Diskuze ke Kvantovým invazím

Dan 77

Veterán
Do začátku kola následujícího.
Takže když si ty truhly hráč do začátku následujícího kola nevyzvedne, přijde o možnost odměn, je to tak?? No super...


A jak je to s tou výrobou po dokončení stavby - kde se hra chová správně?
Akční body (kompasy) jsem si nechal přičíst, přičetlo se 5000. Poté jsem musel resetovat celou hru a přibylo najednou dalších cca 1000, tj. celkem 6050 podle obytných budov v mé osadě (odejít z QI pryč a vrátit se nestačí).


A hlásím další chyby v QI:
- V nastavení mám zakázáno seskupovat jednotky (správce armády se v tomto režimu stále kouše/seká) a mám zapnuté, aby se odlišovaly nezávislé jednotky. V PC se mi proužek nezobrazuje a ani počet daných nezávislých jednotek, v mobilní appce se zobrazuje aspoň ten proužek a také v hlavním městě se přestal počet jednotek ve správci armády zobrazovat (přehled na konci seznamu jednotek je prázdný - pouze PC).
- V bitvách o 2 vlnách nepřátel se špatně zobrazují nepřátelské jednotky (konkrétně před začátkem 2. vlny - zobrazuje se, že v obou vlnách je totéž, i když to není pravda).
- V mobilní appce je v kvantové osadě neustále zbytečný vykřičník na ikonce Výstavba v menu (přitom se tam průběžně neobjevují žádné nové typy budov).
- Také v appce nelze v QI rozklepnout, co poskytuje konkrétní lvl nějaké budovy, která je odměnou za účast v QI.
- Ostatní chyby a návrhy, které jsem tu doposud nahlašoval, se doufám někam aspoň předaly/předají - je toho hodně...
 
Naposledy upraveno:
Akční body (kompasy) - jsou tyto body z budov pripisovany automaticky ve stejny cas jako klasicky tech 5000 ? - pripadne jaky je cyklus ?
Dale k tomuto - je nejak ovlivnen tento sber mnozstvim kultury ? - jedna se me o to jestli v zaverecne fazi nezbourat farmy a oblouky a misto teho postavit jen baracky. - pokud by to bylo ovlivneno i kulturou tak se samozrejme to procentualne muze menit ... ale otazka je jestli je to vubec ovlivneno timto
no a treti cast - potrebuju pokud by se sbiraly automaticky po urcite dobe mit dane barak pripojen cestou ? - spousta cest by byla kolikrat zbytecna pkud bych chtel mit vice baraku ...
celkove v tomto by pomohlo mit evidenci a zobrazeno kolik me to prida techto bodu a ne jen info ze me pristane 5k bodu za hodku ...

edit:
takze je jasne ze to sbira co hodinu spolu s klasickym sberem tech 5k ....
porad si nejsem jiste jestli je potreba silnice ....
kultura nehraje roli jeslti to chapu spravne
jen me zarazi pocirani tech bodu - porad se nedokazu dopocitat, jelikoz kdyz jsem spocital 5k + co dostanu z baraku tak me to pridalo o fous jinou hodnotu coz je divne - nebo tam je neco co nedokazu identifikovat co dava body jinak ... ale mam rozdil asi 250 bodu tusim - nemuzu to uplne presne rict, jelikoz se me body nacetly jen tech 5k a dalsi cast po restartu hry, jen uz presne nevim kolik, ale rozhodne to byle jine cislo nez jsem cekal
 
Naposledy upraveno:

joujou111

Nováček
Jak je to s odmenou za dokoncenou obtiznost KI? Automaticky zatim nic nebylo ziskano a ani proklikat se mi k tomu nepodarilo. Dekuji
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Jak je to s odmenou za dokoncenou obtiznost KI? Automaticky zatim nic nebylo ziskano a ani proklikat se mi k tomu nepodarilo. Dekuji
Pokud váš cech udělal alespoń první obtížnost máš teď k dispozici (po kliknutí na portál) výběr z 6ti truhel. Podle toho kolik si nahrál v tomto kole bodů máš zdarma buď dvě, jednu nebo žádnou. Další si můžeš koupit za kvantové střípky.
 

joujou111

Nováček
Aha, tak to je ještě větší blbost, než jsem myslela. Nejak jsem z popisu u jednotlivych obtiznosti pochopila, ze tuto odmenu za dokonceni dane obtiznosti obdrzime vzdy, cely cech a za vsechny ukoncene urovne. Ne ze jen vyber 2 z nich zdarma (a treba jako ja surky a vyzkumne body za tusim 7 nebo 8 obtiznost) to se teda inno moc nepredalo a opravdu jsem zvedava, jak dlouho to hrace bude bavit za tak mizerne odmeny!
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
Pokud váš cech udělal alespoń první obtížnost máš teď k dispozici (po kliknutí na portál) výběr z 6ti truhel. Podle toho kolik si nahrál v tomto kole bodů máš zdarma buď dvě, jednu nebo žádnou. Další si můžeš koupit za kvantové střípky.
tim chceš říct, že ta truhla s odměnou za pozici cechu, neni po kole, ale až po celém mistrovství?? Ted jediné co můžeme získat je 0-2 truhly za dosažený postup za aktivitu?? (i pro lidi kteří nahráli podstatně víc než na ty 2 truhly??
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
tim chceš říct, že ta truhla s odměnou za pozici cechu, neni po kole, ale až po celém mistrovství?? Ted jediné co můžeme získat je 0-2 truhly za dosažený postup za aktivitu?? (i pro lidi kteří nahráli podstatně víc než na ty 2 truhly??
Ano, odměny za pozici v žebříčku se udělují až na konci mistrovství. A ano po každém kole invazí si každý hráč může otevřít 0-2 truhly zdarma, další si může koupit za kvantové střípky.
 

d arvit

Odborník
tak to souhlasim s postem nad - to je hodně ubohý, až dostanem ty odměny tak už budou k ničemu a to se bavíme o prvnim mistrovství :-D
 
Proč myslite že to na betě získalo tolik kritiky. Odměna je zajimavá hlavně pro malé a začinajcí hrače staří velcí a zkušení hráči ví že to brzo pohltí inflace než to nějak rozumně postaví.
Sam tomu davam šanci jen kvuli budoucím slibum že za qvantové medaile budou další expanze co se tyče neo kolose tak zlaty už teď by byl pro mě na hraně zda ho postavit a to je k jeho postavení dlouha cesta.
Osobně nemam rad velke inflace ale když přidavaji budovu ktera je na velmi dlouhou trať a za tu dobu přidaji budovu kterou udělate během 1 eventu a ma stejne nebo možna i lepši staty tou dobou tak proč bych hrotil dlouhodobu stavbu budovy ktera možna v době dokončeni stratí smysl.
 

qwertik

Komentátor
A já trouba prohledával inventář, kde je ten neokolos, co se o něm píše že mi bude přidělen ihned:))) A ono sice ihned, ale dle INNA, stejně tak jako "již brzy".
 

Dan 77

Veterán
tak to souhlasim s postem nad - to je hodně ubohý, až dostanem ty odměny tak už budou k ničemu a to se bavíme o prvnim mistrovství :-D
No a ještě, jseš si vůbec jistej, že po konci 1 mistrovství (neboli 6 sezón) budeš mít i dost dílků na Neo kolos na max (i se zlatým vylepšením) a taky na všechny ostatní neo budovy? :D:D:D
Naštěstí další odměny jsou v propustce za pokroky na mapě a také je šance na další odměny za každý jednotlivý pokrok.
Všichni to hráli s tím, že dostanou odměnu Tohle je hodně trapné a zrovna to můžete ukončit.
No to mi bylo jasný od začátku, bylo to ve hře v QI i napsaný všude... Stačilo si to tam přečíst, co přesně jsou ty odměny za level QI, kdy končí šampionát atd...
Není to jako PvP aréna, kde jsou odměny pravidelně co týden po nedělní půlnoci a vždy 1. den v měsíci. Ale v PvP aréně jsou odměny ještě směšnější a je v ní fakt extrémní nevyváženost... PvP aréna onehdá spustila podobný poprask na Betě a beze změny to poslali dál na live servery. A historie se opakuje - u QI...
Pay to win jinak to nejde, že ? :)
Asi nejde.
Např. já mám nahráno přes 700 pokroku a zbylo mi přesně 1040 střípků (po 4 rozšířeních v osadě, s odměnou do začátku získanou z mailu od FoE, nemusel jsem však odstranit na stavební ploše jedinou překážku, což stojí další střípky).
A sebrání všech truhel (včetně zbylých 4) stojí 1500 střípků (po slevě, pokud to udělá člověk naráz a ne po jedné truhle).
A na rozjetí další osady ve čtvrtek si potřebuješ nechat ještě dalších cca 500 střípků, jinak budeš mít ještě míň zdrojů na další boje a darování.
Takže k nákupu všech 6 truhel by mi chybělo ještě cca 960 střípků (bez zaplacených vyšších propustek nebo bez nákupu za dia nelze). Já zatím mám takovou taktiku, že všech 6 truhel budu vybírat až v druhé polovině šampionátu, až budu mít hodně střípků, do té doby budu brát jen ty truhly zdarma.
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Ano, odměny za pozici v žebříčku se udělují až na konci mistrovství.
Jeden dotaz pro zajímavost: Co se stane, když někdo změní cech těsně před koncem šampionátu? :rolleyes::D

a) V průběhu posledního kola QI - to asi nedostane žádné odměny za umístění cechu, když se ani do posledního kola QI neměl pod vlajkou nového cechu jak zapojit?
b) Před začátkem posledního kola šampionátu QI, tj. stihne se ještě zapojit pod vlajkou nového cechu - to asi dostane všechny odměny, které plynou z umístění cechu, stejně jako kdyby byl v tom cechu celých 6 sezón (3 měsíce v kuse)?
c) Hráč opustí svůj cech, který by se třeba dobře umístil - to asi nedostane vůbec žádné odměny, které plynou z umístění cechu, i kdyby v tom cechu byl 5 z 6 kol daného šampionátu v kuse?

Docela zajímavé situace vzniknou, nemyslíte? :oops::eek:
Spojte to ještě s tím, že nelze změnit cech v žádnou dobu, aniž by hráč něco nevynechal - buď vynechá jednu CB, nebo vynechá jednu QI - a spolu s tím přijde i o odměny. Super vymyšleno.
A tento problém se tu nahlašoval už na 1. stránce tohoto vlákna, ale podle vašeho shrnutí tuto zpětnou vazbu nikam neposíláte:
A osobně největší výtku mám k tomu, že ten začátek není za týden, aby invaze a CB začínaly stejný týden - teď případný přestup lidí bude vždy něco kazit. Buď aktuální kolo CB, nebo aktuální kolo KI. :rolleyes:
Dosavadní shrnutí:
  • nepřeložené texty a chybné hodnoty u počítadla kvantových akcí nebo časomíry (opravíme, pravděpodobně s další aktualizací) -
  • invaze nenabízí nic nového co se týče hratelnosti -
  • zdánlivě komplikované a náročné na porozumění (částečně snad více objasněné s tutoriály skrze herní zprávu) -
  • nejistota hodnoty odměn z invazí s ohledem na inflaci nových zaváděných odměn -
  • nejtouženější odměna a motivace jako rozšíření hlavního města +
  • nápady na zlepšení:
    • chybějící uživatelské ukazatele pro dokončené výroby v osadě !
    • automatické odebrání terče po dobytí uzlu -
    • lepší přehled o požadavcích nebo výhodách/buffů na jednotlivých uzlech -
 
Naposledy upraveno:
Jeste bych bral, ze ty budovy jsou slabsi..ale proc proboha,kdyz jsou jako vyhra v KI, nedavaji zadny bonus ke KI. Zato Osadni a nato se chystaji
docasne Osadni na 28 dni budou davat. Tohle je proste iNNO.:)

Kdyby davali bonusy ke KI,tak by clovek i spekuloval,zda je stavet, ale takhle....
 

Dan 77

Veterán
Jeste bych bral, ze ty budovy jsou slabsi..ale proc proboha,kdyz jsou jako vyhra v KI, nedavaji zadny bonus ke KI. Zato Osadni a nato se chystaji
docasne Osadni na 28 dni budou davat. Tohle je proste iNNO.:)

Kdyby davali bonusy ke KI,tak by clovek i spekuloval,zda je stavet, ale takhle....
Ale to bys zas jel QI jen proto, abys měl bonus na QI, abys mohl jet QI ještě víc. :D To taky není dobrá motivace. Mně se spíš nelíbí to, kdž se propojují CB, expedice a QI - např. v CEX lvl 5 získáš Zapomenutý chrám, abys měl bonus na CB, v CB získáš Turnajový areál, abys měl bonus na expedici... a obojí, abys mohl vůbec bojovat ve vyšších úrovních QI...
 
Nahoru