Diskuze plná historie k Historické události 2024

vasa.jedlicka

Komentátor
Pokud bych měl zhodnotit event jako celek, tak to vypadá dobře. Došlo aspoň k tomu zpřehlednění, pokud jde o signalizaci docházejícího života a výhody/slabiny proti nepřátelské kartě, což je dobře.
Souhlasím tady s tebou Dane vždycky ve všem.. v tomhle teda zrovna ale ne, přijde mi to jako totální nepořádek a nevyznám es v tom vůbec, zlaté karty na podzim :D a to nejen hry, ale hromada všech odměn pokaždé někde zobrazované jinak.

A než člověk pročká ty animace kdy se mlátí karty? No potěš je to dlouho no.. ale tak přišli jsme o používání více lektvarů.. bůh ví jak by to fungovalo kdyby tohle bylo funkční
 

Dan 77

Veterán
v tomhle teda zrovna ale ne, přijde mi to jako totální nepořádek a nevyznám es v tom vůbec, zlaté karty na podzim :D
No v těch halloweenských kartách a v okně halloweenského eventu jsem se tehdy taky musel nějak zorientovat. Teď je to podobné. Dokoce trošku přehlednější v tom, co jsi mi ocitoval.
 
- Jsou to teda stálé budovy, nebo mají lvl 2 jenom na 10 dní? Všude v eventovém okně je to jinak.
Stoho co jsem pochopil logiku těchto budov tak od postaveni se spustí 10 dení odpočet a po uplynutí těchto 10 dnů se budova sníží na úroveň 1 a přijde o většinu bonusů včetně těch bojových. Takže v podstatě jedná se o budovu na 10 dnů a po 10 dnech se nevyplatí tuto budovu mít ani ve městě.
Sám váhám nad tím jestli má cenu vůbec na tyto velké budovy dělat místo protože při jejich velikostech 8 ctvercu je dost na dočasnou zaležitost diky absenci zisku dalšich stejných budov po skončeni eventu.
 

Dan 77

Veterán
Jj tak to píšou v oznámení ve studnici znalostí, ale podle ligových odměn jsou ty stejné budovy stálé.
Pokud je správné zobrazení podle ostatních míst v eventovém okně, tak se to aspoň dočasně postavit vyplatí, protože poskytnou bonus do QI. Jejich trvalá verze na lvlu 2 v ligových odměnách ale bonus do QI neposkytuje.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Mimochodem v oznámení je jedna drobná nepřesnost:
Takhle je to i v originální předloze, a může se stát že i následující dvě náhodné karty mohou být karty schopností, stávalo se to tak i u karet během Halloweenu.

Další: <výčet chyb>
Tohle shrnu slovy - takhle to dopadá, když provedou změny na poslední chvíli před začátkem na živých serverech, a přes víkend kdy nemakají nepřepošle nikdo aktualizované údaje a my pak musíme honem rychle upravovat co se změnilo. Díky za upozornění, snad jsem to vychytal už všechno.

- Šeříková zahrada - úr. 2, Éterická fontána - úr. 2, Besídka se sýrem - úr. 2: Tak co teda mají poskytovat? Něco jiného se zobrazuje v odměnách za boje a ve velkých cenách, a něco jiného se zobrazuje v ligových odměnách.
- Jsou to teda stálé budovy, nebo mají lvl 2 jenom na 10 dní? Všude v eventovém okně je to jinak.
Nevím kde se ti zobrazují odlišné hodnoty, já je vidím všude stejně. A úroveň 2 těchto budov jsou limitované na dobu 10 dní, poté se přemění v úroveň 1.

- Lektvary s bonusy do QI mají pokaždé jinou délku trvání: 30 min, 1 hod, 2 hod. Co je správně? Nebo je to takhle rozrůzněné záměrně?
Toto je skutečně záměrné, že různé lektvary mají rozdílné délky efektu. Symbolizuje to i nově zobrazená načítací ikona u obrázku flašky.

Edit: Mimochodem, aby těch změn na poslední chvíli nebylo málo, přistane nám ještě jedna.
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Díky za reakci. Jo jo to už jste tu avizoval, že vám to posílají a ještě mění na poslední chvíli.
Nevím kde se ti zobrazují odlišné hodnoty, já je vidím všude stejně. A úroveň 2 těchto budov jsou limitované na dobu 10 dní, poté se přemění v úroveň 1.
Přímo ve hře v eventovém okně, konkrétně v ligových odměnách. Tam jsou ty samé budovy s lehce odlišnými názvy, s jinými staty a taky tam nejsou vedeny jako dočasné.
 
Naposledy upraveno:

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Aah už vidím, schované ve výběrové sadě. :p Co tu mám poznámku tak mají být odstraněny z ligových odměn.
 

Dan 77

Veterán
Hihi, tak i v průběhu eventu na live serverech to ještě budou měnit. :) To se to pak dělá oznámení pro hráče, to vám teda nezávidím...
 

Ušák Evžen

Odborník
no zajimalo by kolik tiketu je z ukolu...ta zmena na 10 hodin co jeden tiket a neuvdeni ziskani tiketu v dennich vyzvach...no 2000 bodu...na lehke verzi je to 100 tiketu...dle me tu boudu moc lidi neziska,pokud nebude v Rivalovi neco super
 

Allotria II

Nováček
Koukám, že se ty překlady v Události zase povedly. Přeložit u karetní hry "Deck" jako palubu.... :D
Ale když to tu čtu, tak je to vlastně pominutelná drobnost. Jen nevím, jestli se smát nebo brečet. :confused:
 

Elrrond

Turista
Opět se opakují jakési bojové karty. Bohužel je to komplexní svět mimo FoE. A ani se mi to nechce studovat. Už minule jsem psal že kdybych chtěl hrát tohle hraju to komplet jinde. Tady to měla být oddychovka, bohužel aktuálně spíše odrazující komplet od hry. Tyto eventy mě naprosto nebaví a čím víc jich vynechávám tím víc mam pocit, že vlastně chci vynechat i hru. Jestli toto mělo být oživení působí to spíše opačně,
 

Gorwor

Dopisovatel
no zajimalo by kolik tiketu je z ukolu...ta zmena na 10 hodin co jeden tiket a neuvdeni ziskani tiketu v dennich vyzvach...no 2000 bodu...na lehke verzi je to 100 tiketu...dle me tu boudu moc lidi neziska,pokud nebude v Rivalovi neco super
Ale tak pro 1% nejlepších dali speciální barák, co dává procenta do KI... Takže věřím tomu, že se zase najde dost a dost éééé, hlupáků, co se budou navzájem honit v krysím bludišti a hnát hodnoty ligy do absurdních čísel - jen aby nakonec vyhráli ti samí hráči, kteří by tu budovu získali stejně, jen o mnoho desítek tisíc diamantů levněji, kdyby nikdo nekupoval nic

Ale inno bude mít dost utracenejch dia za event, budou si moci odškrtnout zelenou fajfku za úspěch
;)
 

Gorwor

Dopisovatel
Jo a abych nebyl úplně offtopic - chtěl bych se zeptat, jestli těma sadama z odměn za ligu, který mají špatnej popis (ve hře) půjdou upgradovat ty budovy po skončení "aktivity" 10 dnů - a pokud ano, na jakou verzi se uprgadujou? Na tu co dává bonusy do KI, nebo na tu, která je v popisu těch sad?
 

Přílohy

  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    42,5 KB · Zobrazení: 4
  • Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    105,9 KB · Zobrazení: 4
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    191,6 KB · Zobrazení: 4

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Už se na to ptali před tebou, s aktualizací by měly být ty sady z ligových odměn odstraněny.
Aah už vidím, schované ve výběrové sadě. :p Co tu mám poznámku tak mají být odstraněny z ligových odměn.
Nadále platí co je v oznámení, že tyto budovy lze získat jen jako úr. 2, které jsou limitované na 10 dní, poté se přemění na úr. 1, která má správné vlastnosti.
 

Syndicus

Nováček
Tenhle event se mi zdá tak trochu překombinovaný. Na to, že se mi moc líbil Halloween, tak jsem měl problém tady všechno pochopit. Hodně nových věcí, máme k tomu nějakou vyjednávací sílu, sami od sebe asi nepřijdete na to, zda se vyplatí jet lehkou, střední nebo těžkou sadu karet, ale určitě někoho po té těžké napadne, že to je moc drahé a zbytečné. Pak do toho máme Rivala, kde nevíme, co bude za odměny, ale aspoň víme, že nesmíme dělat úkoly, protože jinak nás to bude stát diamanty. Protože to ještě museli zkombinovat s lístky jako v divočině, aby toho nebylo málo. K tomu mi oči ničí grafika, která je z jiné hry a vůbec se sem nehodí.

Celkově se mi vůbec nelíbí ten koncept, že na každý event je třeba se připravit a nastudovat si ho, nejlépe přes Betu nebo videa v AJ na netu na poslední chvíli. A každá další verze je ještě složitější a vlastně kolikrát ani člověk neví, jakou "cestou" se vydat, protože je více způsobů, jak to hrát, a abych se vůbec mohl rozhodnout, tak tomu musím kompletně porozumět. Sice zvládnu tohle martyrium každých pár týdnů podstoupit, ale v cechu je jasně vidět, že to hodně lidí prostě nedává a radši nehrají.

Odměny mi taky nepřijdou nějak extra, ale abych to jen nekritizoval, tak kovárna u cesty a možnost dělat paláce a šašky za stříbrnou ligu je super. Kdybych to už dávno neměl, tak na to jedu.
 

Ušák Evžen

Odborník
Jo pozor na to, nevim proc ale na bete jsou nasrani na zmenu, ze to Zlate vylepseni nebude davat fragmenty vyberovky Tkalcuv obchod a Strazni domek,ale
ve finale bude davat je fragmenty Strazniho domku. Takze Tkalcuv obchod jen z placenych cen.

Takze tu stale nemaji opraveno v oznameni toto, mozna pro nekoho dulezitou vec.

Treba v nemeckem oznameni to davno maji co jsem se dival.

I ve hre to zlate vylepseni porad ukazuje,ze dostanete vyberovku,ale dostanete....pres frnak od INNO.:)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru