Diskuze o změnách rozhraní a denních odměnách

Dan 77

Veterán
Tyhle změny (hlavně denní odměny jak pro koho) jsou sprosté. Vidím že tuhle hromádku neštěstí a neustálé regresivní evoluce jménem Forge of Empires jsem opustil právě včas. No nic, jdu si sklidit zásoby na Elvenaru. Tamní vývojářský tým používá mozek. Až se místní herní podmínky a chování vývojářů zase zlepší, tak mi dejte vědět na světě Arendyll :)
A já myslel, že Elvenar je v tomhle stejný, dokonce že FoE předstihuje :p
 
Tady se mluví furt o nějakých denních odměnách za přihlášení ale mě tam na mobilu i na pc nic neukázalo tak nevím co je za problém.
 

Dan 77

Veterán
Koukám všichni se na to ptají, i když je to napsáno v oznámení nebo i když to bylo zodpovězeno hnedka nad nimi. :p

To aspoň není vinou vývojářů, ale pokud jde o ty ostatní novinky, tak se hráči všude ptají:
"Kam mi zmizely denní úkoly?" (už to vidím, co budou psát, až začne ten fotbalový event :) )
nebo:
"Proč mám v aplikaci tu novou divnou ikonku a jak se jí zbavím?" (a myslejí tím tu jednu ikonku za veškeré bonusy ve městě :) )

Pokud se na to tolik lidí ptá, asi ty novinky nejsou v rozhraní FoE dost intuitivní???
 
Naposledy upraveno:

Solimak

Turista
Tady se mluví furt o nějakých denních odměnách za přihlášení ale mě tam na mobilu i na pc nic neukázalo tak nevím co je za problém.
Má to jen někdo, já to taky tady na světě C nemám, ale na Betě to mám. U nás v cechu to má jen pár hráčů vidět a ostatní to taky nemají. Je to testování na live světě :-(
 

Solimak

Turista
Seskupené úkoly mi dost vadí, takže radši budu asi hrát na PC kde je to přehlednější, tam se to doufám měnit nebude. V kategorii "Příběh" nepostupuju dál už několik měsíců protože jsem stále ve stejné době, ale do kategorie "Denní" lezu několikrát denně když se dívám co mi ještě chybí ke splnění. Takhle je to jen ťukání navíc. Taky není na první pohled vidět jestli už denní úkol mám splněný nebo ne. Za mě by bylo super, kdyby se to dalo nastavit, jestli tam chci obojí (nebo všechny tři v případě probíhajícího eventu) nebo jen jedno a které. Proč je křížek na zavření teď úplně jinde než v rohu okna těch úkolů? Je mi to teda šumák kde je, jen nechápu ten smysl. Denní odměna mi taky přijde jako otravování navíc, kdyby vyskočilo jen oznámení že jsem obdržela odměnu, tak OK, ale když musím kliknout na tlačítko pro vybrání odměny a pak ještě celé to okno zavřít, tak je to zase zdržování.
Seskupení je už i na PC (hraju jen a pouze na PC) a je to nepřehledné, to mohu potvrdit, dřív to bylo lepší......
 

Solimak

Turista
To seskupování ikon na PC je šílený, musím na to klikat, abych viděl, co tam je a kolik mi ještě čeho zbývá a když vyberu Věž smíru, tak se mi ani ta ikona nezobrazí jako první, ale je někde schovaná a musím na to klikat, abych viděl, kolik mi ještě zbývá možností sebrat zboží za motivaci ostatních hráčů. Dřív hned po sběru z Věže byla ikona vidět, teď je to na nic :-( Pořád tam mám jako první ikonu tu z Krakena, která mě ale nezajímá :-(
 
Nevím proč, ale ve verzi pro mobily se mi denní úkoly schovali do ikony k ostatním úkolům, takže zapomínám je splnit, když nemám na očích týpka v kápi.
 

erza scarlet

Dopisovatel
To seskupování ikon na PC je šílený, musím na to klikat, abych viděl, co tam je a kolik mi ještě čeho zbývá a když vyberu Věž smíru, tak se mi ani ta ikona nezobrazí jako první, ale je někde schovaná a musím na to klikat, abych viděl, kolik mi ještě zbývá možností sebrat zboží za motivaci ostatních hráčů. Dřív hned po sběru z Věže byla ikona vidět, teď je to na nic :-( Pořád tam mám jako první ikonu tu z Krakena, která mě ale nezajímá :-(
já mám zas jako první vyjednávání z transportetu, který často kompletně ignoruju a tedka mince -_-
PŘÍŠERNÝ
 

Solimak

Turista
Já mám na PC seskupené jen ty ikony vpravo s bonusy, což mi nevadí protože tam zatím nic moc nemám. Ale úkoly vlevo seskupené nemám a doufám že ani mít nebudu.
Ano, taky to tak mám, zatím, je otázkou času, kdy i na PC seskupí ikony Příběh, Denní a Událost do jedné. Přitom mám monitor 27 palců a místa habaděj, tak nechápu, proč se to musí i na PC verzi seskupovat :-(
 

Solimak

Turista
Tak se mě v cechu dnes celý den hráči ptají, kde najdou eventové úkoly, že to nemají vidět nikde, než jim to vysvětlím, že to mají v té seskupené ikoně vlevo :-(
I ted ve 20:25 mi psal hráč v cechu, že nikde nevidí eventové úkoly. Takže je to pro většinu hráčů nepřehledné to seskupení.
 
Souhlas nebyt ikony navrchu obrazovky ze je nějaky event tak ani nevim že je event ty nove mise jsou totiš nepřehledne a nejde videt zda li je tam něco noveho
 

d arvit

Odborník
neni to zmíněno ale už funguje vícenásobné používání věcí z inventáře (například elixíry) bez nutnosti neustále otvírat inventář a hledat daný předmět a stále dokola.
je to malá změna pro inno ale obrovský skok pro hráče..
 

vasa.jedlicka

Komentátor
To máš asi hodně malý monitor :( .. a naopak na telefonu mi tohle přijde super vylepšení, protože doteď člověk musel klikat na budovy aby vůbec zjistil kolik mu toho zbývá, tohle rozhodně přidalo na přehlednosti.
 
Nahoru