Euro 2012

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Já osobně fandím čechům, i když český fotbal docela upadá, jelikož nemáme tak kvalitní hráče jako tomu bylo v minulosti..
 

DeletedUser1203

Host
já doufám že všichni fandí naší reprezentaci, i když se jí nedaří, vždycky jsou takový období, kdy se daří a kdy, teď je to horší období, ale zase bude líp :)
Rosa hrál dobře doufám že bude ok, navíc na vyšetření s ním jel i Čech kvůli ramenu tak snad vše dobře dopadne a v sobotu vyhrajeme, aby jsme nemuseli fandit rusům
Dneska se těším na duel Nizozemska s Německem, Nizozemci musí vyhrát jinak to budou mít hodně nahnutý, mohlo by to být hodně útočný
 

DeletedUser

Host
Neuvěřitelné! Rusové, kteří nás převálcovali 4:1, končí na třetím místě a my postupujeme z místa prvního... Konečně výborný výkon od našeho nároďáku. Co myslíte, přejdeme přes čtvrtfinále? :)
 

DeletedUser

Host
No, neřekl bych, že další zápas pro nás dopadne výhrou. Ale možné to je, záleží na tom, jak budeme hrát.
 

DeletedUser

Host
Co říkáte na hru Španělů? Mě osobně se dost příčí...Nemám ji tád ani trošku, nestřílí, furt si to nahrávají, fotbal nemá spád, útočí pomalu a dneska Busquets nebo já fakt nevim jak se menuje :D dokonalej případ, 2 metry prázdno okolo něj a on místo aby běžel na brankáře tak se tak nějak plahočí, obránce ho doběhne a zasekne mu ještě do pohybu...Jsem jediný, kdo sdílí tento názor, nebo zde jsou i jiní jedinci?
 

DeletedUser

Host
Tak co jak se těšíte na čtvrtfinále?

Kdo je podle vás ideální iniciátor tzn. "Poborského lobu" proti Portugalsku? :D
 

DeletedUser1698

Host
Podle mě by Češi ještě jednou mohli vyhrát a porazit Portugalsko....ale dál si myslím že se už nedostanou....chtěl bych když už ne Češi tak aby to vyhráli Němci....ale podle mě to zase vyhrajou Španělé...kteří jsou už trošku někde jinde...když teda hrajou jako tým a nepodcení soupeře viz Chorvatsko kde měli štěstí....a k tomu lobu no nevim třeba Pilař...;)
 

DeletedUser

Host
Uznávám, že Španělsko momentálně hraje fotbal na takové úrovni, o které si naši fotbalisté mohou nechat jen zdát, přičemž vůbec bych se nedivil, kdyby opět Euro vyhráli, každopádně doufám, že se to nestane, protože jejich styl hry se mi vůbec nelíbí. Ano, dokáží perfektně „uspat“ soupeře svými přihrávkami, ale některé fanoušky to časem víceméně omrzí (jako například mě)...
 

DeletedUser

Host
Uznávám, že Španělsko momentálně hraje fotbal na takové úrovni, o které si naši fotbalisté mohou nechat jen zdát, přičemž vůbec bych se nedivil, kdyby opět Euro vyhráli, každopádně doufám, že se to nestane, protože jejich styl hry se mi vůbec nelíbí. Ano, dokáží perfektně „uspat“ soupeře svými přihrávkami, ale některé fanoušky to časem víceméně omrzí (jako například mě)...

Nezbývá než souhlasit. Nicméně bych favorizoval spíše Němce na výhru na Euru. Španělsku se vymstí, že (ne)hraje s útočníky

Darida v základu!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser89

Host
Já myslím, že předvedli dobrý fotbal, na to proti komu stáli...
 

DeletedUser

Host
Tak měli jsme někdy více štěstí než rozumu. Mohlo padnout více branek. Nicméně kvalitní zápas, ale 2. byla horší. Nevím, co jim Bílek navykládal, ale přišly nesmyslné nákopy vzduchem, kde Baroš stěží konkuroval. Mělo přijít ještě jedno střídání na rozhýbání. Když už tak místo Rezka měl přijít Rajtoral. Vím, po bitvě je každý generál. Teď se modlím, abychom neudělali pod Bílkem ostudu v kvalifikaci
 

DeletedUser1698

Host
Hráli dobře....aspoň jako tým....je fakt že ta druhá půle byla na nic a bylo to jenom o tom kdy se Ronaldo trefí....ale před Eurem jsem říkal že se nedostanou ze skupiny....takže myslim že po delší době zase nějakej úspěch...sice malej ale aspoň něco....
 

DeletedUser

Host
Kdy se trefí Ronaldo? Jiní hráči už góly dávat nemohou? ;)

Jinak finále se nám pomalu blíží, koho tedy tipujete, že si jej zahraje? Já osobně doufám v duel Portugalska s Německem - s následným vítězstvím Ronalda a spol. na penalty. Každopádně proti Španělům to budou mít hodně těžké, ale věřím, že pokud zahrají dobře a Španělsko bude hrát styl a lá útočníka nepotřebujeme, tak na postup mají. Co Vy, jak to vidíte?
 

DeletedUser1698

Host
Samozdřejmě můžou ale on byl nejvíc vidět a pálil z každé šance....a na tom se schodnem ne...?Já myslim že to vyhrajou němci....a finále bude Německo Španělsko...
 

DeletedUser

Host
Přeju si jako vítěze Německo, dříve jsem je nemusel, ale poslední dobou předvádějí vynikající dynamický a útočný fotbal s velmi mladým kádrem
 

DeletedUser

Host
Za ty jeho herecké výkony na hřišti jsem Portugalcům nepřál
 

DeletedUser

Host
A já to zase nepřál Španělům za ten jejich „anti-fotbal“. Ano, vyrovnat se jim momentálně asi nikdo nevyrovná, ovšem Portugalci se snažili aspoň střílet, třeba takový Pedro by potřeboval naučit, jak se dá dát gól, aniž by udělal sto kliček. Každopádně Španělé měli holt štěstí, to musím uznat, protože jinak by už museli hledat další Ramosův míč a Ronaldo by si šel taky kopnout penaltu...

[spoil]
14213-cad4d.jpg
[/spoil]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru