Diskuze o Letní Události 2023

Borat

Člen
Nejvic jsem tam nalezl v 1 várce 6x 30 fragmentu na vilu takže vyhodnější jak postupovat pro vily pomocí diamantu v běžnem postupu eventu.
Nerozumím. 30 fragmentů vily jsem ve všech světech dostal 1x. Ano, byly tam. (Osobně jsem nepočítal, že budu poklady kupovat. Tak jsem prodejce map pokladů rychle zaplácl, aby neotravoval. Nemám to už jak odzkoušet.) Návod vykládá, jak si lze lepší cenu vybrat za diamanty. Ale ono šlo odmítnout obě ceny, počkat si na lepší a třeba si do pokladu postupně poskládat čistě fragmenty vily místokrále? Nebo byla povinnost nějakou odměnu zvolit, pokud byl volný slot? Neumím si představit, jak by se daly pochytat 6x fragmenty vily do jednoho pokladu? (Ale moc jsem si s tím nehrál.)

(Právě zkouším nákupem dublonů za 2100 diamantů dotáhnout jednu vilu místokrále... To je tak max., na co jsem přišel. Mělo by to vyjít + nějaké drobné... Jo, vyšlo to. 2100 diamantů + 30 posledních dublonů a hodilo mi to komplet vilu místokrále.)

A stejně mi to nesedí. Jde o fragmenty. 30 ze 150? Na jednu vilu je třeba 5 fragmentů? Jeden poklad za 3000 diamantů. Na 11 vil bych musel poklad koupit snad 20x po 3000 diamantech. To je řeč o 60000 diamantech? (V přepočtu tak 6-8 tis. Kč?) :cool:
 
Naposledy upraveno:

Caratic

Komentátor
Ahoj. Slíbil jsem, že napíšu jak jsem dopadl s kalendářem.
Že to nevyjde bez dia jsem musel uznat v polovině eventu. Výsledek tedy je, že jsem pustil našetřené diamanty a kalendář dokončil za 1900. dia. Jeskyni jsem prostě chtěl.. Nu a tak si tak přemýšlím, říkám si: no tak oni si váží z mého pohledu zbytečností v pokladech za 2995 dia. Mě tu zbývá trochu na vylepšení vily, ale tak jo, ještě hodím trochu dia do dublonů...400.
Tedy celkově za 2300 diamantů mám jeskyni, vilu i záliv. Jestli to je dobře, není nechám už koňovi. Celkový pocit mě jako hráče z eventu je rozpačitý...
mám co jsem chtěl, ale že bych si to nějak užíval...Vlastně jsem rád, že event skončil. No to jsou mé pocity nějakých 8,5 hodiny před koncem eventu.
 

DanielCZ84

Komentátor
No nevím, já neztratil ani dia i když jsem byl ochotný třeba 1000 dát za dublony, nešel jsem po kalendáři, a odtáhl event na dva zátahy, nešel jsem ani po speciálech a když to šlo a byla možnost vynásobit odměnu tak jsem použil vynásobit promíchání , každý den poctivě několikrát pozbiral odpad...a posledním Dublonem mi padnulo poslední rozšíření místokrále :))
 
Já jsem do kalendáře nedala ani diamant, stačily mi klíče z Denních výzev. Jeskyně lebek je sice zajímavá, ale to smetí z kalendáře nestojí ani za čas, který jsem strávila jeho výběrem z okýnka.
Event byl nudný. Pár kliknutí denně bez možnosti nějak zásadně ovlivnit výsledek. Před několika lety bývaly eventy náročné na hráčovy schopnosti, ne jeho peněženku. Bylo potřeba věnovat eventu čas, pak bylo možné získat spoustu hodnotných odměn. I event se musel strategicky plánovat.
Bojím se, že není daleko doba, kdy Inno nabídne nějaké budovy, jejich vylepšení a k tomu nějaký trus rovnou za určité ceny. A tomu se bude říkat event. Inno si přestane hrát na to, že se jedná o událost a hráči přestanou předstírat, že tomu věří. Jen si spořádaně nakoupí, co chtějí a peněženka dovolí.
O nějaké radosti ze hry, rozhodně u eventů, nemůže být řeč.
 
No nevím, já neztratil ani dia i když jsem byl ochotný třeba 1000 dát za dublony, nešel jsem po kalendáři, a odtáhl event na dva zátahy, nešel jsem ani po speciálech a když to šlo a byla možnost vynásobit odměnu tak jsem použil vynásobit promíchání , každý den poctivě několikrát pozbiral odpad...a posledním Dublonem mi padnulo poslední rozšíření místokrále :))
A jakým cheatem se ti podařilo zjistit, kde to promíchání je? :)
 

Borat

Člen
Právě jsem vyzobal kalendář. Nedoporučuji. Zkažený celý den. (Těch úkolů na klíčky, aby za to bylo pár bodů.) Brr.

(Mám 30-50% z kalendáře splněno. Co bych musel dělat, abych ho dal komplet?)
 
Borate ktěm pokladum najedeš na vyměnu pokladu za diamanty dokad nepadne co nejvic vil hned po dosazeni maxima tj 8 odměn se koupi za 3000 dia a jedeš od znova
 

DanielCZ84

Komentátor
A jakým cheatem se ti podařilo zjistit, kde to promíchání je? :)
No tak zajisté se tu nejedná o valné množství z těch odehraných Dublonu, ale ruku na srdce většina hráčů když měla podobnou možnost radši vzala odměnu nebo speciál, nebude hrála dál pokud ještě speciál v daným kole nevybrala. ..já když tu možnost měl dál promichat:)... Ale hodně udělá prostě sbirat bordel po městě, a paranoidně každý den za reklamu jsem bral truhli v doměni že pak padne další bordel navíc, ale to nedokážu posoudit zda to tak je. Ale hlavně pomohlo vybrat dublony třeba jen na dvakrát, protože ten kdo jel často a sel po kalendáři tak ty prostě meli menekrat promíchat tedy prisli o dost postupu .
 
Naposledy upraveno:
Nahoru