Divoká diskuze 2024

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Zde můžete diskutovat o letošní Divočině. Líbí se Vám nové budovy? Těšíte se na praskání bloků? Bojíte se mini výzev od rivala? :)
 
Ahojte, v minulých Eventech Divočina 2022 a Divočina 2023 jsme dostali za 65 mincí 10 dodatečných tahů navíc, nyní jen 5 ? To není moc dobrá inovace tedy.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Ano, nyní to bude jen 5 tahů navíc. Zas na druhou stranu nebyly k dispozici Mini výzvy, které dají jako odměnu nějaké ty Navýšení (kladiva, listové břitvy a blesky)
Proto doporučuji si pošetřit eventové úkoly se vstupenkama až začne první Mini výzva ;)
 
Zda se mi to nebo to opět začinaji inflačně přehanět s Zahrada věčných snů (4x5) nejsou jeji bonusy zase inflačně uplně mimo.
%je jak diovka nebo casska na 150 levlu a krom toho dava spoustu dalších skvělých věcí.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Zda se mi to nebo to opět začinaji inflačně přehanět s Zahrada věčných snů (4x5) nejsou jeji bonusy zase inflačně uplně mimo.
%je jak diovka nebo casska na 150 levlu a krom toho dava spoustu dalších skvělých věcí.
Zas na druhou stranu Diovku máš prakticky zadarmo. Toto bude stát asi dost dia.
 
Proč eventové budovy prakticky přestaly produkovat mince? To abychom kvůli mincím drželi zastaralé budovy? :)
Pandy mince generovaly, plameňáci se jich bojí. Mince nabízí vylepšení přechodu pro zvířata, který jsem pro neefektivitu už dávno zrušila. Nezahazovat tedy žádné smetí, schovat do invu, kdyby to náhodou na vývojáře přišlo a zase vymysleli nějaké vylepšení. Pak asi bylo fajn mít v inventáři speciální záložku na nepoužívané budovy, které čekají na případný upgrade. ;)
 
Vzdyt ta bouda ze zlate ligy ma jen 100 a 100 cervene..na co to porad potrebujete? Za me uplne zbytecna budova..jen pro ty co uvolni diamanty z farem.
 
Ahojte, v minulých Eventech Divočina 2022 a Divočina 2023 jsme dostali za 65 mincí 10 dodatečných tahů navíc, nyní jen 5 ? To není moc dobrá inovace tedy.

Jesltli je pravda,ze hlavni cena bude za 25 pacek a ty milniky z wiki..tak to musi clovek dat i bez minivyzev,natoz ty tahy.

Jo neco jineho bylo, jak to bylo na bete,tam byla hlavni cena za 30.

A hlavne ono to netrva 21 dni ale mesic.
 

Borat

Člen
Bacha, ty úkoly jsou plné chyb. Měl jsem stavět továrny, chtělo to přitom dílny. Teď koukám na nějaké křížky v textu u úkolu 14...

Aby se event pro haldu chyb nerušil...
 

RomanS24

Člen
Event by byl zajímavej ale zase hledaní barev a posouvání ? to fakt no vidím to že čím víc eventu jde za sebou tím to jde prostě do kopru. a hra začíná bejt repetetivní a dost nudná
 
Všechny eventy maji 1 společný problém zahlcují nas novýma budovama.
A problém je ten že dlouhodobě hráči zápasí s nedostatkem mist.
Chtělo by to novou myšlenku odměnou v eventu by mohli být expanze (velmi vzacna a nedostatková komodita)
 
Dát do úkolů "povzbuď nadšení lidí", když všechny nové budovy daly mínusovou spokojenost a ke 120% vám chybí 292 000 je fakt super.
 

Gorwor

Dopisovatel
V Rise of Culutres to udelali tak ze eventovka ma tusim az 40 ci 80 levelu. Takze je porad stejna v eventech, ci maximalne dve.
Asi vi proc. :)
Jenže pokud jsou cílem inna finanční zisky, je naopak výhodné dávat do eventů vždy "o fous" silnější budovu, než v tom předešlém - s tím, že se vždy najdou cvoci, co si zaplatí 1k hotově za zlaté řady + desítky tisíc diamantů na závod o zlatou ligu.
 
No stěma zlatýma upgradama starých budov si začinam řikat že vetešník postráda smysl .
Proč recyklovat něco na co možna v budoucnu vydate zlaty upgrade a udělate stoho super budovu.
 

Nord of Skyrim

Komentátor
to CZKris - Eventy se odemknou výzkumem (koukal jsem nutné mít pěstování v době bronzu), nebo tam máš chybu a pak napiš na podporu.

to michalek389 - Mám štěstí že jsem vetešník sám a nechávám si v inventáři vždy aspoň 1 kus čekoholiv co tam padne, taky jsem v nějakém loňském eventu získal zlaté vylepšení chci ho použít a ejhle není budova ve městě k vylepšení.
 
Nahoru