FoE city planner- dostanu ban?

Ahoj, dnes jsem zkusil použít FoE city planner-, našel jsem to na internetu, za pomoci FoE Helpera to zkopírovalo moje město, a pak mi to na jejich webové stránce ukázalo nový, přestavěný město. To jsem si manuálně přestavěl... Dostanu ban?
 

Anti Bílý

Psavec
Pokud u tebe kontrolní mechanizmus zachytí strojové úkony místo ručních tak ano.
Já mám jen foe helper, ale jednou jsem zběsile (já sám) klikal v cvc a dostal jsem ban :)
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
pak mi to na jejich webové stránce ukázalo nový, přestavěný město
Na základě nějakých priorit které si zadal? Nebo prostě náhodně ti to popřeházelo budovy?
Já jsem myslela že si to tam musíš přestavět sám, že jediná výhoda je že to prostě děláš mimo město.
Každopádně toto nijak nezasahuje do samotné hry, to město sis ve hře musel přestavět manuálně sám, takže nejde zjistit nic za co bys mohl dostat ban.
 
Na základě nějakých priorit které si zadal? Nebo prostě náhodně ti to popřeházelo budovy?
Já jsem myslela že si to tam musíš přestavět sám, že jediná výhoda je že to prostě děláš mimo město.
Každopádně toto nijak nezasahuje do samotné hry, to město sis ve hře musel přestavět manuálně sám, takže nejde zjistit nic za co bys mohl dostat ban.
Byla tam nějaká možnost, kde ti to našlo "nejefektivnější město" ale bylo to úplně naprd, znemožnilo vedení cesty do určitých částí města. Stejně jsem to hned přestavěl
 

barabazostravy

Komentátor
Já věřím tomu, že za prkotinu tu občas někdo BAN dostane. Za podvody kdy někteří hráči mají evidentně přístup k vícero městům (není problém si nějaké takové město koupit) a z těch měst si nahazují stovky tisíc FB do svých VB a evidentně tím porušují & 8 pravidel FoE o podpůrných účtech a ten podvod je to snadnou dohledatelný neboť ta města nerozvíjejí vlastní hru jen se z nich nahazuje na VB určitým hráčům. Pak jakákoliv debata o BANech je hodně srandovní :D
 
Já věřím tomu, že za prkotinu tu občas někdo BAN dostane. Za podvody kdy někteří hráči mají evidentně přístup k vícero městům (není problém si nějaké takové město koupit) a z těch měst si nahazují stovky tisíc FB do svých VB a evidentně tím porušují & 8 pravidel FoE o podpůrných účtech a ten podvod je to snadnou dohledatelný neboť ta města nerozvíjejí vlastní hru jen se z nich nahazuje na VB určitým hráčům. Pak jakákoliv debata o BANech je hodně srandovní :D
Jak je to v případě, kdy mi spoluhrac bude dlouhodobě nahazovat body na VB? Myslím jakože 50% celkového množství potřebných bodů. Třeba po 30 levelu? @sabinabetty
 

d arvit

Odborník
samozřejmě že za to ban nedostaneš - vždy můžeš s takovým účtem (schválně píši účtem a ne hráčem) udělat pár ,,nevýhodných,, obchodů na tržnici a ohánět se tím že to je ekvivalentní výměna..
spousta hráčů má ve svých budovách nahozené pozice od jedněch a těch samých hráčů kdy jim nahazují ne v běžně užívaném poměru 1,9-2,0 ale třeba v 10,0-20,0 a pořád hrají..

oficiální stanovisko by bylo strkání které je banovatelné - ale vzhledem k tomu že provozovatel hry nesmí zveřejnit informace o jiném hráči tak se nemáš šanci dozvědět jak moc se banuje a co - ze svého pohledu dlouhodobého letitého hráče si nevybavuji nějaké známé jméno které by bylo zabanované - takže no stres.

P.s. samozřejmě pro klid duše nevymýšlej jak podvádět a hraj čistě - většinou to co zavání nekalou praktikou je nekalá praktika a nebudeme se pouštět do téma nahazování 1,9 :D
 

barabazostravy

Komentátor
V pravidlech je doslovně napsáno
///Je zakázáno spravování nebo vědomé využívání podpůrného účtu. Podpůrný účet je účet, který je využíván hlavně pro podporu jiných účtů, zatímco zanedbává jiné části hry. To znamená, že není povoleno ovládat účet pouze za účelem podpory jiných účtů nebo takovou podporu přijímat.
Obchody (zboží, výzkumné body atp.) přesahující hranice jednotlivých světů jsou zakázány. ///
Využívat podpůrné účty se dá toliko tím, že z podpůrného účtu se nahazují VB a nebo se z podpůrného účtu mění záměrně nevýhodně zboží.
Prostě ty podvody s podpůrnými účty jsou obvykle do oči bijící a stačí kouknout do náhozů VB kdy z určitých účtů jsou nahazovány VB třeba jeden nához o 50 000 FB navíc a to se děje opakovaně a výsledně jde třeba o 500 000 FB z jednoho účtů a třeba po 100 000 z jiných účtů. Samozřejmě by měly být smazané účty které takovou podporu poskytuj, ale hlavně ty účty které ji přijímají. Neboť tam sedí ten podvodník který ty účty koupil a nebo převzal a disponuje s nimi.
 
Naposledy upraveno:

barabazostravy

Komentátor
V archivu Fóra lze dohledat, že před pár lety tu byl případ, kdy byl zablokován téměř celý cech dlouhodobě hrajících hráčů...
Archiv - kauza podpůrných účtů
Ono by stačilo těm hráčům umazat ty LV na Velkolepých Budovách kde k podvodům s náhozy došlo. Neboť zloděje potrestáš citelněji když mu sebereš ukradené peníze než když ho zavřeš. Však nechť si ti podvodníci začnou LVelevat své pokrácené VB znova a poctivě. :D
 

vasa.jedlicka

Komentátor
Podle mě je to v pohodě, protože ve výsledku děláš jen export města do úplně jiného nástroje, podle kterého to paks tejně musíš postavit ručně.. to jejak kdyby bylo špatně dělat něco vedle v excelu..
 

Gorwor

Dopisovatel
Prostě ty podvody s podpůrnými účty jsou obvykle do oči bijící a stačí kouknout do náhozů VB kdy z určitých účtů jsou nahazovány VB třeba jeden nához o 50 000 FB navíc a to se děje opakovaně a výsledně jde třeba o 500 000 FB z jednoho účtů a třeba po 100 000 z jiných účtů. Samozřejmě by měly být smazané účty které takovou podporu poskytuj, ale hlavně ty účty které ji přijímají. Neboť tam sedí ten podvodník který ty účty koupil a nebo převzal a disponuje s nimi.
Jenže se pleteš. Ono totiž není prý (téměř) vůbec důležité, jak a kolik kdo kam dává bodů, ale ...
zda se mimo toho ještě věnuje nějaké herní aktivitě...
To tedy, domnívám se, znamená, že hráč, který dává tebou zmiňovaných 100 000 bodů někomu jinému a má za to 50 bodů zpátky nic neporušuje, pokud třeba navíc dělá expedici, nebo bojuje v CB.

Tak to alespoň definoval KaseO a minimálně u nás vyšší autorita není.

viz: https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/vyjádření-ke-kauze-podpůrných-účtů.7967/post-56804
 
Naposledy upraveno:
Nahoru