Diskuze ke 4. obtížnosti Cechovní expedice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ruda80

Dopisovatel
no já jenom reagoval na toto, nechápu to

Dobu neřeš, to se dělá tak, že si projdeš pár top hráču serveru, mrkneš kdo nabízí jaký poměr surovin za body, které mu naleješ do velkolepek a jdeš za nejlepší nabídkou :) Pak si najdeš vhodnou obět, kde si naděláš plánky a máš Arc a cokoliv jiného.
 

DeletedUser12887

Host
Nebo si najdes dobrý cech kde se na tohle nehraje..tak uplne snadný to neni
 

Ruda80

Dopisovatel
No není, ale ono to tak vyznělo že je..... dokonce za to Lord i poděkoval, tak na tom musí něco být, jenom nevím co.
 

Svatej

Legenda
Ruda80:
Dobu neřeš, to se dělá tak, že si projdeš pár top hráču serveru, mrkneš kdo nabízí jaký poměr surovin za body, které mu naleješ do velkolepek a jdeš za nejlepší nabídkou :) Pak si najdeš vhodnou obět, kde si naděláš plánky a máš Arc a cokoliv jiného.
Samozřejmě je to psáno za předpokladu, že k těm TOP hráčům máš přístup buď skrze cech/sousedy/přátele, nebo že jim můžeš odeslat přátelství. Drobnej detail kterej tě možná zmýlil a který tu nebyl zmíněn.;)
 

Ruda80

Dopisovatel
No já to "věděl" jenom jsem doufal že je to myšleno jinak, když bylo napsáno že jí nemusím řešit. Jinak bych to udělal tak jak napsal.
 
Tak je skoro konec expedice a já si neodpustím malé rýpnutí. Náš cech o5 otevřel 4. level expedice.
Do 4. kola se podívalo zatím 19 lidí (nárůst oproti minule a ještě někdo může přibýt) a 10 lidí jí celou dokončilo. Což je znova nárůst oproti minule.
Já sám jsem jí dnes dokončil celou :) A počítám se i do tého počtu :) Další fontánka mládí v inventáři a hned jak bude místo jí postavím.
A co jsem získal když nepočítám surky tak jsem nasbíral kolem 70fb a 100 dia :)
 

DeletedUser13678

Host
Silveralius: Jsem na tom s odměnama podobně, jen místo fontány mám farmu. :)
14 lidí z 57 se dostalo do 4ky, z toho 9 z nich má splněno komplet...
Tak já se také vyjádřím za náš cech :) Minulý týden jsme čtyřku na zkoušku otevřeli, nakoukli do ní tuším 3 členové. Po vojenské stránce jsem to neubojoval, ve vyjednávání jsem přišel o značnou zásobu surovin. Relikvie tuším jedna bílá, jinak výhra jediné věže vítězství :) Vyjednávání za medaile, které momentálně potřebuji k rozšíření, také nevítám. Přínos pro cech minimální (o vítězství už bylo rozhodnuto), pro mne přínos vůbec žádný. Ostatní členové na tom byli podobně, takže tento týden už jsme ji ani neotvírali :)
 
Po vojenské stránce jsem to neubojoval, ve vyjednávání jsem přišel o značnou zásobu surovin.

Také nebojuji je to pro mě příliš obtížné. 3 kola expedice vybojuji. 4. kolo je opravdu těžké, tak vyjednávám.
Já si z krčmy zapnul 4. pokus a šlo to jak po másle jen asi 2 nebo 3 vyjednávání jsem nedal na první pokus.

Přínos pro cech minimální (o vítězství už bylo rozhodnuto), pro mne přínos vůbec žádný. Ostatní členové na tom byli podobně, takže tento týden už jsme ji ani neotvírali :)

Jak již bylo řečeno, když expedici dokončí celou, nebo se aspoň do ní podívá, většina z horní půlky cechu tak dostanete mnohem více expedičních bodů a poté mnohem více síly cechu a je to hodně znát :)

Relikvie tuším jedna bílá, jinak výhra jediné věže vítězství :) Vyjednávání za medaile, které momentálně potřebuji k rozšíření, také nevítám.

Také jsem tento týden neměl štěstí na relikvie jen samé stříbrné, ale zato z nich byly jednotky a fb což se mi líbí (asi jedna dekorace jen).
Ale minulý týden jsem měl v 4. kole i dvě zlaté :)
Medaile potřebuji také, ale nesežere mi jich tolik, aby se s tím musel nějak zatěžovat. Tu 1000 max co to sežere tak jsem schopen nahradit těmi fb co jsem dostal. A ještě na tom vydělám :)

Když to shrnu pro silnější cech o více členech to má cenu a velkou, pro střední cechy to je takové příjemné zpestření a pro malé cechy to má význam jen na farmení dia pokud chtějí. A obecně je to hodně o tom jak je ten cech stavěný. Pokud je cech hodně vojensky založený a má silné členy není pro ně problém dát expedici. Pokud je cech spíše produkční a většina lidí jen logne jednou dvakrát za den a hodí produkci tak to holt smysl nemá.
 

DeletedUser13678

Host
Tak u nás se otvíralo a otvírat bude i nadále. Zájem máme dostatečný a dokončení není zas tak obtížné :)
Tak to všechno vím, proto jsem nepsal žádný, ale minimální ;-) Psal jsem pouze za náš cech, kde to jeden, dva hráči nevytrhnou. Jinak bonusy, pokud vím, jsou i za umístění, takže psát, že o umístění nejde...Ale berte to jen jako názor cechu, který do toho prostě jen asi dlouho nepůjde ;-)
Nejde jen o to být první, ale za čtvrtou úroveň je mnohem více expedičních bodů a ty se potom přepočítávají na Sílu cechu ;-)

Také nebojuji je to pro mě příliš obtížné. 3 kola expedice vybojuji. 4. kolo je opravdu těžké, tak vyjednávám.
Já si z krčmy zapnul 4. pokus a šlo to jak po másle jen asi 2 nebo 3 vyjednávání jsem nedal na první pokus.
Tak já nepsal, že vyjednávání bylo složité, ale dávat medaile a tuším 7ks každého zboží za jeden pokus mi přišlo vážně dost a skládek se slušně vyprázdnil ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru