Diskuze k videoreklamám v mobilní aplikaci

Tomas 0482

Psavec
Nebudu zde radši psát přednou částku, protože se může najít někdo, kvůli komu bych nakonec ty reklamy měl, ale v minulosti jsem koupil pouze jeden balíček a to v roce 2017, od té doby nic a reklamy nemám. Za mě tedy nečekaně spokojenost, jen mi vadí, že po otevření krčmy jsem v okénku s boostem a ne v samotné hospůdce. Ten boost u mě tvoří 0,3 % mého útoku a 0,4 % mé obrany, takže se mi ani nevyplatí kliknout každé 4 hodiny na aktivovat. :D Jinak za hromadnou motivaci rozhodně palec nahoru.

Vím, že můj problém je maličkost oproti hráčům, kteří reklamy mají, ale chtěl jsem hlavně napsat zpětnou vazbu pro INNO. Jinak ale nechápu, že reklamy mají jen hráči na mobilním zařízení a na pc mají hráči rovnou bonus a nemuseli nic koupit, to mi nepříjde jako šťastně zvolená strategie. Navíc se obávám, že jednoho dne příjdou reklamy pro všechny v tomto dobrovolném stavu a později pak povinné reklamy s odměnami. Stačí dostatečně dlouhé období mezi změnami a velké množství hráčů u hry zůstane a to jim bude stačit. Po zavedení reklam už bych se nedivil za rok nebo dva.
 
Nahoru