Diskuze o 1.275

Obecně je system žebřičku špatně udělaný
Měl mít min 2 časti zvlásť za město body a zvlášť za boje. Protože je nerealne pro novějšího hráče dohnat nás starší hráče.
 

barabazostravy

Komentátor
Vyjádřím se ke změnám ve verzi 1,275.
Bod jedna motivační pořadí budov které vylepšilo Inno mě absolutně nezajímá. Budovy ve svém městě si sám motivuji hromadnou motivaci a zřejmě to tak dělá většina hráčů z předních míst celkového žebříčku. Pokud však už Inno chtělo vyjít hráčům v ústrety mělo umožnit hráčům aby si sami stanovili priority v nastavení dle svých potřeb.

Bod 2 Doufal jsem, že Inno pochopí, že nový systém v CB který samo vytvořilo je systém krátkodobé soutěže na 6 kol CB. Je nesmysl zakomponovat do tak krátké soutěže sestup cechů z diamantové ligy do zlaté ligy a postup cechů ze zlaté ligy do diamantové ligy. Ty sestupy a postupy se mohly vždy provést po ukončení a vyhodnocení 6 kol. Tím by odpadly další nesmyslné "opičky" které Inno dodatečně zařadilo. Právě ty sestupy a postupy postupy z rozeběhnuté soutěže jdou proti logice soutěže a díky tomu jsou pokřivené žebříčky nejen v diamantové ale i ve zlaté lize.
Takže bohužel Inno nepotěšili jste mě a ani já vás nepotěším svým hodnocením aktualizace.
 
Další změna, která potlačuje v bojích možnosti malých cechů. Nejen že je omezený počet bojů (80%),kde cech s více členy má výhodu v celkovém počtu bojů a vyššími příspěvky do pokladnice, tím i větší možnosti stavění budov, ale teď i počet bodů do hodnocení. Boj je stejný v diamantové lize , jako i v nižších ligách. A i odměny za boje jsou po změnách nižší než byly.
Měly by se spíš řešit věci, jako je veliké množství druhů budov, přehlednost umístění jejich vylepšení, kdy ve výběrových řadách není vůbec přehled, názvy budov ve vylepšení ap. Druhů budov je mnoho a spíš by bylo lepší stávající budovy vylepšovat, než aby budov stále přibývalo.
Hledání událostí okolo města jde, ale neustále se také objevují na cestách ve městě, kde cca 50% cest je zastíněno budovami a tím jsou neviditelné.
Dále by se mělo upravit odčítání času při pomoci přátelům a sousedům, kdy se uváděný čas zpožďuje klidně i o 50 minut a návštěva v krčmě nabíhá strašně pomalu.

Vývoj hry se mě vůbec nelíbí a jest-li to bude dál pokračovat s výhodami jen velkých cechů, tak asi brzo s touhle hrou skončím.
 

Termi

Komentátor
Konečne dostal s tým rebríčkom v CB niekto rozum. Len neviem, prečo to tak dlho trvalo ;)
 

barabazostravy

Komentátor
Proč se už konečně neopraví chyba v bojích která zde trvá od doby kdy jsem zde začal hrát. Občas se boje které jsou před půlnoci započítají do druhého kalendářního dne. V zásadě je to stejně tak nedůležité jako jiné nepodstatné chyby které se opravují. Tahle chyba trvá mnoho let možná by bylo taky dobré ji opravit.
 
Nahoru