Diskuze k verzi 1.271

Evžene: Dá se tedy říci, že když dáš denně 100 bojů což znamená maximální oslabení 20 máš zcela jiné zkušenosti a potřeby pro správu armády než ten kdo dá 800 bojů a bojuje do oslabení 160. Takže souhlasíš s tím, že to co je dobrý nápad pro Tebe může být pro jiného hloupost. Diskutovat s Tebou o této změně nemá smysl. Mohu ti jen popřát aby sis té skvělé změny hodně užil při těch 100 bojích denně :D
Ja dam oslabeni 100 kamo..hraji sam..co boj to oslabeni. Takze nejaka zkusenost to bude si myslim. A pri oslabeni 1 a 100 se mi to radi porad stejne. A to to mrskam v klidu,menim jednotky porad, takze mozna tech zranenych ja mam vice nez ty.
 
Ted jsem dal 50 oslabeni v Titanu, zranenych Nemrznoucich dronu mam asi 60 a pri sprave armady, kde klikam na boj, vidim porad to stejne...modre obranne jednotky a zdrave jednotky z Titanu plus specialni, a prvniho zraneneho Drona. Nic vic..porad to stejne.

Fakt by me zajimalo kdy se mi to teda zmeni? Kdy se to zobrazi jinak? A proc se to pak teda zmeni jinak,pri kolikatem oslabeni ci boji?
 

Přílohy

  • armada.jpg
    armada.jpg
    272,4 KB · Zobrazení: 8

barabazostravy

Komentátor
Ted jsem dal 50 oslabeni v Titanu, zranenych Nemrznoucich dronu mam asi 60 a pri sprave armady, kde klikam na boj, vidim porad to stejne...modre obranne jednotky a zdrave jednotky z Titanu plus specialni, a prvniho zraneneho Drona. Nic vic..porad to stejne.

Fakt by me zajimalo kdy se mi to teda zmeni? Kdy se to zobrazi jinak? A proc se to pak teda zmeni jinak,pri kolikatem oslabeni ci boji?
Evžene: Kdybys měl nějaké zraněné tlakové granátníky pak už bys asi viděl něco jiného. Neviděl bys zraněné drony a aby ses na ně dostal musil bys překlikávat. Já bojuji víc bojů než 100 a velmi často musím do boje zapojit i zraněné jednotky. Netvrdím, že to nový systém zprávy armády neumožňuje, ale musím úplně zbytečně provádět myši další úkony. Buďto posunout mezerník a nebo nakliknout požadovanou jednotku. Tobě to zřejmě nevadí. Mi to však vadí uvedl jsem proč. Stejně jsem však trdošijně přesvědčován jak je to pro mě úžasné vylepšení. Tak znovu pro mě to nové vylepšení je platné jako mrtvému zimník akorát mi přibude klikání myši.
 

qwertik

Komentátor
Pro mě taky dobrý, taky dám tak max oslabení 100, a to je 100 bojů, protože někteří machři nepochopili, že si nezahrají, když hrdinně vymlátí celou mapu. Ono totiž ta budova v základním poli je pro mě sci-fi. Jinak jsem docela udiven, že takoví super hráči, kteří dávají tolik bojů a mají tak vylevelený alík, nemají k dispozici pár k jednotek, zvlášť když v titanu potřebují jen jednu, a pak musí používat zraněné jednotky, fakt nechápu.
 
Skvělé, úžasné, to, že se poškozené jednotky řadí za zdravé je druhá nejlepší věc v armádě, jakou udělali...ta první byla, že se zdravé jednotky scukly do jednoho pole....no a poslední věc, kterou bych fakt uvítala je tlačítko, kterým bych na jedno kliknutí uvolnila všechny aktuálně vybrané jednotky...ale faktem je, že ještě chvíli a budu chtít, aby se i výběr jednotek prováděl automaticky....nene, to už by nebyla hra :) takhle je to paráda :)
 
Evžene: Kdybys měl nějaké zraněné tlakové granátníky pak už bys asi viděl něco jiného. Neviděl bys zraněné drony a aby ses na ně dostal musil bys překlikávat. Já bojuji víc bojů než 100 a velmi často musím do boje zapojit i zraněné jednotky. Netvrdím, že to nový systém zprávy armády neumožňuje, ale musím úplně zbytečně provádět myši další úkony. Buďto posunout mezerník a nebo nakliknout požadovanou jednotku. Tobě to zřejmě nevadí. Mi to však vadí uvedl jsem proč. Stejně jsem však trdošijně přesvědčován jak je to pro mě úžasné vylepšení. Tak znovu pro mě to nové vylepšení je platné jako mrtvému zimník akorát mi přibude klikání myši.
Tak já vám nevím...když armádu skládám z různých jednotek, bylo to do teď na houby....takže jsem se rozhodla používat pouze jeden typ jednotky, pokud možno ten první na ráně...ale někdy je opravdu potřeba armádu poskládat....a pak jsem jak ... klikala, abych se dostala na jednotlivé typy...a najít tuláky, když před nimi byla halda zraněných ...jojo...takže to že vy používáte jeden typ jednotek a to zrovna ten první a teď vám vadí, že máte ty zraněné na konci...tak ty zraněné nechávejte v armádě....když je nakonec stejně používáte, tak proč jenom nedoplňovat zdravé....
 
Skvělé, úžasné, to, že se poškozené jednotky řadí za zdravé je druhá nejlepší věc v armádě, jakou udělali...ta první byla, že se zdravé jednotky scukly do jednoho pole....no a poslední věc, kterou bych fakt uvítala je tlačítko, kterým bych na jedno kliknutí uvolnila všechny aktuálně vybrané jednotky...ale faktem je, že ještě chvíli a budu chtít, aby se i výběr jednotek prováděl automaticky....nene, to už by nebyla hra :) takhle je to paráda :)

Prave..drive nebyl ani automat,a lidi to hrali. Dnes tisice boju a jen ulehcit,ulehcit. Ono vzdycky neco nebude vyhovovat tomu a zase tomu druhemu, jako v zivote.
Ale nazyvat to hlouposti,jako nahore..no nevim.
 

Turinoff

Turista
Skvělé, úžasné, to, že se poškozené jednotky řadí za zdravé je druhá nejlepší věc v armádě, jakou udělali...ta první byla, že se zdravé jednotky scukly do jednoho pole....no a poslední věc, kterou bych fakt uvítala je tlačítko, kterým bych na jedno kliknutí uvolnila všechny aktuálně vybrané jednotky...ale faktem je, že ještě chvíli a budu chtít, aby se i výběr jednotek prováděl automaticky....nene, to už by nebyla hra :) takhle je to paráda :)
Výborně ... jednotky se scukly do jednotlivých skupin ... (teď koukám na kasárny Pozdní střed) ... těžká, střelci, rychlá, arty, lehká, šampioni, tuláci, bubeníci, vlajkonoši ... krásných 9 skupin ... vybírám mezi nimi ... všechno v pohodě ... pak se mi řadí vojáci podle skupin a podle množství zranění a pak tuláci podle zranění ... tomu všemu rozumím, ale proč zrovna v aktuálně vybrané armádě se řadí nesmyslně - jeden šampion zdravý, dva zdraví tuláci, jeden šampion lehce, dva šampioni zraněný více, další dva tuláci .... tohle je paráda cos chtěla? Stačí mi vyměnit jen dva šampiony a můžu bojovat dál, ale takhle po každé bitvě je budu hledat vždy někde jinde když jedu kombinaci 4+4 ... To je fakt jako paráda ...
 

qwertik

Komentátor
Jestli si vzpomínám dobře, tak v pozdním byl šampion nanic, zkus říšskou nebo obouručáky, 1+7
 

chemik vole

Nováček
Jak tahle změna v uskupení jednotek podle zdraví může vůbec někomu připadat dobrá? Vždyť to je totální bordel. To se nedá hrát, když ty jednotky jsou domíchané s tuláky. Člověk je zvyklý mít hlavní jednotky nalevo a tuláky napravo. Je to strašně nepraktické mít zraněné jednotky mezi tuláky a zvlášť, když hrajete třeba večer cvc, nebo CB na PC. Najednou je nemůžete odkliknout pár kliky na jednom místě, ale místo toho je v tom bordelu zraněných jednotek hledáte jak miny v poli. Hnus velebnosti.... co jiného k tomu dodat :)
 
Treba v Titanu je mi to sumak a sedi mi to, pocitam nekde v jinych dobach take. Bohuzel tohle asi nejde nastavit na CB grind, aby to vsem vyhovovalo.

Vypnout automat a bude klid. :)
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Jak tahle změna v uskupení jednotek podle zdraví může vůbec někomu připadat dobrá?
Nám se nezdá dobré to uskupení v aktuálně vybrané armádě 8mi jednotek (to si zase bohužel inno řeklo že když už něco mění tak pořádně). Tou dobrou změnou je řazení jednotek ve výběru armády dole. Tuláci již nejsou kdesi vzadu v nedohlednu za spoustou poškozených jednotek :)
 

chemik vole

Nováček
Nám se nezdá dobré to uskupení v aktuálně vybrané armádě 8mi jednotek (to si zase bohužel inno řeklo že když už něco mění tak pořádně). Tou dobrou změnou je řazení jednotek ve výběru armády dole. Tuláci již nejsou kdesi vzadu v nedohlednu za spoustou poškozených jednotek :)
Dobře, s tím mohu souhlasit. Jen ten mix 8 jednotek se fakt nepovedl a při rychlých bitvách to přináší trochu zmatku, pokud nehrajete jen jedním typem jednotky. Takové to trápit nemusí. Pokud ale máte 2 jednotky a 6 tuláků, rychlejší to rozhodně není a ty jednotky jsou po každém boji jinde. Mnohem jednodušší bylo 2x kliknout na ty dvě jednotky na místě, které automaticky bylo vždy stejné :)
 

barabazostravy

Komentátor
Jak to tu tak čtu tak někomu ta změna vyhovuje jinému nevyhovuje a tak tomu většinou bývá a musíme se z toho radovat a nebo se s tím smířit. Nyní položím úplně směšnou otázku (je směšná neboť takovou otázku bych vůbec nemusil pokládat pokud by ten kdo prováděl úpravy ve správě armády přemýšlel). Pro Krista Boha proč tam ten programátor který dělal změny "k lepšímu" nechal úplně vepředu kde zbytečně zabírá cenné místo tu sakramentskou obrannou armádu. Hlavně mi neraďte blbosti Jakože mám dát obrannou armádu do jiné doby, nebo, že mám obrannou armádu města a Expe zrušit a znovu postavit po tom co nebudu v CB bojovat .
 
Naposledy upraveno:
Mně se změna líbí, ale vadí mi, že občas se skupina v dolní výběrové liště rozpadne a jedna jednotka okouní vedle své skupiny. Tím pádem se jednotky za tímhle vyhnancem posunou o jedno políčko. To je pak fakt bordel. :oops:
 

Elrrond

Turista
Vy tam máte někoho nového ve vývojovém centru? To řazení jednotek musela vymyslet opravdu hlavička. Po bitvě se to celé zpřehází a je z toho mix. Starý způsob byl praktičtější a bylo hned vidět co se po bitvě stalo. Nejsem jediný kdo to řeší, že je to nepřehledné. Nevím proc měnit něco co funguje dobře. Bylo by spíše vhodné vzít požadavky hráčů a udělat raději je. Hra snad je primárně pro hráče ne?
Jako by tam byl někdo nový a měl potřebu se projevit. V poslední době z vás padají jenom perly. Ano přestávám si brát servítky, v poslední době mě hra spíše odrazuje.
 
Nahoru