Diskuze ke Kvantovým invazím

vasa.jedlicka

Komentátor
Prosím přidejte tu aktivitu hráčů po konci QI iterace.. máme tuhle iteraci hodně nul a nemůžeme se na to ani podívat a vyhodnotit další kroky jako třeba v CB.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Myslíš sloučené jednotky? A máš je v nastavení povolené? Protože mně se zobrazují správně seskupeně. IMG_20240423_073131.jpg
 

Dan 77

Veterán
Ne nemyslím. A povolovat tohle nastavení ani nechci, protože se pak hra při bojích akorát trochu seká, což zdržuje. Dokud to nevyladí, tak si radši nechám jednotky zobrazené postaru. Mám to tak záměrně.

Níže pro porovnání, jak to vypadá na PC (počet jednotek tu zobrazen je). Dřív i tady počet jednotek chyběl. Na mobilu to chybí stále.
Stejné je to i ve správci armády v hlavním městě - na mobilu to chybí, na PC nechybí.
Včera jsem taky marně hledal tu bublinu na konci seznamu jednotek - na mobilu nebyla, na PC byla, a dneska už je najednou v obojím.
- V nastavení mám zakázáno seskupovat jednotky (správce armády se v tomto režimu stále kouše/seká) a mám zapnuté, aby se odlišovaly nezávislé jednotky. V PC se mi proužek nezobrazuje a ani počet daných nezávislých jednotek, v mobilní appce se zobrazuje aspoň ten proužek a také v hlavním městě se přestal počet jednotek ve správci armády zobrazovat (přehled na konci seznamu jednotek je prázdný - pouze PC).
V popisu aktualizace 1.280 se o tom sice nic nepíše, ale změnu v tom udělali. Jenže zas neúplnou změnu.

1713871039948.png
1713871755914.png
 
Naposledy upraveno:
Zatím nejnudnější herní prvek, srovnatelný snad jen s přestavbou města. Abych mohla začít hrát, musím postavit město, které mi ovšem za pár dní chcípne, takže ho příště musím postavit znovu a pak zase a znovu a zase... U osad alespoň můžu střídat jednotlivé kultury, čímž je to přeci jen trošku pestřejší, ale tohle už vážně může celé hrát automat. Nuda, odměny jsou spíše výsměch, takže jen doufám, že možná někdy budu mít tu miliardu kvantových medailí na nákup rozšíření, tedy pokud bude stát pouhou miliardu. ;)
 
Docela chutovka jsou ty odměny pokud by chtěl jet neokolosy pomoci postupu v truhle.
Potřebujete jet vpodstatě 8 sad na 1 kolose.
A truhly nejsou stale stejné skraje pada kolos hodně později čím dal míň pro představu.
Prvnich 8 sad (tedy 1 sochu) je na 1200 bojich zveda po 120 za kus
dalsich 7 sad je po 240 a poslední 8 je za 360 tedy 3240 boju (2 socha).1000001350.jpg
Dál můžu zatim jen hadat ale na zakladě předešle jak postupuje cena tak očekavam zas 7 po 360 a pak poslední po 480. Tedy nějakých 6240 (by mohla být 3 socha) ale to už zatim jen tipuju.
A (4 socha) asi 10 200 boju
 
Nahoru