Diskuze o archeologické události 2021

Acodeti

Komentátor
Archeologickou událost a Halloweenskou událost z celého srdce nesnáším kvůli té věci, které říkají: "menší úkolové řady, které odhalíte, jakmile v mapě naleznete hliněné tabulky". Protože tohle v podstatě činí z FoE nikoliv hru, která má být zábavou, ale práci na plný úvazek.
 

Freeler

Nováček
... v mapě naleznete hliněné tabulky"....
Snad je nemusíš povinně sbírat v podzemí a navíc je myslím vždy musíš ještě "aktivovat" aby se ti jednotlivá tabulka (úk. řada) otevřela vlevo nahoře mezi úkoly. Stačí to nedělat.

Já se těším, eventovka - ruský kolo hezký, bodů a surek dává dost a taky % do útoku, jen by mohlo být menší. Ale těžko taková budova bude 3x3.
 
nvm co je nej budova z archeologické?
Hlavní cena... takže alespoň stručný návod: kupovat pouze ty největší sady nástrojů, neodkrývat všechna pole, pouze ta, kde jsou zlaté sošky (za každých 20 získáš velkou cenu, z toho každá druhá je vylepšení ruského kola - hlavní ceny = za každých 40 sošek vylepšení), a také pole, kde jsou tabulky s mini úkoly. Snaží se plnit všechny mini úkoly, protože za ně odstaneš další svitky - měnu události. Pokud chceš otevřít všechna okna v kalendáři (za to získáš další 2 vylepšení ruského kola), tak odkrývej pole “v hrobce” každý den, dokud nenajdeš “klíč” ke kalendáři (tuším, že jsou to nějaké drahokamy?), a jakmile ho najdeš, počkej na další den (můžeš najít jen jeden klíč - drahokam denně). Ale pozor, nejspíš nezvládneš otevřít celý kalendář bez dia! Ale to ti nemusí vadit, pokud chceš hlavní ceny 2, stejně bys do toho i tak musel vrazit dia... snad je to alespoň trochu srozumitelné :D;)
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
Nejdražši event co pamatuji byl zatím poslední st. patric tym 2 budovy vysli kolem 17000 dia.
U ostatnich eventu to byvavalo vetsinou 12k
chrám druidů lvl 10 mi v SOU dává 66k mincí,20 zboží a 22% deff pro útočnou armádu..+šance na 25fp,25zboží,metály,zásoby.
jediný,co mě přimělo to hodit do města je spokojenost skoro 4k-ale platit 17k dia za takovou plývu?to může snad jen...a domyslete si sami......
 
chrám druidů lvl 10 mi v SOU dává 66k mincí,20 zboží a 22% deff pro útočnou armádu..+šance na 25fp,25zboží,metály,zásoby.
jediný,co mě přimělo to hodit do města je spokojenost skoro 4k-ale platit 17k dia za takovou plývu?to může snad jen...a domyslete si sami......
je to dané věkem mě davá 28% def pro utočnou a kvuli tomu jsem to dělal ja už postupně předělávam cele město na budovy co davají % do utoku nbeo % do obrany v utočné armadě.
proto i následujicí event plánuju obě kola jelikož 1 dava utok 2 obranu v utoku
 
Nevím zda to byla klika nebo ne, ale jak jsem začal kopat, tak jsem odkryl začátek za tři štětečky, pak první sloupec za lopatu a hned tam byl drahokam :D
 
Nahoru