Diskuze o 1.207

SedaVrana

Turista
nevím jestli je to tím způsobeno, ale hra zatuhne při kliknutí na fotbalový pohár, win 10 , firefox 89.0.1 64 bitů
 

Dan 77

Veterán
Některé z chyb jsem taky zaznamenal, takže fajn, něco se opraví, jen pár věcí z textu oznámení jsem moc nepochopil:

  • Konečně můžeme přidávat mezery do slov obsahujících pomlčky (-), což v mnoha jazycích zlepší čitelnost!
Která že slova obsahují polčky? :) (Nebo rozdělovníky? Ehm) A která mezery? :) Asi to nechápu.

Dodávám: Tak jsem si to našel na Beta serveru a pointa je úplně jiná: "to put a line break between words with dashes(-)". Asi jde o zalomení řádků s pomocí rozdělovníku uprostřed dlouhatánských slov a sousloví. A i Google překladač to umí líp přeložit. ;)

  • Ceny za rozšíření za medaile byly zobrazovány zaokrouhlené na jedno desetinné místo. Nyní zobrazujeme dvě desetinná místa a můžete si tak přesněji spočítat, kolik medailí vám ještě chybí!
Fakt byly? A od kdy je cena jakýchkoli rozšíření v desetinných číslech? o_O
 
Naposledy upraveno:

Daniel V.

Psavec
  • V aktuální události, Fotbalový pohár, jsme poupravili pár textů k úkolům, ve kterých chyběla interpunkce.

No to je na nic, protože Fotbalová událost asi hodinu a půl po aktualizaci skončí.

Možná příští rok! ;)
 
Naposledy upraveno:

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Lze jen spekulovat zda je tato informace ztracena v překladu, přehlédnuta nebo záměrně vynechána, ale od dnešního dne, tedy po aktualizaci, se u starožitníka začaly objevovat nové předměty:
wX5gIMp.png

Pro ty kteří sledují oznámení na beta fóru, kde to bylo zmíněno již 7. června, to nejspíš není žádné překvapení, ale vynechat tuto informaci kdy evidentně je nově přidaná s tím že poslední nové přídavky byly zmíněny ve svém vlastním oznámení není moc přehledné.

Kompletní list novinek:
  • Aukce
    • výběrovka Mostu Hanami
    • výběrovka Vzducholodě
    • Fontána Země
    • výběrovky Hippodromu Carcerés/Sfendoné + všechny 3 typy tratí
    • výběrovka Guvernérovy vily
    • Strážní věž lvl 1 + vylepšení
    • Taktikova věž lvl 1 + vylepšení
  • Obchod
    • výběrovka Zimního vlaku + všechny 3 typy vagónů
    • výběrovka Olympijské pokladnice
    • jednotlivé budovy Keltského setu + jejich vylepšení
    • Strážní věž lvl 1 + vylepšení
    • Taktikova věž lvl 1 + vylepšení
 

Trosman

Dopisovatel
Nějak dlouho se mi na Androidu v nové verzi načítá starožitnictví. A když se načte, tak se nezobrazuje obrázek toho, co je momentálně v aukci, máte někdo podobný problém?
 

Dan 77

Veterán
Na PC to vidím podobně, ale už delší dobu a ty obrázky prodávaných předmětů se vždycky po pár vteřinách načtou.
 
Všiml jsem si toho, že jakmile napíšu nějaký text (klidně krátký) a vložím na začátek či doprostřed textu smajlíka, tak to vynechá počáteční písmenka a musím to upravovat tou pomlčkou a ono se to slovo "dopíše". Pak když schválně toho smajlíka odstraním, tak se ta pomlčka objeví v textu.

S delšími texty je to ještě horší a to se mi už nedaří opravovat
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
výběrovky sakury,tholosu...se mi objevují poměrně často...včera jsem chytil poprvé keltský lesa most hanami,možná jsem viděl taktika,ale "vagonky" snad ani jednou-pouze v aukci
 
Nahoru