Diskuze o archeologické události 2021

traktorista

Odborník
Nevím jak jste hráli, ale pokud se člověk vybodnul na styl hry obvyklý v minulých eventech (tj. nasyslit co nejvíc, čekat na vytouženou denní, všechno utratit a získat jich co nejvíc) a jel jen denně od diamantu k diamantu tak placení nebylo třeba a kolo bez problému (+ 3 další lvly k tomu).
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Taky jsem neměla problém. Před tím než event začal jsem si nastudovala info z bety a fandom wiki. Někteří tvrdili že bez kalendáře nejde složit celé kolo proto jsem se rozhodla pro taktiku jet kalendář. S tím jsem neměla problém. Většinou jsem diamant odkryla po chvíli asi jen 3x (jela jsem to na dvou světech) mi trvalo diamant odkrýt ale nakonec se i to povedlo. Jela jsem i denní výzvu na střípky, což se ukázalo nakonec jen jako "bonus", poslední 4 dny jsem tedy mohla už kopat jak jsem chtěla a nemusela jsem se ohlížet na diamanty. Šlo by to i bez těch denních výzev (na obou světech). Nakonec jsem zjistila že bych se obešla i bez kalendáře (na obou světech). Na C mám 2 vylepšení + základ navíc (na ten jsem investovala 700 dia jelikož mi chybělo pár sošek ale nutnost to nebyla, chtěla jsem jen mít i ten základ navíc) a na G se mi dařilo mnohem víc... tam bez dia 4 vylepšení + základ navíc. Tak nevím jak to někteří dokázali že neudělali ani jedno komplet kolo :) Nezapomněli jste třeba otevřít tu truhlu z minula v invu? :)
Co se týká tabulek tak na C jsem měla smůlu a nesložila jsem ani jednu sadu, naopak na G jsem měla štěstí a složila jsem to dokonce 2x. Proto tam mám navíc tolik vylepšení.
 

d arvit

Odborník
s kalendářem pohoda - klíčem bylo vykašlat se na syslení a čekat na jednu denní ale místo toho udělat každý den něco.
ne každý kdo koupí za dia do toho cpe peníze, asi je na čase si zvyknout, že ve hře jdou získat dia a hra je proto zpětně odebírá více než je zvykem :cool:

zkompletování mini úkolů byl docela oříšek - poslední 3 tabulky jsou hodně vzácný..
 
Naposledy upraveno:

Trosman

Dopisovatel
Mám město v jednom světě. Jel jsem na kalendář hlavně a mám Kolo divů a k tomu jednu sadu a jedno vylepšení navíc. Sice mám radši to, když se eventu věnuji hlavně kvůli dennímu speciálu, ale tady mi přišlo lepší hlavně každý den otevřít ten kalendář. Také mi pomohlo splnit všechny denní výzvy.
 

Borat

Člen
Někteří tvrdili že bez kalendáře nejde složit celé kolo proto jsem se rozhodla pro taktiku jet kalendář. S tím jsem neměla problém.
Popisujeme dvě taktiky. Buď denní ceny nebo odkrytí kalendáře. Já dal vzducholodi i na základě reklamy, že lze doplnit loňskou událost. Tedy, volba taktiky předem zmanipulovaná reklamou FoE. :)

Pak, z Fandom Wiki (díky za radu minule) jsem třeba bral odměny z kalendáře a přehled o denních cenách. Bez toho bych hrál naslepo a hodně tratil. Není to ale už moc velké podvádění? Přečíst si jak se event řeší a pak jet podle toho? Hrál jsem to loni jako začátečník. Netušil která bije. A došel jsem jen na vzducholoď na 3. úrovni. Umím si bezradnost jiných hráčů živě představit. :)

Nezapomněli jste třeba otevřít tu truhlu z minula v invu?
Kde se vzala ta jedna sada ruského kola? Ta padla z nějaké truhly. Už si to nepamatuji. To ta sada došla mimo event?
 

d arvit

Odborník
v průběhu plnění eventu získáš bednu kde je jedno vylepšení na další event.. - to je ta truhla události s překvapenim s běžícím odpočtem
 

dudasek

Znalec
už jsem psal výš,že kalendář mi vyšel na pohodu-střípky 5/5(denní úkoly) jsem zaplácl 1 promeškaný den a pomalu odkrýval..jak jsem našel střípky STOP a čekal další půlnoc až ho proměním na denní drahokam...párkrát jsem měl v kryptě i 2 kousky...
na denní speciály jsem kašlal-vzducholoď není žádné terno-mám 2 a 11vylepšení,ale nepostavím...měnil jsem často,ale poskakoval jsem na místě...jen do nalezení dalších střepů. plnil jsem úkoly,sbíral svitky a bral největší sady nástrojů...
mám 2*kolo 1lvl,1*výběrovku,9+2vylepšení..na 2 max to nevyjde,ale bez diamantů to sebrat šlo...

ty destičky mi chodili,ale poslední jsem získal až poslední den,tak jsem byl rád,že jsem splnil úkoly a ještě něco vysmejčil...pár minut a měl jsem další cenu,ale ukonejšil mě stav tak jak byl a pak už jsem to nestihl...

já mám archeologii nejraději
 
Nahoru