Diskuze o osadě Polynésie

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Před časem slibovaná osada Polynésie se konečně dostává k nám, společně s přepracovanými vlastnostmi existujících budov osad a emisarů! Podrobnosti si můžete přečíst v oznámení, a tady můžete probírat strategii osady nebo sdílet nazory. :)
 

vasa.jedlicka

Komentátor
Hurá hurá!! Nejen nová osada, ale hlavně se dočkáme i updatu dosavadních budov, které potřebují update kvůli nehorázné inflaci INNA jako sůl!!.. Mám dotaz, pokud někdo z týmu ví.. jaký byl/je důvod a motivace INNA měnit časy produkce? ať už v QI, nebo v nové Polynésii?
 

Nord of Skyrim

Komentátor
Spíš by mě zajímalo zda mají v plánu ty změny časů produkce, dát i na zbytek hry stávající osady, hlavní město.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Hurá hurá!! Nejen nová osada, ale hlavně se dočkáme i updatu dosavadních budov, které potřebují update kvůli nehorázné inflaci INNA jako sůl!!.. Mám dotaz, pokud někdo z týmu ví.. jaký byl/je důvod a motivace INNA měnit časy produkce? ať už v QI, nebo v nové Polynésii?
Těžko říct, možná chtěli zkusit něco jiného nebo ze statistik viděli že hodně hráčů nestíhá otočit za den 3x 8h, tak se rozhodli udělat na otočení jen 2x 10h s nějakou časovou rezervou. Abych se přiznala, mi to takto vyhovuje více.
Spíš by mě zajímalo zda mají v plánu ty změny časů produkce, dát i na zbytek hry stávající osady, hlavní město.
To si myslím že ne, ale kdo ví :)
 

vasa.jedlicka

Komentátor
Těžko říct, možná chtěli zkusit něco jiného nebo ze statistik viděli že hodně hráčů nestíhá otočit za den 3x 8h, tak se rozhodli udělat na otočení jen 2x 10h s nějakou časovou rezervou. Abych se přiznala, mi to takto vyhovuje více.

To si myslím že ne, ale kdo ví :)
Zajímavá úvaha, pak by to ale asi chtělo všude, a ne rozházet všechno a mít někde takové výroby a někde oné že jo :D
 

Dan 77

Veterán
Boost si zaslouží i sekundární budovy získatelné za plnění časových limitů.

Chyba v osadě (PC verze hry):
"Úlomky" (příhody díky Létajícímu ostrovu v hlavním městě) se špatně sbírají, musím víckrát klikat, než se podaří sebrat... Pokud se mi objeví "úlomek" ve spodní části obrazovky, kde se mění vzájemná poloha a kde tím skála vytváří 3D efekt, nelze "úlomek" sebrat vůbec - leda jít pryč a vrátit se a doufat, že přístě se "úlomek" k sebrání ukáže někde jinde.
 

Dan 77

Veterán
Další chyby:
- V aplikaci se zobrazují špatné ikonky bojových % u Chrámu šintó a Královských lázní (konkrétně myslím útok v obraně v CB a QI - modré meče bez doprovodných miniatur). Ve srovnání s tím, co se zobrazuje na PC a co bylo v oznámení o změnách osad, to je zcela jistě chyba.
- Po poklepání na radnici v aplikaci se nezobrazuje zdaleka vše, co radnice vyrábí, a v "přehledu navýšení" se často nedaří budovy rozklepnout, co vlastně poskytují.
- V ambasádě polynéské osady se u přehledu nákladů zobrazuje příjem mušlí (tj. kulturních mincí) za 4 hodiny, i když je zde minimální časovač u obytných budov 5 hodin.
- Na témže místě se stále ještě neprovádí průběžné sčítání nákladů - což je k tomu, abych zjistil, kolik ks zboží mi zbývá vyrobit na pozdější než přímo následující výzkum, dost nepraktické... V některých případech totiž dělám 2 výzkumy na jeden zátah, copak s tím snad vývojáři nepočítali?
 
Nahoru