Diskuze o Forge Bowl 2020

Tomas 0482

Psavec
Nevím, kdo v INNO plánuje, jak půjdou odměny za sebou, ale tenhle event zatím docela nezvládli. Vždycky je to tak, že se občas objeví něco užitečného a prokládá se tím ten trash, ale tady byl na začátku kolos a od té doby nic. Většinu odměn tvořily nějaký věže na milion způsobů a jejich vylepšení, už jsem si jeden den myslel, že je odměna stejná jako den předtím, a když tam nebyly věže, tak tam dají budovy, které se nevyplatily stavět ani, když je přidali do hry. Druhý a třetí den jsem udělal hlavní úkolovou řadu a zatím jsem z toho neutratil jediný míč. Doufám, že bude ještě něco, co má cenu stavět. :)
 

DeletedUser17617

Host
Tak ty věže zase nebyly až tak marný :)
Strážní věž na 2.lvl a velikosti 1x1 - dává 4% obrany pro útočnou armádu
což je daleko víc na políčko než získáš z Olympijské pokladnice ( jen 1,2% na políčko )
 

Svatej

Legenda
xHYSOx : Pravda. Z toho co na nás občas InnoGames vypouští mám pocit že hrajeme na Alfě. :p
Jasně že informace z bety jsou podstatné a validované. Jasně, nejsou neprůstřelné - sem tam se něco změní. Ale 99,9% věcí zůstává stejná. + Jednou za uherský rok vypustí něco co neprošlo otevřenou betou, kde jsme my, pleblecsit hráčů, ale pouze tou uzavřenou pro zaměstnance innogames.

Co se bohužel validovat nedá je lidská spolehlivost. ;)
 

d arvit

Odborník
za mě event super
hlavní odměna naprostá TOPovka, vedlejší denní odměna stejně tak, trenéři (i možnost koupě za dia hromadného) dobrá věc - konečně jde získat z denní odměny víc než pár kusů za celý event

jediné co to z mého pohledu sráží:
i při splnění eventu na 100% neni jisté že půjde získat komplet budova (zvlášt když někdo jede lepší hráče a zvolí normálního trenéra jiného než pokrokového)
šíleně přepálená cena druhé komplet budovy:
na to že pro druhou budovu je nutné investovat kolem 10k dia už jsme si celkem zvykli, ale dát pomalu 20k s trenérem je prostě šílený při těch cenách a našetřit tolik je i s velkým denním příjmem na hodně dlouho
 

dudasek

Znalec
taktikova+strážní věž+upgrade nejlepší denní odměny dle mého názoru..zbytek plevel,pokud vynechám renovační sady a studánky..jo ještě výběrová sada kolosa...o zbytek denních někdo hraje?fakt ubohost...pokladnici dostat na 10lvl,aby dal tu obranu útočné army-jinak je to na pováženou...
 

Anti Bílý

Psavec
pořád si dávám ligového trenéra jakože abych měl alespoň stříbro a až teď jsem zjistil, že jeho popisek jeho funkce absolutně nechápu :D
 

DeletedUser17611

Host
Taky začínám mít dojem, že i při kompletním splnění úkolové řady Pokladnici na 10. lvl nedám. No nic, nenapadlo mě, že když půjdu po Kolosu s trenérem na denní výhru (potřeboval jsem 4 vylepšení), že nedojdu k poslednímu vylepšení Pokladnice. Trochu mě to štve, ale co už.
 

DeletedUser14058

Host
Sice je pár úkolů trochu na palici, ale jinak docela fajn. Jediný, co postrádám, je možnost vypnout tu otřesnou, stále stejnou animaci "fotbalistů".
Kdo u americké kopané nehýká blahem jako Zemanův volič při sprostém slově, toho to musí docela prudit...
 

DeletedUser14058

Host
Taky začínám mít dojem, že i při kompletním splnění úkolové řady Pokladnici na 10. lvl nedám. No nic, nenapadlo mě, že když půjdu po Kolosu s trenérem na denní výhru (potřeboval jsem 4 vylepšení), že nedojdu k poslednímu vylepšení Pokladnice. Trochu mě to štve, ale co už.
Tak to je snad předem jasný, že když budeš chtít dosáhnout na 10. lvl a nevypadne ti dost šišek z denních událostí, budeš si muset něco dokoupit.
Nebo si myslíš, že INNO je charitativní organizace ?
 

DeletedUser14058

Host
A ještě jeden postřeh...Možná se pletu, ale mám ten pocit, že když používáš toho nejlevnějšího hráče, přeběhneš hřiště s nejmenším počtem šišek. Ale možná to někdo počítal přesně a opraví mne, tohle je jen můj dojem...
 

DeletedUser17611

Host
Tak to je snad předem jasný, že když budeš chtít dosáhnout na 10. lvl a nevypadne ti dost šišek z denních událostí, budeš si muset něco dokoupit.
Nebo si myslíš, že INNO je charitativní organizace ?

No, zatím jsem při dokončení všech úkolů na poslední úroveň speciálky dosáhnul. Většinou s přebytkem vylepšení. Teď je to jinak a evidentně bylo nutné jít po co nejdelší vzdálenosti.

A ještě jeden postřeh...Možná se pletu, ale mám ten pocit, že když používáš toho nejlevnějšího hráče, přeběhneš hřiště s nejmenším počtem šišek. Ale možná to někdo počítal přesně a opraví mne, tohle je jen můj dojem...

Souhlasím za předpokladu, že je aktivní trenér na yardy navíc. To taky bude má strategie na úplný závěr. Jinak je to +- nastejno.
 
Nahoru