Doba Ledová - výhled

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2059

Host
Jistě, je to jako každý jiný server, musíš se probojovat vpřed, ale můžeš si všimnout hráčů co už tam jsou nebo si momentální konec prohédnout ve výzkumu. :)
 

Svatej

Legenda
Doba ledová se bude spouštět ne najednou, ale po částech.
A jeden menší spoiler, aneb koloseum číslo 2.
bU1h.png
 

DeletedUser2059

Host
Lorde, neřekl bych, že se bude spouštět po částech. Prozatím to osobně vidím tak, že na betě udělají postupně několik částí, aby to šlo na hráče po dávkách a poté se na orginální světy hodí kompletně, přičemž potom bych dodatečně přidával další dodatečné částí, to by bylo fajn.

Důležité totiž je mít základ, v té první části je sice všech 5 surovinových výroben, ale co třeba jednotky, těžko říct jak by se bojovalo pouze se dvěma jednotkami proti těm ostatním. Další věc jsou nároky na obyvatelstvo, jistě, nějak by to šlo, je to možná dobrý nápad - prodloužit radosti z nové epochy, ale zatím se mi to zda jako PR krok :)
 

Svatej

Legenda
No teď jsi mě znejistil... já tak nějak počítám s tím že jak na betě, tak na real světech....
 

DeletedUser11964

Host
a není to někde mimo Betu popsáno?
grafiku vidět nemusím.
 

DeletedUser11964

Host
díky. já už tam byl, ale neměl jsem trpělivost projít přes tutoriál... teď jsem to protrpěl a Doba Ledová vypadá v techtree jako nic moc...:-(
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,muze se nekdo hodit bonusy 2 jednotek,ktere uz jsou v dobe ledove? :) diky
 

DeletedUser2273

Host
Ahoj neplanuje sa uz 2 cast.Vravia,ze na nej pracuju a bude skor ako to bolo doeraz.Aspon mapu nech otvoria.
 

Svatej

Legenda
Na betu už prosakují obrázky nových budov, takže druhá etapa je nejspíš za dveřmi. Odhaduju že tak přelom srpen/září by to mohlo přijít.
 

DeletedUser4312

Host
ahoj lidi nevíte něco o tom přístavu? nějak jsem nezjistl kdy se to otevře mám výzkum hotov a kde nic tu nic
 

DeletedUser2059

Host
Inu jestli chcete mou teorii, dle informací to je přístav do Arktidy, to znamená, že jeho funkce bude něco přechovávat, měnit, připravovat.

Je to budova speciální, mimo město, takže lze očekávat něco vyjímečného, pouze pro hráče v době ledové (zatím?). Nebude to zvýhodnění oproti hráčům nižších dob. Tvar té budovy a animace, které si můžete připomenout zapnutím, však přístav nepřipomínají -
Navíc mně příjde, že je přístav nedostavěný, rozestavěný, tzn. bude se stavět po úrovních?

V popisu se píše:
Stavba přístavu
Přístav do Arktidy
Přístav je momentálně ve výstavbě. Bude dostupný jakmile jej odemkneš ve stromu technologií (již brzy).


Ve stromu výzkumu se nachází poslední výzkum s názvem Vzácné zemské prvky. Zvláští je, že je tam obrázek otazníčku. Je to ten výzkum co bude muset být odemknut? Proč jinak by tam byl otazníček. Možná tam chtějí dát nějaké rozšíření - dle názvu výzkumu nebo snad budovu, o které ještě nevědí jak se jmenuje?
Uprostřed toho přístavu se dokola pohybuje nějaký energetický generátor, já v tom vidím těžební přístroj na dolování prvků nebo na dodávání energie lodím.

Řekl bych, že to bude mít něco společného s průzkumem území, ziskem surovin ...
 

DeletedUser5384

Host
Hezký rozbor:D Možná mluvím za jen za sebe,ale myslím že ne když řeknu,že mi v tuto chvíli čerta zajímá,co se pohybuje uprostřed,spíš bych chtěl matematicky,v celých kladných číslech vyjádření termínu BRZY. Obávám se dále,že ten otazníček ve výzkumu nemá naznačovat neznalost názvu,ale neznalost směru,kam se ta taškařice bude ubírat. Nechci být ještě větší škarohlíd,než jsem,ale zdá se mi,že na druhou etapu ledovky už čekáme prakticky stejnou dobu,jako dřív na spuštění celé éry. Pokud nechci uznat teorii, že to INNO dělá proto,aby hráče udrželo v napětí co nejdéle a tím si zajistilo stabilní zisk, pak zbývá jediná možnost,asi. Že prostě v INNO sami nevědí,co dál.

Thomasi,jen technická: Pokud je něco PŘÍSTAV,pak jeho funkce není
něco přechovávat, měnit, připravovat
,ale jen zajistit bezpečné přistání,naložení,vyložení nákladu/pasažérů a zajistit bezpečné odplutí :D Ale to už je asi zbytečný slovíčkaření ve chvíli,kdy přístav přechovává jen pavouky a pavučiny :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru