Diskuze o Letní Události 2023

NoVa

Moderátor

Člen týmu
summer-logo.png

Je čas vyplout vstříc letošní Letní Události! Veškerou kořist kterou můžete na cestách ulovit najdete v oznámení, a tady s dalšími námořníky můžete sdílet své zážitky z cest. :)
 

MadnessFalax

Dopisovatel
Všechny lidi, co se stejně jako já nadchli z tlačítka Vzít obě, bych rád upozornil na nenápadné zašedlé tlačítko dole. Tohle je brutálně těžkej scam. Ještě k tomu je ve wordingu tlačítka "Vezmi" nikoliv "Vyber", což ve Vás o to víc evokuje pocit, že si berete obě odměny... Hovno, zaplatíte 50 dia a nedostanete nic. Tohle už je podle mě přes čáru. Tady už se někdo fakt posral. Doufám, že mi tento post moderátoři opraví do spisovné podoby. Jsem zvědavej na to, jakej slovník k tomuto svinstvu použijí oni.
scam_alert.png

Tady se ohromné množství hráčů spálí. Jsem zvědavý jak si s tímhle support poradí. Budou féroví a vyřídí reklamaci? Nebo se zachovaj jako ... a nechaj hráče, ať se topí?

Mně už z toho Inno vážně lezou žíly, sotva něco nového oznámí.

P.S.: Dokonce koukám, že okénko ani nemá standardní tlačítko s nápovědou, kde by vše bylo vysvětleno. Vyloženě je všechno nachystané k tomu, aby hráče okradli :D
 
Naposledy upraveno:

qwertik

Komentátor
No, tentokrát je asi inno nevinné:) To tlačítko patří k jiné akci, k otevření těch 8 map nad ním.
 

MadnessFalax

Dopisovatel
No jasně no. A tlačítko za 50 diamantů dělá co? Jen na něm napsáno "Vezmi obě". A co že to vlastně bereš? Já vidím na první pohled zmenšení studny a dublony. Co z toho dostanu? No to už jsem psal v příspěvku nahoře. :) Je to hodně vtipné... Tlačítkem Vezmi si vlastně nic nevezmeš, a záhadné tlačítko Vykopat se vlastně nevztahuje k žádnému pokladu. Vlastně nevidím nic, co by alespoň napovědělo, k čemu tlačítko slouží. Ani nemluvě o tom, že v zašedlém stavu si ho pravděpodobně někdo ani nevšimne.

Spousta hráčů zaplatí 50 diamantů v domnění, že odměny dostanou nahned. Bohužel, že dostanou prd a proč ten prd dostali, to se pravděpodobně dozví až od supportu. A hádám, že tehdy jim diamanty už nikdo nevrátí. Alespoň v tom bych se rád pletl.
 
Naposledy upraveno:

JTrucker

Turista
No, tentokrát je asi inno nevinné:) To tlačítko patří k jiné akci, k otevření těch 8 map nad ním.

Nepatri to k jine akci... Mapa pokladu je ekvivalent sobiho sprezeni ve vanocnim eventu. Kdyz otocis herni kamen se "zamichat", "Ukaz dve" nebo "Dvojity vyber" tak to je, jako kdyz jsi nasel soba. Ale co ti ten sob da si vyberes z nabidky dvou ruznych, anebo zaplacenim 50 dia si muzes vybrat obe (jako bys nasel dva soby)... No a az mas plnou radu map, tak si je "smis" koupit za 3000 diamantu.
Takze si koupis "10 smeti" za 3000 diamantu, jen s tim rozdilem, ze si vyberes ktery smeti chces.
V cele sade cen jsou pouze DVE ktere by stalo za to mit - extra doubloony a kartografuv dum. Jestli ale maji cenu 3000 diamantu si musi kazdy rozmyslet sam. Vlastni nazor zde psat nebudu, nechci dostat ban :)

Spousta hráčů zaplatí 50 diamantů v domnění, že odměny dostanou nahned. Bohužel, že dostanou prd a proč ten prd dostali, to se pravděpodobně dozví až od supportu. A hádám, že tehdy jim diamanty už nikdo nevrátí. Alespoň v tom bych se rád pletl.
Ano, to se jiste stane, souhlasim, ze cesky preklad neni nejvhodnejsi. A muzu ti zarucit, ze Inno diamanty nevrati. Vzdy plati, ze dvakrat mer a jednou klikej.
(Nejsem soucasti Inno personalu, jen to hraju na bete, takze tenhle prisernej event mam uz za sebou. Alespon to na zaklade nasich pripominek zmenili tak, ze je to udelatelny. Bylo to matematicky absolutne nemozny jak to zacalo. Jednoduse bylo prilis malo doubloonu, tak to zmenili a ted by jich melo byt dost.
 

JTrucker

Turista
Je treba si uvedomit jednu vec, ktera v jejich oznameni samozrejme neni napsana:
Kalendar je (stejne jako ve vanocnim eventu) pouze pro platici hrace. Je matematicky nemozne ho udelat zadarmo (kdo tvrdi opak tak zcela otevrene lze). Neni to ten princip kalendare, jaky byl v archeologickem eventu, tkery sel snadnoi udelat. A s timto vedomim je treba k tomu pristupovat. Kdyz se to vezme kolem a dokola, tak neni nic neobvykleho, ani spatneho ze neco ve hre je pouze za penize, o tom to cele je. Co povazuji za nespravne je, ze Inno na tuto skutecnost otevrene neupozorni.
Budovu na max. level LZE ziskat gratis a kalendar k tomu neni potreba. Jedine, co je pouze v kalendari je "Jesyne lebek" a tu lze tedy povazovat za "koupenou budovu" pouze pro platici hrace.
Placenim mam na mysli budto dokupovani chybejicich klicu, protoze bez ohledu na stesti a % je v zadnem pripade neziskas vsechny) anebo dokupovani doubloonu, abys ty klice ziskal. Ktera metoda prijde levneji netusim, protoze jsem se tim nezabyval, po skonceni hry zadarmo mi chybelo tusim nejakych 15 klicu i po pouziti vsech nastradanych fragmentu z dennich vyzev (delal jsem je poctive kazdy den). Pocet chybejicich klicu bude pro kazdeho samozrejme jiny, zde se stesti a % projevi, proto i cena bude pro kazdeho jina. Ale na 100% to nejde zadarmo, s tim je treba se smirit a podle toho se rozhodnout.

Dalsi vec je ta, ze klic neni v kazdem hernim planu. V oznameni pisou, ze je v kazdem druhem hernim planu. To budto Inno zmenila anebo je to oznameni chybne, na bete to nebylo v kazdem druhem, a obcas ani ne v kazdem 3. Melo to byt v kazdem 3. ale s nejakou % odchylkou,. obcas bylo vice nez 3 herni plany bez klice. To, jestli na danem hernim planu je nebo neni klic je videt pred zacatkem, nez skryjes kameny, tak se vzdy dobre podivej. Nejuzasnejsi samozrejme je, kdyz vidis, ze tam klic je, ale prijde ti "zamichat" nez ho najdes a pak nekolik hernich planu klic neni (vlastni zkusenost a nejen jednou) - opravdu to zadarmo nejde a tak se budto vubec nesnaz o kllice anebo si priprav diamanty k placeni. Tak jednoduche to je.
poklud i tak chces kalendar zkusit, musis hrat o klic temer kazdy den (minus ty co poskladas z fragmentu z dennich vyzev), ze

Pokud jde o taktiku jak ziskat budovu gratis - zde naopak je lepe NEHRAT kazdy den. Nastradat si doubloony a pak vzdy utratit vetsi mnozstvi, prave proto, abys co nejvickrat ZISKAL "zamichat". Nebot to ti dava extra tah navic (=hodi mince ze sacku a vrati ti tech 10 prave utracenych doubloonu). Vubec nejlepsi je, kdyz mas 2x a pak zamichat. To je idealni kombinace. Ale protoze kazdy otoceny kamen je dilem nahody, nejde se k tomu cilene nijak propracovat no.
Na rozdil od vanocniho eventu zde neni policko se 14 hvezdama (doubloonama), proto je to obtiznejsi, ale tim jak Inno po zkusenosti na bete zvedla pocet doubloonu v odmenach za questy, tak by se to melo vyrovnat.

Tak vam vsem preji hodne stesti.
 
Musim se podivat zda jde ziskat gratis. :) Ano na bete jsem ji ziskal, ale tam do pulky eventu byly tri body ve fortune...ale Mooingcat bude vedet.:)
 
Jsem velice zklamán že upustily od kola štestí a od odměn ( pravidelně byl letní event zarukou nejlepšího eventu za cely rok co se tyče odměn) každy rok jsem se těšil na letní event ale letos je to po 1 co už to beru jako běžný event v kterém neziskam nic extra zajimavého aniž bych jim dotoho dal prachy.
 

JTrucker

Turista
Tak alespon ze u toho neni zadna zdlouhava mini hra se spojovanim kosticek.
No to rozhodne neni. Pokud jde o delku, rychlost a nutnost klikani, je to zcela totozne s vanocnim eventem. Jen jsou tam jina cisla ve smyslu % zisku toho ci onoho a jiny pocet "darecku" (=kamenu) a jiny pocet "hvezd" (=doubloonu) a jiny postup v rade vyher...
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Půl roku sem tu nebyl a nechybělo mi to. Jen tu brečíte,tak k... skončete se hrou a budete mít už klid v životě :DDD
Je jasné, že kdo platí,tak dostane víc. To je normální, všude,tak nevim co tu řešíte. Když se mi to bude líbit,tak to zaplatím, když ne, tak jim nedám ani diamant.
Zahraju si novou hru opět rád a když budu mt štěstí,tak si nových budov užiju, i když nevim už kam je dávat,nemám ani chlup nového místa. Kéž by tak bylo rozšíření,jako denní nebo aspoň hlavní výhra!
 
Tak to radeji mechaniku Halloweenu,Wildlifu, ci Annivesary...nebo uz St Patrick nez tuhle nudnou srakotu.:) A k tomu to jeste tak dlouho trva.

A samozrejme...popularni tlacitko Shuffle. To dokaze nadelat divy v poctech doublonu a vyher. :)
 
Půl roku sem tu nebyl a nechybělo mi to. Jen tu brečíte,tak k... skončete se hrou a budete mít už klid v životě :DDD
Je jasné, že kdo platí,tak dostane víc. To je normální, všude,tak nevim co tu řešíte. Když se mi to bude líbit,tak to zaplatím, když ne, tak jim nedám ani diamant.
Zahraju si novou hru opět rád a když budu mt štěstí,tak si nových budov užiju, i když nevim už kam je dávat,nemám ani chlup nového místa. Kéž by tak bylo rozšíření,jako denní nebo aspoň hlavní výhra!

Tu nekdo breci,ze neco nedostane? Ja to teda nevidim ani v jednom komentu. Tu sla spis diskuze o mechanice hry a jeji zmene.

At si sekaji eventy jak chcou me je to sumak. Ono to jednou lidi fakt prestane bavit.:)
 
mate tam spatne prelozenou vyberovku..v te placene verzi je Vyberova sada Piratskeho doupete...a jsou tam ty tri male budovy nove

v anglictine je to Buccaneers Hideouts selection kit
 
Ty 100% posílení útoku pro útočnou armádu se dají sčítat , nebo je to jak u červených lektvarů , že lze použít 1 od každého druhu. A 200% obrany pro obrannou armádu jak?
 

SHADDOWWOLF

Nováček
A tu kartografovu budovu mám získat že si ji koupím za diamanty nebo ji získám nějak jinak( případně jak).
Předem děkuje za odpověď.
 

Never1986

Turista
Muze mi prosim nekdo vysvetlit proc na hraci desce nemam klicky?
Kdyz v kalendari je psano "Najdi klice ke kalendari v hlavni hre" Ale klicek jsme nemel ani jeden a uz jsme prosel 3 pole?

Foe.jpg
 

MadnessFalax

Dopisovatel
Mi asi těžce uniká, jak fungují ty tokeny z kelímku po otočení kamene... Tak nějak se mi přičítají random počty kosočtverců, nehledě na to, kolik je těch tokenů otočených na kteroukoliv stranu.
 
A tu kartografovu budovu mám získat že si ji koupím za diamanty nebo ji získám nějak jinak( případně jak).
Předem děkuje za odpověď.
Mela by byt k zakoupení za diamanty pokud ti vyjde na ni los v mapach (ekvivalent zimních sobu)
Muze mi prosim nekdo vysvetlit proc na hraci desce nemam klicky?
Kdyz v kalendari je psano "Najdi klice ke kalendari v hlavni hre" Ale klicek jsme nemel ani jeden a uz jsme prosel 3 pole?

Zobrazit přílohu uživatele 6640
Klice jsou takove vselijake ctverecky na normal hracím poli ale pozor udělali to tak že bez dia nejspiš kalendář neudělaš protože nejsou kdispozici v každém kole.
Mi asi těžce uniká, jak fungují ty tokeny z kelímku po otočení kamene... Tak nějak se mi přičítají random počty kosočtverců, nehledě na to, kolik je těch tokenů otočených na kteroukoliv stranu.
Myslim žes to trefil přesně stim random počtem označi se nějaky počet ale realně da uplně jiny :)
 
Nahoru