Diskuze o Letní Události 2023

BoraBora23

Nováček
Jasně že Kalendář udělat nejde, protože určitě není náhoda ani to, že z denních výzev z 90-ti % dostávám 1 část klíče, i když ÚDAJNĚ je pravděpodobnost 50% pro 2 části, 35% pro 1 část a 15% pro 3 části. 3 části jsem za celou dobu dostal JEDNOU, dvě části DVAKRÁT, jinak pouze 1 část, teď už po sedmé za sebou. A denní výzvy dělám denně. Prostě, udělají a nastaví všechno tak, aby jste to neměli šanci udělat.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
A já si zrovna včera říkala opak :D padají mi neustále 2 části :) 3 části mi padly taky asi jednou a 1 část mi padla asi 2x. Takže ti asi beru tvé štěstí :)
 
Dokážu se smířit s tím, že když chci více odměn, musím více zaplatit. Ale s čím se smířit nedokážu, že je to strašná nuda. Ideální event pro mentálně nesvižné děti zbohatlíků. U strategické hry bych očekávala event, u nějž bude potřeba alespoň malounko přemýšlet. Zde netřeba mozek, stačí platební karta.
 

Caratic

Komentátor
Ahoj musím dát za pravdu předchozím hráčům, kteří tvrdili, že kalendář bez dia nejde..
Jsme za polovinou, tedy čas se krátí a nevidím to dobře.
Každopádně budu bojovat.

PS: tento po těch letech nový koncept hry mi nevyhovuje...Mám pocit že už to není hra pro zábavu a odreagování.
 

Bohy3D

Nováček
Scháním dublony na vilu místokrále z příhod a musím říci ,že mě to připadá zvláštní.
První týden jsem měl průměr 20dublonů/den a nyní jsem již na průměru 13dublonů/den .
Nyní už najít dublon je zázrak.
Budou potřeba diamanty.
Tak nevím jestli je to smůla a nebo Inno nechce aby to šlo zadara.
 
Scháním dublony na vilu místokrále z příhod a musím říci ,že mě to připadá zvláštní.
První týden jsem měl průměr 20dublonů/den a nyní jsem již na průměru 13dublonů/den .
Nyní už najít dublon je zázrak.
Budou potřeba diamanty.
Tak nevím jestli je to smůla a nebo Inno nechce aby to šlo zadara.
Štestí ja od začatku eventu mam s aktivního zbíraní přihod celkem 30 dublonu za cely event zatím.
Ale na 2 stranu ja dotoho cpu diamanty takže zisk s přihod je zanedbatelný
 
Naposledy upraveno:

BoraBora23

Nováček
Jasně, že se to s blížícím se koncem všechno zhoršuje, místo toho, aby to bylo naopak. Najít dublony z příhod je spíš zázrak! Části klíče z denních výzev mají poměr 80% 1 část klíče, 20% 2 části klíče, a 3 části klíče 0%!!!!! Záměr je z toho myslím zcela jasný. Kalendář ani plný vylepšení guvernérovy vily ani obchodního stanoviště bez placení neuděláte. Poslední dobou je to už pravidlem.
 
Jezis ten kalendar,za to nestoji..co tam je..jedna bouda nejake hlavy.:) A odmeny v kalendari? Uz ani ta renovacka tam neni,co byvala.

Radeji se zamerit na hlavni boudu a DS.
 

Borat

Člen
Paráda! Dnes začala letní událost 2023. Skvělé. Proč mi to ukazuje, že skončí za 1 den a 1 minutu? :cool:

(Aneb. Nebylo dosud absolutně o co hrát. Samý odpad. Kalendář odpad a ještě nesplnitelný. Dnes konečně přišla sada Léto 2023. Na betě byla 3x, v ostré verzi tedy předposlední den.)

Událost jsem ve všech světech "zaparkoval" (dokončil) zdarma téměř na stejném fleku. Krásný podvod. Event je úžasně propracovaně cinknutý a zfalšovaný. Ať děláte co děláte, ať máte šťastnou ruku jak chcete, stejně končíte na fleku, co vám autoři spočítali. Je úplně fuk, zda hrajete nebo na FoE zvysoka kálíte. "Vyhrát" nemůžete. Jste jen figurkou v "pěkné hře" majitelů hry. :cool:

Co s tím? Pirátský záliv mám komplet. Na Vilu místokrále bez tisíců diamantů o chlup nedosáhnu. K tomu jsem bral Guvernérovku, kde chyběla a asi dám všude Pirátské doupě. Korzárovu loděnici patrně nedám. Vraní hnízdo strkám do inventáře. Stavět se mi ho nechce. Docela masakr. Jsem zavalen eventovkami. Asi držhubné.

Co ta Vila místokrále? Půjde v dohledné době dokončit? Chybí mi těch posledních 50 dílků navýšení. Nebude nějaký event, který vilu dotáhne?

Co to Obchodní stanoviště a Pirátský záliv? Ze hry vypadal základ na druhé Obchodní stanoviště. A jen to vyrábí navýšení na Pirátský záliv. Jak to ukončím a povýším na Pirátský záliv, už se bude druhé Obchodní stanoviště povyšovat hůře. Kdy ale mohu čekat dalších 5-6 sad Obchodního stanoviště? Asi to nemá smysl, chtít dát zdarma dva Pirátské zálivy. Prostě někdy.

Pak mám pocit, že jsem byl soustavně okrádán, když jsem odkryl "dvojnásobek" (2x) a následovalo odkrytí "akce". Pokud následovalo "promíchat", bylo tam navýšení. Tady se asi "2x" uplatnilo. Ale co "ukázat 2"? Čekal bych, že se odkryjí 4 políčka. Tak to ne. Byl aspoň zdvojnásoben postup? Špatného pocitu jsem se nezbavil.

Část eventu jsem hrál na Androidu. Ví InnoGames, že je FoE na Androidu zcela zablokované nefunkční reklamou a nedostupnými funkcemi? (Jak omylem kliknu na reklamu ve hře, hra se mi sekne. Občas hlášení, že reklama teď nejde přehrát. Musím tak jako tak do aplikací a FoE natvrdo shodit. Hra se sekne. Asi je nějaký odborný komplikovaný postup, jak reklamy ve FoE rozchodit a já to neudělal... Sedíte v Chorvatsku nad FoE a metáte mobil proti zdi. Skvělý relax.) :cool:

Když to vezmu, že je FoE podvod na úrovni letadla, kde vyhrávají jen autoři, že je event opět vydařeným zcela zbytečným podvodem na vytloukání mého času a že jsem si skvěle nahrabal na další setrvání v pozici pasažéra "letadla FoE"... Dávám eventu 2 hvězdičky z 5. Potřebovali jsme nakopnout raný středověk. To se snad podařilo. :cool:

(Hledám Android, FoE a reklamy. Strašidelné čtení o konci FoE a otrávení platících hráčů... Reálné rady nikde. Taková obecná chyba pro všechny hry na reklamách. V konkrétní oblasti mohou reklamy dojít, pokud je producenti nezadají. Nabízí se, že pokud pro Česko nejsou ve FoE reklamy, InnoGames raději hru sekne, než by poskytlo funkci bez reklam tak, jako na PC. Občas mi naskočí hláška, zkuste to později. To by tomu odpovídalo. Jo a zkoušel jsem to na datech a WiFi v Chorvatsku. Tak je otázkou, jaká reklama se mi měla přehrávat.) :(
 
Naposledy upraveno:

MadnessFalax

Dopisovatel
guv.png
Tohle mi je k čemu přesně? K tomu abych na dvou milnících postupu dostal tzv. nic? Nebo v čem spočívá tahle odměna? Předpokládám, že tyhle fragmenty nepůjdou získat minimálně do příští letní události. Takže děkuji za tohle nic - nebo jak to přesně pojmenovat. Přiložil bych obrázek hovna na zlatém podnose, ale to by asi bylo nevhodné, leč trefné. Vlastně ani ne. Hovno je něco... kdežto tohle je nic.
 
Ja jsem třeba spokojený
Relativně za pár diamantů 11 vil
Konečně stali za řeč ty postraní odměny (poklady) co bylo ke koupi za 3000 dia.
Nejvic jsem tam nalezl v 1 várce 6x 30 fragmentu na vilu takže vyhodnější jak postupovat pro vily pomocí diamantu v běžnem postupu eventu.
Dodatek samozřejmě hrači co nepouživají diamanty jsou znevyhodnění ale od toho snad ma být premiová měna
 

Přílohy

  • Screenshot_20230707_121324_Forge of Empires.jpg
    Screenshot_20230707_121324_Forge of Empires.jpg
    855 KB · Zobrazení: 5

MadnessFalax

Dopisovatel
Pěkný screen, já jsem se rozhodl, že raději, než platit dia za takové blbosti, které budou stejně za rok staré a slabé, zainvestuju dia do rozšiřování nové farmy. Proto tento event vnímám více z perspektivy normálního hráče. Kdyby bylo zlaté rozšíření guvernérovky dosažitelné s jistotou (alespoň 1 ks), tak mlčím. Ale takhle mají běžní hráči, kteří na třetí výskyt 50ti fragmentů nedosáhnou, ve skutečnosti akorát tak o 2 odměny míň. Takže nově z mého pohledu nejde jen o zvýhodnění platičů, ale navíc i o explicitní znevýhodnění neplatičů.
 
Beta tady fakt Borate? Tam zase nebyla jina rada veci, A vzdy tu na live byva na konci...ty takovy analityk FOE tohle jeste nevis?:)

Oni neco musi dat za diamant/penize...tak je to 50 fragmentu..a co?

U Peceni uz prasknete...bude stribrny a zlaty level.:)
 

Borat

Člen
Bacha, dnes je poslední den, kdy lze vybrat dárek z pošty. Leží tam úžasných 20, 000 000 000 dublonů. Mohou zcela změnit výsledek. Minule mi nešel dárek převzít. Dnes jsem zaznamenal, že aktuální dárek má uvedeno omezení na dnešek. Zítra už převzít nepůjde. ;)
 
Bacha, dnes je poslední den, kdy lze vybrat dárek z pošty. Leží tam úžasných 20, 000 000 000 dublonů. Mohou zcela změnit výsledek. Minule mi nešel dárek převzít. Dnes jsem zaznamenal, že aktuální dárek má uvedeno omezení na dnešek. Zítra už převzít nepůjde. ;)
A kdy by mel jit prevzit pristi rok? Oh majn got.
 
Nahoru