Nemecke servery berou uplne jinak nez nas, kdosi tu tvrdil,ze to neni pravda...se podivejte do feedbacku na nemeckem foru k Letnimu eventu, byla chyba v nem..a diky tomu dostali vsichni nemci 30 fragmentu premioveho levelu..a proc mi ne? Kdyz jse se na to ptal Jubera na bete...neodpovedel. A take tam meli v oznameni k Letnimu eventu...ze nerfli Kartografa a u nas nic..treba nase ani neinformovali,proc asi?:)
 
Nahoru