Duhová diskuze o sv. Patriku 2023

Na kterou odměnu se těšíte nejvíc?

  • Druidská chýše

    Hlasy: 5 41,7%
  • Druidské stromy

    Hlasy: 2 16,7%
  • Líbí se mi všechny!

    Hlasy: 5 41,7%

  • Celkový počet hlasujících
    12

NoVa

Moderátor

Člen týmu
St%20Patricks%202023%20logo%20png.png

Vidíte poklad na konci duhy? Den sv. Patrika s novými odměnami se opět vrací! Zde můžete o události diskutovat. V anketě v záhlaví vlákna můžete opět hlasovat které odměny se vám líbí nejvíc. :)
 

Caratic

Komentátor
Ahoj asi budu první..
No jen jsem to prolétl, ale zdá se mi to zbytečně složité, nakonec už jen minihra zabere jako každý rok dost času..
Uvidím ještě se rozkoukám, pak se nějak rozhodnu.:)
 

Ušák Evžen

Odborník
Oni zrusili moznost ziskat 50 fragmentu ArciHutu v bednach na konci mesta. Takze je jasne, ze jestli ty fragmenty budou na stejnych poziich,tak 600 leda s diamanty, a nebo pak zaplatit. A nebo cekacka...50 dni. Darebaci jedni.:)
 
No uvidime docela mě mrzí směr kterým eventy směřují. (Pomalu ale jistě dělají s eventů placenou část hry). Npř. 2 sada odměn co přidali začlo to pěkně za diamanty jsem byl ochotný investovat a kupovat si dodatečné odměny pak jste to upravily do současné podoby že za diamanty už nekoupite dodatečné odměny.
Teď přidavate další krok že hl. Budovu vpodstatě nevylevlujete aniž by jste si koupily za realné prachy dodatečné odměny.
Co bude nasledovat časem,, převedeni možnosti dokoupit pokusy misto za diamanty za realné prachy a i když toto nepomuže tak vstup do eventu bude as po zaplacení vstupního poplatku? "

Dodatek.
Kčemu vlastně jsou dobré diamanty když je pomalu vytlačujete ze hry.
 

Ušák Evžen

Odborník
No uvidime docela mě mrzí směr kterým eventy směřují. (Pomalu ale jistě dělají s eventů placenou část hry). Npř. 2 sada odměn co přidali začlo to pěkně za diamanty jsem byl ochotný investovat a kupovat si dodatečné odměny pak jste to upravily do současné podoby že za diamanty už nekoupite dodatečné odměny.
Teď přidavate další krok že hl. Budovu vpodstatě nevylevlujete aniž by jste si koupily za realné prachy dodatečné odměny.
Co bude nasledovat časem,, převedeni možnosti dokoupit pokusy misto za diamanty za realné prachy a i když toto nepomuže tak vstup do eventu bude as po zaplacení vstupního poplatku? "

Dodatek.
Kčemu vlastně jsou dobré diamanty když je pomalu vytlačujete ze hry.

Jenze ty ji vylevelujes...pokud nebudes moc hrat tak pak za 100 dni, kdyz ano tak za 50 dni, no a je otazka kolik by stalo dosahnout za diamanty 600 ukolu.
Pokud clovek hraje aktivne..hodne atkivne..mesto za 29 hodin,tak dosahne tusim 550 ukolu. Takze tech 50 ukolu...u St Patricku se to tezko dela. Nekde clovek nakoupi mice a naflaka to pripadne behem chvile,ale tady...prvne byt otrok casu po 21 dni,a pak jeste prihodit diamanty.

U Anniversry uz ani ten posledni level nebude davat fragment, musis ho bud vyhrat v ukolech, lize..jen stribrne a zlate. A nebo pak opet za 375 kc, tam by clovek jeste prihouril oko a praskl se,jen tam celkem dobra budova 2x3 na levelu 4...ale...moc se mi nechce. Uvidime. Dle spoileru k dalsim eventum, tohle bude uz porad.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Teď přidavate další krok že hl. Budovu vpodstatě nevylevlujete aniž by jste si koupily za realné prachy dodatečné odměny.
Toto není tak zcela pravda. Vylepšení na nejvyšší úroveň se dá získat i bez odemčení prémiových odměn, buďto z pokroku v hlavních cenách (300/450/600) úkolů z měst nebo z produkce chýše úr. 9, jak je také napsané v oznámení:
Toto vylepšení získáte z cen události sv. Patrika – řada odměn navíc, která je k dispozici za jednorázovou investici ve hře. Části tohoto vylepšení jsou k dispozici také jako hlavní ceny celé události. A v neposlední řadě Druidská chata na 9. úrovni vyrobí každý den jednu část pro složení právě tohoto vylepšení!
V nejhorším případě se ultimátní vylepšení dá seskládat po 150 dnech z produkce chýše, která se na úroveň 9 dá vcelku snadno získat, případně méně s pomocí Modré Galaxie, nebo pokud zvládneš dosáhnout na některé části z velkých cen. Také nejsem z tohoto přístupu zrovna nadšený, ale musíme s tím vystačit když se rozhodli navrhnout hlavní ceny takovýmto stylem. A ano vypadá to že do budoucna budou stejná vylepšení potřeba i dál, ale držme se prosím aktuální události. :)

Kčemu vlastně jsou dobré diamanty když je pomalu vytlačujete ze hry.
Jediné "vytlačení" o kterém vím je z prémiových cen, pořád se ale dají investovat do měny události a získat tak z události víc, jako tomu bylo i před jejich zavedením.
 

Caratic

Komentátor
ad Madness:
Vytrženo z kontextu.. nepochopení textu.
Např: ty už máš 1x město a já se před chvilkou logl do hry.
 

Caratic

Komentátor
ad Nova:
Zaujala mě tvá poznámka, že přeneseně nejsi z tohoto přístupu také úplně nadšený.
Je to vlastně pravda, protože když z nějakého důvodu nestihneš budovu na max, nutí tě systém k tomu abys ji měl ve městě na úkor třeba výhodnějších budov a po nějaký čas čekat ...
 

Borat

Člen
"Pěkný" masakr.

a) Prošel jsem naprosto vše, je někde informace k hlavní budově? Abych věděl, co mohu získat. Nebo je to tajná informace FoE? Něco jako "překvapení" po měsíci snažení... (Myslím to nejvyšší arci navýšeni.)

b) První město za 1M. Vydařená kulišárna. Nikde žádný hrnec zlata, ale už mám otevírat truhly. Samozřejmě jsem dal bankrot a nebyl jsem schopen rozjet další město. (A to hraji víc světů, tak jsem si naběhl vlastě všude. Vidina Orlí hory...)

c) Co si pamatuji z loňska, byly dvě taktiky. Buď točit město za městem a na truhlách se moc nevyčerpat. Nebo naopak, otevřít vždy všechny truhly a jedno město si tím ušetřit. Je třeba se rozhodnout na počátku, jinak to nevyjde. (Asi jako bod b). Budete bankrot, neotočíte město a nebudete mít nakonec nic. Krátce, otevření 5 truhel je špatná taktika. A naopak, na 6 truhel je nově sleva.)

d) (Píši často na FB. Tady mi příspěvek několikrát utekl uprostřed psaní... Standardizace editace textu v 21. století v troskách. Mám tady dnes šedé ikony editoru a nemohu použít funkce. To je nějaké nastavení vlákna nebo mám nějaký ban proti grafomanům nebo se fórum FoE jen špatně vyspalo?) ;-)

e) Co ty stromy? Hráči je v anketě chválí... Mám pocit, že je pořádně ožral kůrovec. Snad strom ticha, 4 FP. Ale ten je jen za peníze, ne?

f) Koukám, že FoE odemyká ceny pomocí mé VISA karty. To je novinka, ne? Čekal jsem diamanty... Na portréty mohu zapomenout a na sadu 2023 také. Tak, dík.
 
Naposledy upraveno:

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
a) Prošel jsem naprosto vše, je někde informace k hlavní budově? Abych věděl, co mohu získat.
TOTO je prosím co?

b) První město za 1M. Vydařená kulišárna. Nikde žádný hrnec zlata, ale už mám otevírat truhly. Samozřejmě jsem dal bankrot
První město za 1M tě překvapilo? Tož to si asi špatně četl oznámení. A pokud nemáš nikde žádný hrnec zlata tak si asi zapomněl dělat úkoly... z nich už první den můžeš mít 3500 hrnců.

Bod D nevím přesně o čem píšeš... pokud se ti zdá editování příspěvků tady na foru nedostačující, tak navrhni nápad co přesně ti tu chybí a co by se mohlo zlepšit.

Co ty stromy? Hráči je v anketě chválí... Mám pocit, že je pořádně ožral kůrovec. Snad strom ticha, 4 FP. Ale ten je jen za peníze, ne?
Ano strom ticha je jen ve speciálních cenách, ale jde hlavně o strom životní síly, který v poměru na jedno pole dává pěkný bonus do útoku (ale samozřejmě není to o tom mít ten strom jeden...)

Koukám, že FoE odemyká ceny pomocí mé VISA karty. To je novinka, ne?
Ani ne... evidentně si se probral ze zimního spánku, je to tak cca od Halloweenu ;)
 

Borat

Člen
a) Aha. Dík. Tak na to jsem se nepodíval. (Hledal jsem na fandom a na wiki... Na wiki jsem to nenašel.) :)

b) a c) Myslím spíš na tu taktiku. Loni tady byl propočet, když se otevírají všechny truhly. Asi od Tebe. Jen připomínám.

d) Na FB se odřádkovává odstavec Ctrl+Enter, tady se tím příspěvek publikuje. Budiž. Jen povzdech, že to není jednotné. Ale "nesvítí" mi tady teď menu editoru. Nemohu používat funkce... A, právě jsem to opravil. Měl jsem od posledně aktivní BB kód. Je to sice mýma rukama, ale editor si týdny pamatuje, že chci editovat v BB kódu? No, a má smysl to řešit? Za mě vyřešeno. ;)
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Malý dotaz :)
dostávám pravidelně maily s bonusy k Eventům
k tomuto zatím nic nepřišlo ?
E-maily k událostem (newslettery) jsou součástí celkového systému nabídek a bonusů pro naše hráče. Tyto nabídky jsou distribuovány automaticky a je běžně možné, že je všichni vybraní hráči nedostanou ve stejnou dobu nebo je někteří hráči nezískají vůbec.
 

Kashttan

Nováček
Nevíte, co jsem udělal špatně? V prvním městě jsem otevřel jen jednu truhlu a u druhého mi nabízí otevření šesti za 2800 místo 1400
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Nevíte, co jsem udělal špatně? V prvním městě jsem otevřel jen jednu truhlu a u druhého mi nabízí otevření šesti za 2800 místo 1400
A neotevřel si už je jednou po tomto městě? Za 1400 jsou vždy jen jednou po každém městě, pokud po jednom městě chceš otevřít ty truhly podruhé tak už jsou 2x dražší :)
 

Borat

Člen
Opět b). Jsem bankrot. Hrnce zlata nikde. Ze hry je vytěžit nemohu. Přísun je pomalý. Platit VISA kartou nebo diamanty. Event svoji funkci plní na jedničku. Začalo to 1M a je z toho trápení. :(

Neodhadnu kolik mám času a jaké si mohu dovolit prostoje. Počítat se mi to nechce... Ale koukat na event a netočit město mi přijde k vzteku. Za mě varování. S hrnci je třeba šetřit.

A platí. Silný hráč si poradí. Slabý hráč stojí a eventovku nedá. (A opět, v silném světě o budovy navíc nestojím. Ve slabém na ně nedosáhnu.) :p
 
Naposledy upraveno:
Nahoru