Diskuze o Letní Události 2023

Urcite bez dia kalendar neudelas. Klic..je na kazde druhe desce jen.

Ty tokeny z kelimku by meli byt bud jeden nebo dva. Bud jsou oznacene dva nebo jeden. Aspon z bety,tam byl i treti. Tady jsem nehral jeste.
 

Dagaga

Nováček
Je chyba jen u mne? Taky se po odkryti kamene a vysypani osmihranu z kelimku zobrazi pouze dva prazdne osmihrany a posunujete se jen o 1 policko, misto toho, aby se vysypaly tri a vybral se nahodny posun o 1-3 jako na bete?
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Je chyba jen u mne? Taky se po odkryti kamene a vysypani osmihranu z kelimku zobrazi pouze dva prazdne osmihrany a posunujete se jen o 1 policko, misto toho, aby se vysypaly tri a vybral se nahodny posun o 1-3 jako na bete?
To že jsou 2 je správně, je to změna oproti betě.

Jinak jsem teda vysledovala že:
Když nepadne žádná hlava tak se přičte 1 bod
Když padnou 2 hlavy tak se přičtou 2 body
a když padne 1 hlava tak se přičtou 1-2 body (náhodně ale častěji mi padly 2 body)
 

Caratic

Komentátor
Ahoj tak nad tím eventem dumám a přitom bývalý byl opravdu fajn...
No na arcidruida mi zbývá (když nepomůže galaxie) ještě 7 dní.. Pandu jsem ani nestavěl, jen mám sochu.
Kdysi jsem psal, že se začínám obávat toho, že se mi začnou hromadit budovy bez nadstavbového levlu a budou zabírat místo. Stalo se.

Při projetí odměn a podmínek jsem se rozhodl jet jen kalendář a pokusit se získat jeskyni lebek. Samozdřejmě nevylučuji omyl, ale v tuto chvíli se mi jeví záliv pro běžného hráče daleko.

Pak napíšu jestli jsem uspěl:)
 

qwertik

Komentátor
No, vzhledem k tomu, že mě padlo 5-6 map za sebou bez klíče, tak kalendář je určitě ztráta všech nadějí.
 
Potřeboval bych prosím vědět , co přesně dává rajská růže , info je useklé a nejde vidět celý text.
A u lektvaru 300% obrany pro útočnou armádu mi info píše posílení obrany obranných jednotek. Co z toho je pravda teda?
 
Potřeboval bych prosím vědět , co přesně dává rajská růže , info je useklé a nejde vidět celý text.
A u lektvaru 300% obrany pro útočnou armádu mi info píše posílení obrany obranných jednotek. Co z toho je pravda teda?
Je to v oznameni eventu dole co daval Nova dobre videt. Dava modry bonus 1-2 pro obranou armadu. A pak po 1 fragmentu lektvary 100 utok a 100 obrana pro utocnou armadu. Nutnost ke slozeni 15 ks.

Vsechny ty nove lektvary jsou pro utocnou armadu..jak obrana tak utok.
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Ten obrázek s pirátskou tématikou na přihlašovací obrazovce je nádhernej, musim pochválit malířku,malíře :) moc se mi líbí!
 

Caratic

Komentátor
ad MadnessFalax: Dám vědět. Prozatím jsem nemusel dia používat, poslední událost s prodloužením není už třeba komentovat.
 
Take jsem měl rad kolo štestí.
A celkově vyvojaři čim dal vic eventu upravují na složitejší verze ( s bezmyšlenkového klikavaní na přemýšlejcí klikačky )
Jinak ty mapy pokladů(ekvivalenty sobu) mají alespoň odměny co stojí za ty diamanty npř kartografuv dum nebo fragmenty na zlatou vilu
 

JTrucker

Turista
Take jsem měl rad kolo štestí.
A celkově vyvojaři čim dal vic eventu upravují na složitejší verze ( s bezmyšlenkového klikavaní na přemýšlejcí klikačky )
Jinak ty mapy pokladů(ekvivalenty sobu) mají alespoň odměny co stojí za ty diamanty npř kartografuv dum nebo fragmenty na zlatou vilu
ehm to ti nerozumim. Jak chces u tohoto premyslet? Strategie neexistuje, je to jen nahoda - musis proklikat (bez ladu a skladu) doubloony. Kompletne bez premysleni. Ale klidne u toho muzes myslet... treba na to, co si das k veceri :cool:
 
Nahoru