Euro 2012

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Zdravím všetkých priaznivcov Forge of Empires. Dnes nám začali Majstrovstvá Európy vo futbale. Budete sledovať? Komu fandíte? A kto je váš favorit na celkové víťazstvo? :)
 

DeletedUser

Host
Osobně si myslím, že to naše reprezentace daleko moc nedotáhne, ale že bych jim to nepřál, to ne, každopádně za chvíli se uvidí, jak jsme připravení.

Jinak já fandím Portugalsku, i když je ve skupině „smrti“ a poslední tři zápasy hrálo 0:0 s Polskem a Makedonií, přičemž poslední zápas dokonce s Tureckem prohrálo 1:3, avšak já jsem optimista. :cool:
 

DeletedUser

Host
Tak už je to tady :) Bohužel od našich taky neočekávám zázraky, ale snad příjemně překvapí.
Kromě našich fandím Portugalsku a Španělsku.

Edit: Sotva jsem dopsala dostali jsme gól :D to nám to začíná
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser187

Host
Nekoukám ani to nemám v plánu ale samozřejmě to Čechům přeji!
 

DeletedUser

Host
Taktéž jako Melkor nesleduji, není na to čas :) snad nezkončíme hned v prvním utkání :D
 

DeletedUser

Host
Dawe.x , je mi líto, ale tohle je fotbal a není to Play-Off...Ale jako hrdý Čech budu sledovat a fandit. Nikomu jinému než Čechům nefandím, vždycky si stejně vyberu tým, který je mi sympatičtější a tomu v danou chvíli fandím.

Don Quijot
 

DeletedUser

Host
Náš mezinárodní fotbal naprosto upadá,takže už dávno fotbalovému týmu nefandím.Nevěřím,že se dostane za základní skupinu(po pravdě jsem se dost divil,že se na EURO vůbec dostal).
 

DeletedUser854

Host
No ja prave prisel z hospdoy. Fotbal sem videl samozrejmne cely.
Bohuzel rusaci dali z prvnich dvou sanci dva goly. Do te doby jsme meli vice ze hry

Baros predvedl ze je naprosto katastrofalni hrac a Bilek se ukazal jako absolutni neznaly clovek (uz jen nelogickym stridanim zaloznik za zaloznika, utcnik za utocnika), Misto Barose mel hrat Lafata uz v kvalifikaci. A pokud vezmu stridani v potaz,mel vystridat jakyhokoliv obrance(rusakum vychazelo temer vse v utoku a neuveritelne sme v obrane horeli) a do zalohy hodit Daridu. A misto Rezka tam necpat Petrzelu ale hodit ke kopytu Barosovi Lafatu
Celkove zhrnuti : od dob Kolera hrajeme prakticky bez utoku a to se strili goly tezko. Ale jak sem jiz zminoval diky Bilkovi,ktery se absolutne boji zariskovat a neco vyzkouset a neustale cpe do utoku kopyto barose nemame sanci na zmenu v utocnych radach
Optimismus na zaver : nase zaloha prehraje jak reky tak polaky(takze sance na postup tu porad je,ale kdyby se to povedlo bude to konecna) A hra v obrane.minimalne v tech dvou dalsich zapasech nebude vypdat tak katastrofalne jak vypadala,tak vylozene spatna nase obrana neni)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Anubis, s tím nesouhlasím...

V prvním poločase Baroš sbíral i balóny ze vzduchu, dokázal ho udržet, a to jsme ještě hodně doplňovali útok a poté nahrát. V druhé polovině jsme ztráceli sílu, takže jsme to neměli moc komu dávat. Baroš umí podržet balón, nahrát. K Barošovi bych hodil Necida, je to dobrej a kvalitní hráč, kterej má leccos za sebou a dokáže sbírat balony z hlaviček a sklepávat Barošovi do běhu...Který tam přijde z druhé vlny, tak bych hrál, ale Bílek chce bránit, tak jako dneska bránili výborně Rusové a využívaly rychlých brejků.

Takže s Bílkem máš pravdu, ale s názorem na Baroše nesouhlasím

Don Quijot
 

DeletedUser89

Host
Moje jednotky z doby bronzové vs. jednotky z doby raného středověku, to je dnešní fotbal :(
 

DeletedUser854

Host
Obcas podrzet balon dokaze kdyz cche to je pravda.
Ale videl si kolikrat baros spadnul? Snad kazdej treti souboj. Baros se nedokaze uvolnit,tim myslim do volnyho prostoru na golovou priphravku.Kdby se v tomhle zapase srovnal pohyb a vyber mista meziu barosem a ruskejma utocnikama tak by se musel baros stydet.

Nekde sem cetl ze baros nedostava takove prihravky jako driv. Pravda je ze nedved byl jen jeden.Ale zalohu mame porad svetovou.
Je to pouze barosem a jeho spatnym vyberem mista,coz si utocnik nemuze dovolit,pokud se hraje obzvlast jen na jednoho. Musi mit golovy vyber mista a uvolnit se do golove prihravky. Nic z toho neumi
To je lepsi tam dat dva rvace kteri aspon obrance pokopou a o ten balon se budou rvat do posledniho dechu(to uz baros davno nezvlada).
 

DeletedUser

Host
Aspoň na Euru nelítají kapříci, hrušky a jablka, tedy doufám...... :-D.

Ale jinak katastrofa :-(.
 

DeletedUser

Host
Mno.. divila bych se, kdyby kapříci nebyli :D
Jinak fakt hrůza :( V týdnu jsme koukali na Ciao Italia, radost pohledět jak se tenkrát hrálo za nároďák. Ještě na Euru v Portugalsku, kdy naši dokázali senzačně otočit zápas proti Oranjes a ztroskotali až na tom hnusném řeckém fotbale, se jim dalo fandit. Od té doby to jde s kopce.
Sakra, ale zrovna Rusáci je porazit nemuseli :D
 

DeletedUser35

Host
Lidi, dneska jsem měl přímo strašnej sen. Zdálo se mi, že jsme od Rusů dostali nakládačku 4:1. Celý ráno jsem z toho nějakej špatnej.

EDIT: ...Ono se mi to nezdálo, že ne?
 

DeletedUser

Host
Jo to byl masokombinát včéra :), ale až na Hubníka se Sivokem předvedl tým, docela dobrou hru.
 

DeletedUser

Host
Souhlasím s Novcekem, jinak bych řekl, že skupina B bude nejzajímavější ke sledovaní, co říkáte vy?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru