Diskuze ke Dni sv. Patrika

Stanley Tweedle

Komentátor
No to je sice hezké, ale nějak nerozumím těm rozdílným bonusům. Které platí u čeho? Jestli se to tu už řešilo, tak mi to nějak uniklo. Pro mně, neúčastnícího se nějakých pvp, cvc a pod. je to budova celkem k ničemu, i když ty FB za den jsou celkem hezký.
Mimochodem - ty úkoly pro získání ceny jsou schválně postavené tak, aby se jich bez vyčerpání zlaťáků nedalo dosáhnout?
 

Přílohy

  • Zaplať, vole.PNG
    Zaplať, vole.PNG
    84,6 KB · Zobrazení: 9

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
No to je sice hezké, ale nějak nerozumím těm rozdílným bonusům. Které platí u čeho? Jestli se to tu už řešilo, tak mi to nějak uniklo. Pro mně, neúčastnícího se nějakých pvp, cvc a pod. je to budova celkem k ničemu, i když ty FB za den jsou celkem hezký.
Mimochodem - ty úkoly pro získání ceny jsou schválně postavené tak, aby se jich bez vyčerpání zlaťáků nedalo dosáhnout?

Tyto bonusy jsou ve hře už nějaký ten pátek... snad každá nová budova z posledních x eventů je má...
Ale pro shrnutí:
červené - bonusy pro tvou útočnou armádu
modré - bonusy pro tvou obrannou armádu
meče - bonus do útoku
štít - bonus do obrany
štít + meče - bonus do útoku i obrany
cokoli s pyramidou - bonusy platné jen v CE
cokoli s vlajkou - bonusy platné jen v CB
(cokoli s pěstičkou - bonusy platné jen c KI)

Primární úlohou zlaťáků v tomto eventu je vylepšování manažerů, tzn i plnění těch úkolů.

Jinak, když si na to klikneš pro celkové zobrazení, je to obrázek 7. levelu....
Nebo to mám chápat tak, že ten 7. level se dá ještě dál vylepšovat ? Takže level 7 plus, extraplus a tak nějak? Bravo!
Ano... 7. levl vylepšíš pomocí speciálního stříbrného vylepšení (které složíš z těch fragmentů co sama dává ta budova na 7. levlu) na další levl a ten pak pomocí speciálního zlatého vylepšení na další levl... ale toto se ve hře děje celý tento rok, si trochu zaspal :D
 

Stanley Tweedle

Komentátor
Tyto bonusy jsou ve hře už nějaký ten pátek... snad každá nová budova z posledních x eventů je má...
Ale pro shrnutí:
červené - bonusy pro tvou útočnou armádu
modré - bonusy pro tvou obrannou armádu
meče - bonus do útoku
štít - bonus do obrany
štít + meče - bonus do útoku i obrany
cokoli s pyramidou - bonusy platné jen v CE
cokoli s vlajkou - bonusy platné jen v CB
(cokoli s pěstičkou - bonusy platné jen c KI)

Primární úlohou zlaťáků v tomto eventu je vylepšování manažerů, tzn i plnění těch úkolů.


Ano... 7. levl vylepšíš pomocí speciálního stříbrného vylepšení (které složíš z těch fragmentů co sama dává ta budova na 7. levlu) na další levl a ten pak pomocí speciálního zlatého vylepšení na další levl... ale toto se ve hře děje celý tento rok, si trochu zaspal :D
Jj, díky - zas úplný debil nejsem, význam mečů a štítů jsem pochopil už před mnoha lety, když jsem začínal. Novinkou je pro mně tohle:
cokoli s pyramidou - bonusy platné jen v CE
cokoli s vlajkou - bonusy platné jen v CB
(cokoli s pěstičkou - bonusy platné jen c KI)
Protože eventy až na výjimky vypouštím, různé války taky nehraji, některé věci jsou pro mně (když si jich náhodou všimnu) novinkou.
Předpokládám, že CE= cechovní expedice, CB= cechovní bitvy, KI= netuším co je.
Díky :)
 
Nejlepši jsou čiste meče a štity at červene nebo modré protože jsou univezalní a davaji všeho ty cilene na CB nebo CE jsou jen do 1 zaležitosti hry.
Neboj bude vtom větší chaos s přichodem guild raids budou dalši %
 

Stanley Tweedle

Komentátor
Ano... 7. levl vylepšíš pomocí speciálního stříbrného vylepšení (které složíš z těch fragmentů co sama dává ta budova na 7. levlu) na další levl a ten pak pomocí speciálního zlatého vylepšení na další levl... ale toto se ve hře děje celý tento rok, si trochu zaspal :D
Mno - vzhledem k tomu, že tento rok ještě nemá ani dva měsíce, tak jsem snad zas tolik nezaspal. Jen jsem si trošičku přispal. Já tuhle hru zas tak moc nežeru, mám to jako relax, ne jako životní náplň. Takže asi tak :cool:
 

Borat

Člen
Tak jsem se uklikl a uletěl mi ten klobouk zcela bez užitku. K vzteku. Nemá to žádnou ochranu proti ukliknutí. :cool:

A nikde nevidím, jak ty klobouky získávat? Takže jen mini výzvy? :(

Loni jsem bádal nad tím, jak otevřít všechny truhly po konci města. Letos ty truhly už někdo vykradl. Kde jsou nějaké odměny?

Je to nudná povinnost. Plácání a mrhání času. Ty hlavní budovy mi přijdou jako nutnost. Takže celé je to povinnost a ještě si vzít dovolenou na mini výzvu. Brr.

Jak je možné, že mi zase zdrhá zlatá liga? Někdo je jedno město přede mnou. Jak se to hraje? Za diamanty skákat čas? Sedět celý event v bronzové lize bez možnosti se někam pohnout, mě fakt už nebaví. K vzteku. :(
 
No ty jsi tu chybel. Placas hovadiny jen opet.:)

Rada...tak to nehraj. Je to o nicem ty ceny a placas, jak u toho by jsi mel prosedet cas, sak proc tak to vynech a je to.

Tebe badat bych videt nechtel, bud nevic vo co jde, nebo se uklines, nebo te to nebavi, nebo jsou ceny o nicem. Ze ty to porad jeste hrajes, a
na tolika svetech se pak nedivim ze si musis vzit dovolenou.
 
Nahoru