Doba pokroku

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Host
Jak se vám líbí novinky, které si pro nás vývojáři přichystali? Těšíte se na nové bojové jednotky? A co výškové budovy?
Dovedete si představit souboj kopiníka a tanku?

Povězte nám, co si o nové době myslíte VY!
 

DeletedUser3370

Host
Nesmíme opomínat i dějiny, spojené s novou dobou 20. století. Doba pokroku znamenala již v 19. století pro evoluci lidstva vývoj ve fungování společnosti a jejím vládnutí.

Monarchie

Monarchie je forma vlády, která se objevuje ve starověku a ve velké míře přetrvala ještě do minulých staletí. V 19. století a zejména 20. století mnoho monarchií „západního světa“ zaniklo a změnilo na REPUBLIKU. V Evropě se většina absolutních monarchií změnila na konstituční případně parlamentní.


V dnešní době je parlamentní monarchie jedinou formou monarchie v Evropě s výjimkou Vatikánu, kde (voleným) monarchou je papež (voleným proto, že papežský úřad neumožňuje mít potomky).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
Me spis zajima ta pravdepodobna nutnost stavet dvouproude silnice a jsem zvedav co za bonus prinese Chateau Frontenac .
 

DeletedUser6769

Host
Já jsem taky zvědavý na ten bonus... a ty dvouproudé silnice mě moc nepotěšily... už teď nemám kde stavět, rozšíření jsou drahá a těžce dostupná... a předělávat celé město.. Je rozdíl přestavět město, abych někde vecpal budovu... a přestavět město, abych ze všech cest udělal dvoupolíčkovou záležitost. Na druhou stranu mám rád určitý řád, takže bych nerad měl jednu cestu takovou a jednu takovou... Příjde mi to blbý docela... abych mohl zachovat stejné město a udělal dvouproudé cesty, tak bych potřeboval tak 10 rozšíření.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Nevím..Když jsem přestavoval z koloniálu na průmyslovou,boural jsem celý bloky a celý bloky stavěl - zejména z důvodu jiného rozměru baráků. Nemám problém udělat to s novou dobou opět, pokud to bude účelná změna:) No,asi se nechám překvapit :D
 

DeletedUser

Host
Předělávání měst se nevyhne nikdo z Vás.Několik obytných budov bude zbouráno na úkor volné stavební plochy,ale kdo ví jaké nové obytné budovy na vás čekají a kolik mincí budou produkovat.Tak jako průmyslová epocha přinesla změnu obytných budov (3x2), tak doba pokroku naváže na tyto změny a budete se muset nově přizpůsobit silnicím či jiným dopravních komunikací.Novou velkolepou budovu Chateau Frontenac jsem ještě nemohl vyzkoušet,takže s jakým novým bonusem se Innogames vytasí je i pro mě záhadou.Čeká na Vás 22 nových výzkumů, nové komodity, provincie a samozřejmě nové vojenské jednotky.Od obyčejného brance,krytého sniperem.Po obrněné vozidlo odstřelované tanky.Až po dalekonosné rychlopalné děla, která devastují bitevní pole kolem Vás.Nová epocha přinese opravdu hodně změn,takže se máte na co těšit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
Takze bude mene obytnych budov ale budou produkovat vice penez,to by davalo u vyskovych budov smysl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Moc nechápu, když se někdo bojí překopat město.. Copak jsou tak dokonalá, že nesnesou změnu? A copak vás přestavování nebaví?
Přece i tímhle můžu být lepší než ostatní takže si klíďo nechte svá krásná městečka beze změny, já si to své rád vylepším ;)
 

Kayro

Znalec
Nemyslim ze by se nekdo neceho bal,jde jen o tu dvouproudou cestu.Pokud by byla potreba postavit po celem meste misto te stavajici tak ti zabere o 150-200 policek vice nez ted.To by nebyla prestavba ale devastace.Ale neco takoveho snad nebude potreba delat.
 

traktorista

Odborník
Nejde o nechuť přestavět město, ale spíš pokud se změní rozměrové parametry všech budov pokud budeš chtít výkonné a plně využité místo nezbývá než všechno vyzkoumat, pak pobořit co jde a dát znova stavět. Kdežto když zůstanou aspoň obytné budovy (hodně dlouho 2x2) můžeš přestavovat za chodu - což mě osobně přijde lepší, protože je potřeba víc kombinovat. Stavět na zelené louce, když jsi nucen napřed všechno pobořit umí každej.
 

Thesseus

Znalec
Kayro: 150 - 200 políček pro každého stejných, devastace pro každého sttejná, všechny možnosti jsou pro všechny stejné... a já je zvládnu líp než ostatní. Už chápeš co jsem chtěl minulým příspěvkem říct? :) Jinak řečeno, čím těžší podmínky, tím líp se ukáže schopnost a zájem být lepší.
Traktorista: musím nesouhlasit, už mnohokrát jsem překopal město komplet a přišlo mi to mnohem těžší než dosazovat novinky do hotových "urbanistických" bloků.
 

DeletedUser6769

Host
Mno změna obytných budov z 2x2 na 3x2 se mě moc nedotka, jelikož jsem je měl postavené tak, že jsem zboural 3 obytný budovy (6x2) a postavil 2 nové (nečekaně taky 6x2)...
S přestavou města nemám problém, několikrát jsem ho přeskládal sakum-prdum, ale zbourat třetinu budov, abych udělal 'blbou' cestu? A posouval několik řad budov o pár políček, aby se tam vešla 'anakonda' 30x1? To je prostě na prdlačku :)
Nechám se překvapit, neříkám, že je to nedomyšlený, ale právě teď v tuto chvíli se mi to zdá nevýhodné a nelogické. Zbourat si výrobní nebo obytný budovy kvůli cestě. Ale zase proč nemít moderní cestu a nedívat se na projíždějící autíčka?
 

DeletedUser5384

Host
Co by se mi líbilo, to by byla možnost vyzkoumat sériovou výrobu. Ta je, koneckonců, taky vynález 20. století :)
Člověk by si prostě u výrobní budovy nakliknul délku trvání a ta by platila,dokud by nedošlo ke změně. Mezitím by jen sklízel a sklízel:D
 

Kayro

Znalec
Kayro: 150 - 200 políček pro každého stejných, devastace pro každého sttejná, všechny možnosti jsou pro všechny stejné... a já je zvládnu líp než ostatní. Už chápeš co jsem chtěl minulým příspěvkem říct? :) Jinak řečeno, čím těžší podmínky, tím líp se ukáže schopnost a zájem být lepší.
Traktorista: musím nesouhlasit, už mnohokrát jsem překopal město komplet a přišlo mi to mnohem těžší než dosazovat novinky do hotových "urbanistických" bloků.

Jde i o takove veci jako ze zhruba pred ctrnacti dny jsem si koupil do celeho mesta silnice za diamanty.Usetril jsem misto za 2-3 budovy na spokojenost.Nicmene byl mi prodan produkt o kterem se vedelo ze do mesice mi bude k nicemu pokud se budu chtit ve hre pohnout dal.Nestezuju si je to jen stripek do mozaiky kterou si delam o INNU,celkem tam zapada.
 

DeletedUser5384

Host
Kayro,ještě vůbec nevíš,jestli bude potřeba překopávat všechny cesty a už lepíš mozaiky. Není to nefér?
 

Kayro

Znalec
Vsechny cesty ne ale podle videa o prispevek vise dost podstatnou cast.Ale nestezuju si jsem rad ze se to hnulo.
 

DeletedUser5384

Host
Já bych z toho nechtěl dělat dialog,jen napíšu obecný poznatek o diamantových stavbách: Každá diamantová budova,s kterou jsem se ve hře potkal,měla + o dvě doby lepší vlastnosti než srovnatelná z téže doby. Pokud to vztáhnu na ty tvoje silnice, předpokládám,že jejich užitná hodnota bude stejná nebo vyšší než u těch dvoupruhů. Netuším,jestli stavba dvoupruhů bude podmínkou pro stavbu nějakých budov, ale dost o tom pochybuji a pokud přesto ano,půjde o pár políček kolem zmíněné budovy. Ale rozhodně bych si nedělal starosti kvůli investici do stávajících,nepočítám,že by nové nediamantové šly spokojeností přes ty tvoje:)
 

Dan 77

Veterán
A navíc když investuješ diamanty do nějaké budovy, je třeba počítat s tím, že bude časem překonána lepší budovou třeba za 2 epochy.
Osobně pochybuji, že by byla dvouproudová silnice nutností pro stavbu budov. Pro progresivní éru se chystají celkem tři typy cest: Asfaltová silnice 2×2 (která podle videa nebude přidávat žádnou spokojenost), Promenáda 1×1 a prémiová Příjezdová cesta 2×2. Kromě toho počítejte s tím, že obytné budovy budou zabírat 3×3 políček. Budovy ostatních kategorií budou zabírat opravdu hodně místa.
http://www.forgestats.net/page/buildings
Chateau Frontenac bude mít zcela nový bonus, kdo chce být překvapen, ať se v odkazu nekouká na velkolepé budovy. V City builderu je i možnost zkusit si postavit město z budov progresivní éry.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru