Diskuze ke Dni sv. Patrika

Stanley Tweedle

Komentátor
Teď si nejsem úplně jist, jestli se nepletu, ale mám takový dojem, že jsem skončil jedno město a měl jsem z těch 25ti úkolů hotových 18. Po startu nového města zmizí a začínám zase od nuly? To jako fakt? Jde o to, aby těch cen získal hráč co nejmíň a pokud by je chtěl, musí tam nasypat (nakoupit) co nejvíc hrnců zlata? Tak to dává vážně smysl, ty habaďůry na to, aby se musely utrácet hotové prachy za nákup z toho čouhají tolik, že když půlku uříznu, zbyde dost na baseballovou pálku. Fakt tleskám.
 

d arvit

Odborník
ach jo - víc přemýšlet, méně kritizovat :oops:
to jak je postavený event, respektive nulování úkolů je dobrá věc a jsem rád že to tak je.
třeba si jednou necháš vysvětlit jak to funguje a pochopíš...

nikdo nechce při startu nového města narazit na úkol postav továrnu na ohnostroje nebo tak něco..
 

Stanley Tweedle

Komentátor
ach jo - víc přemýšlet, méně kritizovat :oops:
to jak je postavený event, respektive nulování úkolů je dobrá věc a jsem rád že to tak je.
třeba si jednou necháš vysvětlit jak to funguje a pochopíš...

nikdo nechce při startu nového města narazit na úkol postav továrnu na ohnostroje nebo tak něco..
Bavíme se o stejné hře? Co kdybys zkusil zapřemýšlet ty? Ještě nedávno to fungovalo tak, že když jsi skončil město, zůstaly ti splněné úkoly a těch několik do 25. jsi udělal s novými, které jely od nejjednodušších (postav továrnu na klobouky, obsaď post správce slavností a pod.) Čili, pokud aspoň malinko použiješ mozek a znova si to po sobě přečteš, třeba ti to dojde. Jestli ne, snad ti to někdo vysvětlí.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Bavíme se o stejné hře? Co kdybys zkusil zapřemýšlet ty? Ještě nedávno to fungovalo tak, že když jsi skončil město, zůstaly ti splněné úkoly a těch několik do 25. jsi udělal s novými, které jely od nejjednodušších (postav továrnu na klobouky, obsaď post správce slavností a pod.) Čili, pokud aspoň malinko použiješ mozek a znova si to po sobě přečteš, třeba ti to dojde. Jestli ne, snad ti to někdo vysvětlí.
A tak to přesně funguje i tentokrát. Žádné úkoly nemizí.
 

Stanley Tweedle

Komentátor
A tak to přesně funguje i tentokrát. Žádné úkoly nemizí.
Kdyby nemizely, nepsal bych sem. Že pan kolega neporozumněl psanému textu, je jiná věc. Nikdy splněné úkoly nemizely, s novým městem začala nová sada, ale ty, co byly splněny na dokončeném městě zůstaly. Proto mě docela vytočilo, že těch 18 splněných s novým městem zmuizelo, to se mi nikdy předtím nestalo. To byl důvod mého postu. Takže jen šotek, nikoliv "update" od INNO ? To rád slyším, dám si pozor až budu končit další město....
 

DanielCZ84

Komentátor
Teď si nejsem úplně jist, jestli se nepletu, ale mám takový dojem, že jsem skončil jedno město a měl jsem z těch 25ti úkolů hotových 18. Po startu nového města zmizí a začínám zase od nuly? To jako fakt? Jde o to, aby těch cen získal hráč co nejmíň a pokud by je chtěl, musí tam nasypat (nakoupit) co nejvíc hrnců zlata? Tak to dává vážně smysl, ty habaďůry na to, aby se musely utrácet hotové prachy za nákup z toho čouhají tolik, že když půlku uříznu, zbyde dost na baseballovou pálku. Fakt tleskám.
Ten event je furt stejný, a logicky s každým městem se dělá nová sada úkolů, ale každý udělaný úkol se ti zapíše do postupu velké ceny. Žádný problém ani chyba tam neni
 
Řekla bych, že mimo jsou ti, co nejsou schopni pochopit psaný text. Normálně taky eventy nedělám, tenhle pro jeho jednoduchost jsem na 2 světech zkusila. A občas se nějaký bug vyskytne, specielně u odměn. Dokončila jsem 25. úkol, počítadlo se vynulovalo, ale odměna žádná. Ani po refreshi. Takže, vasa jedlicko, než začneš s osobními útoky, napřed si aspoň utři nudli pod nosem.
 

Dan 77

Veterán
Jj taky nemám s postupem v odměnách žádný problém, ani při přechodu do dalšího města. :)
Napište si radši na herní podporu, kde se na to podívají a řeknou vám, jak to u vás bylo, vysvětlí atd.
 
Řekla bych, že mimo jsou ti, co nejsou schopni pochopit psaný text. Normálně taky eventy nedělám, tenhle pro jeho jednoduchost jsem na 2 světech zkusila. A občas se nějaký bug vyskytne, specielně u odměn. Dokončila jsem 25. úkol, počítadlo se vynulovalo, ale odměna žádná. Ani po refreshi. Takže, vasa jedlicko, než začneš s osobními útoky, napřed si aspoň utři nudli pod nosem.

Tak tu odmenu si pak musis vyzvednout, odkliknout po dokonceni vzdy 25 ukolu..cili Grand prize. Nic ti samo se nepripise.
 

Borat

Člen
Sedět celý event v bronzové lize bez možnosti se někam pohnout, mě fakt už nebaví. K vzteku. :(
Fakt jsem nepochopil, jak to hrát na lepší výsledek? Jaká je taktika? (Taktiky, co tady byly kdysi, s posilovači a mini výzvami padly. Nyní je to jen o točení měst patrně za diamanty.) Napadá mě, že šlo hodně nakopávat správce slavností a správce loděnice a utrácet za časové skoky. S haldou diamantů bych to urychlil. Stříbrnou ligu si tak umím představit, ale zlatou? Na stříbrnou jsem téměř sahal i bez diamantů...

1) Úkol InnoGames byl splněn. Vytloukl jsem si diamanty a málem mával VISA kartou za tradiční velké nic.
2) Odměny byly vcelku o ničem. Na slušného Doktora z hor jsem nedosáhl. Mamutí Keltskou krčmu nemám kam postavit. Arcidruida strkám komplet starožitníkovi. Stromečky mi ve městě překáží, hodnotu nemají a blokují vyhledávání příhod. Nesnáším je. Plevel. Tak fajn, že vypuklo běsnění fialových stromečků.
3) Druhá mini výzva byl špatný vtip. Event skončil a propadlo mi plno posilovačů. Nebylo kdy je uplatnit. Přitom mít je na počátku eventu, tak by přišly vhod.
4) Posilovací klobouk fajn, obdoba měny události. Časový skok 2 hodiny. Drsné, jaké je to tady marné plácání časem. Dost jsem koukal, jak skok 2 hodiny nepřinesl také vůbec nic. Měl smysl jen v klíčových okamžicích. A ukončovač města 25% byl dobrý k čemu? Použil jsem tak jeden z deseti. A to jsem jich dostal sadu. Kdyby se daly spojovat, tak ano. Bral bych ukončení města "hned".
5) Před první mini výzvou jsem sahal po stříbrné lize. Pak do toho začali všichni s mini výzvou bušit a tím jsem se propadl do bronzové ligy, a nazdar. Za mě jsou mini výzvy podlost. Potřebují vyhradit si čas v konkrétní době. Je to teror a šikana hráče. Zrušil bych je za cenu jiného zdroje posilovačů. (Kde byly denní úkoly? Žádná odměna pro event... Nebo příhody mohly občas pustit klobouk.)
6) Snažil jsem se o Přechod pro zvířata, podle mě, ani v jednom světě mi nedopadl. Fláká se mi zlaté vylepšení a nemám ho jak využít.
7) Z inventáře mám jeden mamutí bordel, v kterém aby se prase vyznalo. Opět přistála další vlna bordelu. Navíc se tady pořád něco mění a je třeba ceny pořád spojovat a vybírat. Hnus, velebnosti. "Hrát si ve skladu." Výborný nápad InnoGames ve stylu otravovat a prudit hráče. Jo, Výběrová sada Patrika 2024 založila v inventáři už třetí místo, kam se řadí výběrové sady. InnoGames si tady dělá pořádky "podle svého" - prasečí chlív. (Budu muset najít nějaký nástroj, co mi pohotově ukáže, jaké budovy z toho bordelu mohu vůbec stavět.)
8) A když už máme za snahu tak "skvělé odměny", jaký je smysl vytvářet pro armády dvě hodnoty posílení? Nůžky se opět rozevírají. A proč? Nevidím v tom smysl. Snad jen aby bylo ve hře víc neúčelného chaosu. To vše pro 5. úroveň CE. A už tady bylo, že budou CE opět překopány a 5. úroveň se má šířit jak mor. Přitom jsou CE otravná a nudná záležitost. Ale musíme pro ně plašit s variantami posílení armád na nic.

9) Technická. Hraji i na slabších strojích. Mám třeba přetaktovaný C2D. Opět mi Patrik ukázal, jak event od InnoGames vydusí HW do maxima. (Kdysi jsem tady řešil kolapsy HW s každým eventem. Věčně přetížená paměť. Tak znovu.) Rozjel jsem ve 4 světech Patrika a procesor mi začal pískat, že hodlá shořet. Nakonec jsem to taktování musel o 20% ubrat, aby se mi kvůli FoE nekouřilo z procesoru. Pro plandající lodičky sem tam a stupidní dětskou grafiku. Děs.

Pak ovšem vypukla ve velkém sabotáž od InnoGames číslo dva, kdy Patrik ztrácel synchronizaci se serverem. Prostě jsem mohl klikat Patrika. Pak vyběhlo hlášení něco jako "chyba serveru, musíme Patrika znovu načíst". Pak se mi Patrik zjevil posunutý o pár mých kroků zpět. A babo raď, co jsem měl už naklikáno. Skvělý zmetek je to naše FoE. Hra potřebuje hlavně při eventech silný stroj. Opruz.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru