Diskuze k verzi 1.271

Turinoff

Turista
Malo aktivni hrac..10 000 boju, majngot. To si nedovedu predstavit a aktivni jsem dost. :)
Za me super napad od INNO. Mozna to bude taky tim,ze mi to neva, ze jem v Titanu a tam jedu jen na jednu jednotku.:)
A tobě nevadí, že pokud ti ji zraní, musíš ji hledat mezi tuláky, kteří jsou stejně taky ranění a zdraví? A nesmyslně se řadí na více a méně raněné?

Já myslím, žes těch 10t bojů špatně pochopil ... psal o 10t bojů celkově, ne za jedno kolo CB
 
Naposledy upraveno:

Turinoff

Turista
" To že se ty jednotky tak řadí i v okně aktuálně zvolené armády je nemilé, ale stále pozitivum této změny předčí to negativum.
Ve feedbacku určitě uvedeme stížnost na to, tak třeba se zas za nějaký ten rok dočkáme úpravy "


Je to nemilé, ale než se k tomu dostaneme, tak oni si zvyknou a přestanou sekat pyskem ...
Proč nenapsat - nevyšlo to, nepovedlo se to, vrátíme to zpět ...

Btw. zabrousil jsem třeba na německé forum, na diskusi o aktualizaci ... moc pozitivního jsem se tam nedočetl ...
 
Naposledy upraveno:
Správa armády
Vyslyšeli jsme vaši zpětnou vazbu a provedli jsme několik úprav ve způsobu zobrazování jednotek ve správě armády. Jde o organizaci! Nyní budou všechny poškozené jednotky řazeny za všemi zdravými. To vám usnadní přehled o celkovém stavu vaší armády na první pohled.


Které jelito si tohle mohlo přát? Tohle je klasický případ, jak zmanipulovat výsledky čehokoliv ... "Ale vy jste to tak chtěli" ... komu stávající systém nevyhovoval? Aby se zranění vojáci řadili za zdravé? Ano to bylo, ale aby se to mixovalo ještě s tuláky? To je vynález nějakého vemena ...

Edit: a ještě "Bohužel to není možné změnit"
I to seskupování vojsk jde nastavit ... proč by nešlo tohle? Děláte fail za failem

Po bitvě je vojsko seřazené normálně (po staru) a při vstupu do nové bitvy je to seřazené po novu ... jaký to má důvod?

V čem je přesně rozdíl, jestli máš všechny zraněné za tuláky nebo před nimi. Nauč se klikat ponovu a zjistíš, že je to mnohem rychlejší. Je to nejlepší změna, kterou Inno za posledních několik měsíců udělalo. A těch jelit (jako jsem já), kteří si to takto přáli, je minimálně na betě drtivá většina.
 
Za mne dobrý krok, na řazení v nasazené armě se dá zvyknout během chvilky.
Co by neškodilo, je odsunout obrannou armu na konec, a také seskupit, proč mít 6 tuláků po každém jednom políčku?
jj, obranná armáda na konci by byla pecka... já to řeším tak, že žádnou nemám a nebo si tam dám obranu o 2 doby dolů, ze které nepoužívám jednotky a přepnu si armádu na aktuální věk... pak ji taky nevidím
 
A tobě nevadí, že pokud ti ji zraní, musíš ji hledat mezi tuláky, kteří jsou stejně taky ranění a zdraví? A nesmyslně se řadí na více a méně raněné?

Já myslím, žes těch 10t bojů špatně pochopil ... psal o 10t bojů celkově, ne za jedno kolo CB
Proč bych ji měl hledat mezi tuláky? Prostě zraněné jednotky měním odzadu... je to naprosto přehledné, jednoduché a rychlé...
 

Turinoff

Turista
V čem je přesně rozdíl, jestli máš všechny zraněné za tuláky nebo před nimi. Nauč se klikat ponovu a zjistíš, že je to mnohem rychlejší. Je to nejlepší změna, kterou Inno za posledních několik měsíců udělalo. A těch jelit (jako jsem já), kteří si to takto přáli, je minimálně na betě drtivá většina.
Že jsou vmícháni mezi tuláky ... ne na začátku, ne na konci, ale někde třeba na páté pozici, nebo osmé (podle zranění) ... v čem je to lepší ponovu? podle vás - drtivé většiny na Betě

Edit: je to naprosto přehledné, jednoduché a rychlé...
Bavíme se o tom, že boje jedeš v kombinaci např 2vojáci a 6tuláků?
 
Že jsou vmícháni mezi tuláky ... ne na začátku, ne na konci, ale někde třeba na páté pozici, nebo osmé (podle zranění) ... v čem je to lepší ponovu? podle vás - drtivé většiny na Betě
V tom, že když měním armádu, tak nemusím přepínat záložky jako blázen. Protože mám všech 5 jednotek z mé doby a za nimi tuláky a všechny zraněné jednotky jsou až vzadu... předtím jsem po pár bojích tuláky už nenašel a musel jsem pokaždé buď přepínat na lehkou. Teď je mám na první pohled vždy hned po ruce. Stačí přestat používat filtr "žádný věk" a nebo "všechny éry" a přepnout si armádu na věk, ze kterého používáš jednotky. Zkus to a uvidíš. A navíc jsou ty jednotky pokaždé na stejném místě. Zraněné jednotky mi s tím nemíchají. Je to mnohem rychlejší a jednodušší. Stejně jako se naučit měnit zraněné jednotky odzadu.
 
A mimochodem, tobě vážně vyhovovalo, že jsi měl dejme tomu příklad 2x střeleckou a 6x tuláka a když se ti jedna z těch střeleckých jednotek zranila, tak byla před zdravými tuláky, takže jsi řešil 2 skupiny zraněných. Zatímco teď je prostě mezi zraněnými vzadu a řešíš to najednou? Všechny zraněné pohromadě? Je to jen o tom se k tomu postavit jinak a dát tomu šanci. Trvám na tom, že je to rychlejší.
 
Že jsou vmícháni mezi tuláky ... ne na začátku, ne na konci, ale někde třeba na páté pozici, nebo osmé (podle zranění) ... v čem je to lepší ponovu? podle vás - drtivé většiny na Betě

Edit: je to naprosto přehledné, jednoduché a rychlé...
Bavíme se o tom, že boje jedeš v kombinaci např 2vojáci a 6tuláků?
Bojuji v kombinaci 6 rychlých + 2 tuláci (což je to samé). V titanu to jinak nejde. Buď tohle, nebo 8x rychlá (případně nějaké kombinace artilerií když tam není letecká). A ano, i když tam mám tuláky a zranění jsou za nimi, tak s tím nemám žádný problém. Naopak.
 

Turinoff

Turista
V čem byl starý systém horší? Stejně jsi měnil armádu a tuláky ... seskupení vojska - dobré, ale tohle?

A když na tom trváš a vyhovuje ... budiž ti přáno
Z mého pohledu - diagnósis domrdális
 
Co mě vadí (a jsme zase u té konzistence) je to, že Inno nedokáže uspořádat jednotky v každém věku stejně.

Jupiter a pozice rychlé jednotky:
1701874319775.png

Titan a pozice rychlé jednotky:
1701874363707.png

Tohle je bordel, který by chtěl sjednotit napříč všemi věky.
 
V čem byl starý systém horší? Stejně jsi měnil armádu a tuláky ... seskupení vojska - dobré, ale tohle?

A když na tom trváš a vyhovuje ... budiž ti přáno
Z mého pohledu - diagnósis domrdális
V novém systému se mi zraněné jednotky (bez ohledu na to, jestli je to heavy, light, fast, tulák) budou řadit do vyznačené zóny.

1701874485269.png

Ve starém se řadily zranění střelci za střelce, fast za fast a za chvíli jsi už neviděl ostatní jednotky (ani tuláky) a pořád jsi musel přepínat záložky při výměně armády. Jak nemůžeš vidět benefit? Teď bez ohledu na to, kolik máš zraněných, tak zdravé jednotky pro výměnu jsou VŽDY na první obrazovce po ruce. No asi nemá smysl to dál rozebírat pokud to nevidíš.
 

barabazostravy

Komentátor
V čem je přesně rozdíl, jestli máš všechny zraněné za tuláky nebo před nimi. Nauč se klikat ponovu a zjistíš, že je to mnohem rychlejší. Je to nejlepší změna, kterou Inno za posledních několik měsíců udělalo. A těch jelit (jako jsem já), kteří si to takto přáli, je minimálně na betě drtivá většina.
V tom, že když měním armádu, tak nemusím přepínat záložky jako blázen. Protože mám všech 5 jednotek z mé doby a za nimi tuláky a všechny zraněné jednotky jsou až vzadu... předtím jsem po pár bojích tuláky už nenašel a musel jsem pokaždé buď přepínat na lehkou. Teď je mám na první pohled vždy hned po ruce. Stačí přestat používat filtr "žádný věk" a nebo "všechny éry" a přepnout si armádu na věk, ze kterého používáš jednotky. Zkus to a uvidíš. A navíc jsou ty jednotky pokaždé na stejném místě. Zraněné jednotky mi s tím nemíchají. Je to mnohem rychlejší a jednodušší. Stejně jako se naučit měnit zraněné jednotky odzadu.
To co vyhovuje hráči jako jsi Ty nemusí vyhovovat hráčům kteří hraji aktivně a dávají v CB denně kolem 800 bojů. V době Titan se při bojích nepoužívají tuláci. Už bez tohoto "blbého" výmyslu s dělením jednotek na nezraněné a zraněné jsou boje v době Titan nepříjemné neboť je nutno po každém boji měnit zraněné jednotky za zdravé. I když mám alkatras na 160 Lv stejně po 600 bojích mám všechny jednotky zraněné a musím zbytečně naklikávat ty zraněné ze zadu do bojové sestavy. Ale to je Tobě asi zbytečné vysvětlovat. Stejně to nepochopíš. Prostě kdyby byla možnost individuálního nastavení správy armády bylo by to prima. Pak by si každý mohl nastavit správu armády jak mu to vyhovuje.
 
Naposledy upraveno:

barabazostravy

Komentátor
V novém systému se mi zraněné jednotky (bez ohledu na to, jestli je to heavy, light, fast, tulák) budou řadit do vyznačené zóny.

Zobrazit přílohu uživatele 6923

Ve starém se řadily zranění střelci za střelce, fast za fast a za chvíli jsi už neviděl ostatní jednotky (ani tuláky) a pořád jsi musel přepínat záložky při výměně armády. Jak nemůžeš vidět benefit? Teď bez ohledu na to, kolik máš zraněných, tak zdravé jednotky pro výměnu jsou VŽDY na první obrazovce po ruce. No asi nemá smysl to dál rozebírat pokud to nevidíš.
Co to tu ukazuješ za nesmysl? Po 600 bojů ta sestava armády bude vypadat úplně jinak. Prostě je to nesmysl.
 

Turinoff

Turista
Já tomu rozumím, mně vadí to nesmyslné řazení ve výběru vojska
 

Přílohy

  • prtscr.jpg
    prtscr.jpg
    84,1 KB · Zobrazení: 8

barabazostravy

Komentátor
Evžene. Položím Ti tedy prostou otázku. Kolik dáváš v CB obvykle bojů. Když víš jak to bude vypadat po tisící bojů?
 

barabazostravy

Komentátor
Evžene: Dá se tedy říci, že když dáš denně 100 bojů což znamená maximální oslabení 20 máš zcela jiné zkušenosti a potřeby pro správu armády než ten kdo dá 800 bojů a bojuje do oslabení 160. Takže souhlasíš s tím, že to co je dobrý nápad pro Tebe může být pro jiného hloupost. Diskutovat s Tebou o této změně nemá smysl. Mohu ti jen popřát aby sis té skvělé změny hodně užil při těch 100 bojích denně :D
 
Naposledy upraveno:
Nahoru