Divoká diskuze k Divočině 2023

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
wildlife%20event%20logo.png

Zde můžete zanechat zpětnou vazbu k aktuální události. Jaký je Váš názor na mechaniku události, líbí se Vám hlavní budova? Nebojte se vyjádřit! :)
 

Gorwor

Dopisovatel
Kolem a dokola standard. Snad to půjde normálně odklikat bez většího přemýšlení alespoň na stříbro
 

RomanS24

Člen
Upřímě tenhle event je opět blbost. to už snesu to odkrejvaní pomocí baterek, lopat,kladívek. chtělo by to nějakou změnu. dřív eventy byli zajímavy že stačilo jen aby se dokončili. tedka utoho musí člověk travit víc času.
 
Jsem jedinej, komu se nejvíce tlapek objevuje během posledních 5ti tazích před koncem?
Mi se zase neobjeví žádná tlapa, jak je rok dlouhý, široký a bystrozraký.......
No, a ještě: Místo podpory ve formě nějakých "lupenů", vstupenek apod., tak nabídka dvou zdegenerovaných ksichtů....Tak to se opravdu povedlo. Vnímám to jako sestupnou tendenci ve stávajícím vývoji "událostí".....
 
Naposledy upraveno:
nikde nevodím jak a jestli se blížím k získání denní odměny.....žádné počítadlo ....
 
Upřímě tenhle event je opět blbost. to už snesu to odkrejvaní pomocí baterek, lopat,kladívek. chtělo by to nějakou změnu. dřív eventy byli zajímavy že stačilo jen aby se dokončili. tedka utoho musí člověk travit víc času.

No spise ma byt event zabava a tohle je. Ale neboj uzijes si v Letnim,ten jes sity pro tebe.:)
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Záleží na počtu sesbíraných pacek za jednotlivé hry, a také zda si pořídíš prémiovou řadu odměn nebo ne. Bez horní řady vychází při průměru tří pacek za hru druhá svatyně na zhruba 22 tisíc diamantů (utracených jen za nákup lístků), pokud zprůměruješ čtyři packy za hru tak nějakých 17 tisíc. S horní řadou to bude nižší, se třemi packami za hru vychází na 16 tisíc a se čtyřmi za hru pak 12,6 tisíc.
 
Rad bych se zeptal na radu - jak se v ramci eventu Divocina 2023 dostat k odmene denniho specialu? Podle webu by to melo byt ziskanim jakekoliv truhly, ale realita je zrejme jina, protoze zatim odmena nepadla ani jednou od zacatku eventu. Poradil byste nekdo prosim jak na to? Tohle je muj prvni event, tak se zkusenym hracum pripadne omlouvam za prilis trivialni dotaz. Diky moc.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Ano, denní odměny padají z těch truhliček, které vytvoříš. Ale je na ně malá šance že padnou, jen 4-12% (podle úrovně truhly). Takže jich musíš získat celkem dost nebo mít štěstí :)
 
Zatím mám sebraných 118 tlapek bez nějaké investice , potřebuji 240. Liga na hraně profesionální a zoolog. Neviděl bych to tak černě s tím padáním, jen u toho více myslet.
Svatyni možná ani stavit nebudu, ale tu horní lištu koupím . Budou mi padat konjunkce, mám 5 klíčnic.
 
Nahoru