Diskuze o 1.211

dudasek

Znalec
tak nevím ta osada Mughal je pěkně naprd..rupií strašně málo-druhej den a mám furt málo,i když mám 2 výzkumy a 20!!! baráků dal jsem jen 2*4hodiny,pak smazání dílny:1*8h výroba a stavba dalších baráků---po 8-mi hodinách jsem měl zase jen na1!*4h výrobu:děláte si z lidí srandu?v této fázi jsem jel 3 dílny a měly co dělat alespoň 8+8+4..takhle jede jen 1!......fujky...jsem aktivní,diamanty vyvažuji aktivitou(jo když chci jít spát nečekám 1h na sklad a 50 dia klidně hodím...ale takto to plýtvat nebudu....na co máte Beta servr,když ty názory hráčů neberete v potaz?!pak máme na živých servrech oprávněně "blbou" náladu...jestli přijde navýšení,tak dobře,ale co dát chudákům,co se do té výzvy pustili nějakou odměnu?pár dublonů/dia by potěšilo a zaplatit to mohou ti chytráci,co neumí naslouchat konstruktivním připomínkám a testerům z INNO,kteří mají růžové brýle.......
 

Trosman

Dopisovatel
Tu aktivitu členů cechu mohu vidět kde? Já to na mobilu nikde nevidím, tak nevím, jestli teda ta aktivita přátel bude stejně "viditelná"?
 

Dan 77

Veterán
Několik velmi dlouho žádaných změn a pár relativně nedávno žádaných. Za mě super.
Jo ale doufám, že tato aktualizace přinese víc chyb opravených než nových...

K sekci mobilní appky:
- Možná by se ta funkce vyhledávání podle typu VB mohla napřed dodělat, na PC to nefunguje, jak má (vizte diskuzi k předchozí aktualizaci).
- Změny v přílohách v centru zpráv: Proč se zavádějí jen do mobilu, ale ne do prohlížečové verze? Další do celé řádky zbytečně nekonzistentních novinek do herních platforem???
 

Netas

Turista
prosim pekne, kde se najde ta aktivita pratel? :D

EDIT: uz nalezeno. Stačí na ně najet myšákem :)
 
Naposledy upraveno:

RTV4

Psavec
V jaké je to časové jednotce?
Bylo by lepší to psát v tomto případě např. takto:
Poslední aktivita: před 2-8 roky...
1629292955073.png
Protože tahle informace je stejná, jako kdyby se to nezobrazovalo vůbec...
 

RTV4

Psavec
  • Upravili jsme ikony používané u obranných a útočných armád, aby byly více intuitivní:

    • att_def_boost_attacker.png

      Útočný bonus (všechny armády)

    • att_def_boost_defender.png

      Obranný bonus (všechny armády)
Nedává mi moc smysl proč na útočném bonusu všech armád je i štít a na obraném je i meč.
Udělal bych to spíše že všechny armády by byli takto
att_def_boost_attacker_defender.png
půl barevné, ale útočný bonus by neměl mít ten štít, takže 2 různobarevné meče a obranný bonus by neměl mít meč, ale jen 2 barevný štít.
 

Trosman

Dopisovatel
Nedává mi moc smysl proč na útočném bonusu všech armád je i štít a na obraném je i meč.
Udělal bych to spíše že všechny armády by byli takto
att_def_boost_attacker_defender.png
půl barevné, ale útočný bonus by neměl mít ten štít, takže 2 různobarevné meče a obranný bonus by neměl mít meč, ale jen 2 barevný štít.

Ono to je bráno jako bonus k útoku a obraně pro útočnou nebo obrannou armádu, takže je to správně.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Možná jde jen o grafickou chybu, nevím...
Jedná se skutečně pouze o vizuální chybu vyskytující se každou 10. úroveň velkolepé budovy produkující zboží, nikoli procechovní, má to něco dočinění s tím kdy hráči od moderní doby výše to místo počtu nerafinovaného zboží zobrazuje chybně počet rafinovaného, vývojáři o chybě ví.

Takže na mobilu tuto informaci nezjistim?
Ne, jelikož je tato funkce převzata z cechovního ukazatele aktivity přístupná pouze pro PC verzi, tak v mobilní aplikaci není žádný takový nástroj implementovaný, a nikde není prozatím žádné oficiální stanovisko zda tomu tak někdy v budoucnu bude.
edit: Sice si to z nějakého důvodu po aktualizaci dalo na čas, a vskutku nikde není přesně uvedeno že se tato změna týká i mobilní aplikace, ale i tak je přes absenci cechovního indikátoru přístupná, což spíše nabízí otázku proč tomu tak ještě není... inu, nedá se vše vyvodit i z širokého zdroje informací. I stand corrected.
 
Naposledy upraveno:

RTV4

Psavec
tak asi spoléhali na to, že máme v hlavě aspoň minimum mozkové aktivity ;)
Hlavně pro nové hráče to může být matoucí, já odhaduji že tam jsou dny, ale... i tak, tam nenapsali 2. nejdůležitější údaj, hlavně že tam je okolo spousta textu, který nemá vůbec žádné informativní využití... (Více než a méně než lze nahradit znaménkem - a nebo slovem až...
 

Trosman

Dopisovatel
"Útočný bonus (všechny armády)"
To znamená, že všechny armády, dostanou + % s útokem, ne?
A to samé jen s obranou by mělo platit i pro 2. bonus.
Možná je to špatně popsané, správně by to měl být bonus pro útočné armády do útoku i obrany a stejně pro obranné armády, protože pokud se nepletu, tak útočný bonus jak pro útočnou, tak pro obrannou armádu zároveň ve hře neni.
 

RTV4

Psavec
Možná je to špatně popsané, správně by to měl být bonus pro útočné armády do útoku i obrany a stejně pro obranné armády, protože pokud se nepletu, tak útočný bonus jak pro útočnou, tak pro obrannou armádu zároveň ve hře neni.
J, to mě také napadlo, ale potom je to hodně špatný překlad, který mění význam.
Pokud je to takto tak ty ikony jsou ok, ale mělo by to být popsané spíše např.: "Útočný i obraný bonus (Útočná armáda).
 

erza scarlet

Dopisovatel
Jak je možné že si mě přidal do přátel někdo, kdo je 7 dní NEaktivní? A tento neaktivní člověk mi vstoupil také do velkolepky?
 
Naposledy upraveno:
Nahoru