Diskuze k verzi 1.271

To řazení vojsk po bitvě je podle mě dosti nepraktické. :-\ Starý způsob byl dle mého lepší. A co tuláci, nebylo by lepší mít je v samotném odděleni? Pokud používám jinou lehkou jednotku, musím odjet hodně přes nemocné až na zdravé tuláky. :)
 
Změna řazení jednotek je pecka. Nemohl jsem se dočkat až to sem dají.

  • Záleží nám na konzistenci, proto jsme upravili názvy některých epických výběrových sad, aby byly v souladu s ostatními sadami. Mimochodem, všimli jste si vizuálních změn, které jsme u těchto sad provedli v poslední aktualizaci? Doufáme, že se vám líbí!
Tak když jsme u té konzistence, co takhle ještě srovnat ikony boje/vyjednávání/stavby budov v 5. úrovni expedice? Je to fakt na palici, jak se to tam mění...
 
Nové řazení jednotek v aktuálně zvolené armádě mě nevyhovuje. Rád bych se vrátil k tomu starému, ale nevím jak.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu

Kesik2

Nováček
  • Záleží nám na konzistenci, proto jsme upravili názvy některých epických výběrových sad, aby byly v souladu s ostatními sadami. Mimochodem, všimli jste si vizuálních změn, které jsme u těchto sad provedli v poslední aktualizaci? Doufáme, že se vám líbí!
Velmi bych uvital srovnat take nazvy zlatych a jinych upgradu s tim, co upgraduji. "Zlate vylepseni palace slunecneho nebe" je typicky priklad nesmyslneho nazvu. (Je to upgrade letniho panstvi). Druhy byl upgrade obchodniho stanoviste nebo tak nejak a nazev byl Zlaty upgrade piratskeho neceho ci tak nejak. Nevim, zda to maji v originale take takhle nesmyslne, ale kontrolujte to nekdo po tom prekladateli... Prekladatel nejspis dostane jen seznam veci z eventu a nezna souvislosti/smysl a to uz je po nekolikate, co si pak date filtr treba na panstvi a ten zlaty upgrade nevyleze.
 
Bohužel to není možné. Co přesně ti nevyhovuje?


Mno to právě s touto novou aktualizací nemusíš protože zdraví tuláci jsou vždy před všema zraněnýma jednotkama.
To není pravda. U aktuálně zvolené armády o 8 členech mám 2 jednotky a 6 tuláků. Jednotka se mi zraní a mám celou aktuální armádu úplně přeházemou... Za mě hodně špatné.
 

Turinoff

Turista
Správa armády
Vyslyšeli jsme vaši zpětnou vazbu a provedli jsme několik úprav ve způsobu zobrazování jednotek ve správě armády. Jde o organizaci! Nyní budou všechny poškozené jednotky řazeny za všemi zdravými. To vám usnadní přehled o celkovém stavu vaší armády na první pohled.


Které jelito si tohle mohlo přát? Tohle je klasický případ, jak zmanipulovat výsledky čehokoliv ... "Ale vy jste to tak chtěli" ... komu stávající systém nevyhovoval? Aby se zranění vojáci řadili za zdravé? Ano to bylo, ale aby se to mixovalo ještě s tuláky? To je vynález nějakého vemena ...

Edit: a ještě "Bohužel to není možné změnit"
I to seskupování vojsk jde nastavit ... proč by nešlo tohle? Děláte fail za failem

Po bitvě je vojsko seřazené normálně (po staru) a při vstupu do nové bitvy je to seřazené po novu ... jaký to má důvod?
 
Naposledy upraveno:

erza scarlet

Dopisovatel
Pěknej pokus, ale opět těžce nezvládnuto. Proč se to proboha živého řadí i v načtené armádě? Nechte to jen v přehledu jednotek!!!!
Lidi chtěli, aby byly zraněné jednotky vzdadu, ale jen V PŘEHLEDU JEDNOTEK. Proč prostě neumíte udělat něco správně. Já bych chtěla vidět vaše programátory a uxiksáky. Nevěřím, že tam máte víc jak jednoho seniora nebo nějakého lead programátora. Zbytek budou hloupoučcí junioři, protože jinak si neumím vysvětlit, že nenaprogramuejte nic správně.
CVC jste zmršili a radši ho kvůli vlastní neschopnosti zrušíte.

P.S. víte, co je to "revertnout update"? Ted přišla chvíle to udělat...

1701856670833.png 1701856682838.png
 

PavelKT

Komentátor
Nevidím na tom nic špatného
prostě všechny zraněné jednotky jsou až za těma zdravýma - jak v okně armády tak v aktuálně zvolené armádě
vyházím je a dám zdravé ...
 

barabazostravy

Komentátor
Protože velmi hodně bojuji tak se mě táto změna hodně dotýká. To, že se mi řadí poraněné jednotky až za všechny zdravé špatně je. To z prostého důvodu. Všechny jednotky jednoho druhu byly řazené ve skupinách nejdříve zdravé až pak poraněné. Nyní budou jednotlivé skupiny vojáků rozdělené na zdravé a poraněné. V nových CB je velká spotřeba vojska. A konkrétně v době Titan je použitelný z jednotek Titanu pouze nemrznoucí dron. Do teď to bylo tak že když mi došly zdravé jednotky pokračoval jsem s těmi mírně zraněnými. Po této ŠPATNĚ změně budu musit ty zraněné složitě hledat a přibude mi další klikání tlačítkem myši. Zdá se mi, že vývojáři Inno pracuji důsledně tak aby aktivním hráčům tuto hru co nejvíc znechutili. Pokud ještě někomu z Inno záleží na aktivních hráčích dejte v nastavení možnost individuálního nastavení. Je špatně pokud málo aktivní hráči prosadí nějakou blbost a Inno tu blbost realizuje. Přitom by stačili se kouknout na profil toho kdo zde požaduje nějakou změnu. Pokud má hráč celkový počet bojů 10 000 a méně tak asi toho o problémech které u bojů jsou moc neví a je hloupost kvůli podnětům takového hráče měnit nastavení pro boje.
 
Naposledy upraveno:
Malo aktivni hrac..10 000 boju, majngot. To si nedovedu predstavit a aktivni jsem dost. :)
Za me super napad od INNO. Mozna to bude taky tim,ze mi to neva, ze jem v Titanu a tam jedu jen na jednu jednotku.:)
 

barabazostravy

Komentátor
Malo aktivni hrac..10 000 boju, majngot. To si nedovedu predstavit a aktivni jsem dost. :)
Za me super napad od INNO. Mozna to bude taky tim,ze mi to neva, ze jem v Titanu a tam jedu jen na jednu jednotku.:)
Evžene. Podle Tebe dobrý nápad. Tak dobrý jako ten jak v Sedmi statečných vypráví pistolník Vin: Znal jsem chlápka, kterej si jednou sundal šaty a skočil nahej mezi kaktusy. Ptali se ho, proč to udělal. Řekl jim, že mu to přišlo jako dobrej nápad.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Do teď to bylo tak že když mi došly zdravé jednotky pokračoval jsem s těmi mírně zraněnými
To ale bohužel budeš asi jeden z mála.

Za mne je to dobrá změna na kterou jsem, minimálně já, netrpělivě čekala. To že se ty jednotky tak řadí i v okně aktuálně zvolené armády je nemilé, ale stále pozitivum této změny předčí to negativum.
Ve feedbacku určitě uvedeme stížnost na to, tak třeba se zas za nějaký ten rok dočkáme úpravy :)
 
No nejlepe aby se vam tam vzdycky uz automaticky objevily zdrave jednotky,ze...:) A co, aby to udelalo i 10 boju naraz,co 10..100..co 100..1000.
 
Nahoru