Grafický plánovač přestavění města

Téma v sekci 'Hráčské projekty' založené uživatelem Yiahimyr, 25. srp 2012.

1. Yiahimyr

Yiahimyr Nováček

Registrace:
    21. čer 2012
    Ahoj, už delší dobu mám v hlavně nápad, jak by měl vypadat a fungovat grafický simulátor města. Můj názor je, že nejvíce místa lze uspořit zkrácením cest. Bylo by tedy vhodné vytvořit simulátor, který by dokázal vypočítat nejkratší možnou cestu tak, aby zároveň plnila svoji funkci = propojila všechny budovy, které k cestě připojené musí být.

Dokázal bych pro to vytvořit celkem pěknou grafickou šablonu, ale moje znalosti PHP nejsou dostatečné. Na anglickém fóru jsem narazil na první pokus o podobnou aplikaci: http://www.forgestats.net/map/map.php

Pokud by se tu našel nějaký schopný PHP programátor, který má samozřejmě na podobnou ptákovinku i čas, tak se třeba domluvíme :)

2. Glatorix veliký

Glatorix veliký Nováček

Registrace:
    5. zář 2013
    hele je to celkem fajn nápad ale zdá se mi to moc složitý a co teprve ty bugy o tom ani netřeba mluvit stačí si to představit a člověk kliká ukončit skript atd. možná by jsi měl ten nápad zjednodušit ale není to zrovna špatný.

3. kelef

kelef Psavec

Registrace:
    8. čer 2014
    A co je na tom složité? Pokud má člověk znalosti s programováním a s grafickými prográmky, tak tohle není problém. Bohužel, já jsem v tomto směru teprve nováček, takže Ti moc nepomohu, ale bylo by to super, protože forgestar neobsahuje některé nové budovy, tudíž je mi k ničemu....

4. thesseus

thesseus Znalec

Registrace:
    29. srp 2012
    Obsahuje, jen se spožděním. Myslím, že to je obvyklá prodleva v aktualizaci, ani na tomto novém by nebyla každá novinka ihned.
    A stejně je původní příspěvek dva roky starý a Yiahimyr už určitě dávno programuje pro banky :)

5. cleopatra

cleopatra Nováček

Registrace:
    2. zář 2012
    nemate prosim info, kedy zacne znova fungovat planovac?

6. HENZIS

HENZIS Supportér Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    9. bře 2014
    Hola, na Facebooku psali že mají problém a že se jej snaží vyřešit. Odhadovali dva dny, ale ty už uběhly. Tedy těžko říct kdy půjde zas.

7. Nacchi

Nacchi Nováček

Registrace:
    25. bře 2017
    nechapu co je na tom tak sloziteho ???
    Je problem vykuchat tvurcum hry tzv. dna budov a pozemek a cesty a spojit to s casti programu pri polozeni toho zakladu (budovy bez vrchu -pouze pocty a tvary pol zakladnyi...) na plochu pozemku a bud to vyhodi hlasku ok budova propojena nebo neni...

Uz slozitejsi by bylo vytvorit programek co by efektivne v ramci tolika a tolik budov tech a onech typu ulozil nejekonomeji s usporou mista... to uz chapu... Ale prvotni zaklad o ktere jsem nahore psal mohli by udelat. aspon to.

8. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    http://foemanager.com/city-planner/app/

jinak se dá to město stavět i na čtverečkovém papíru, jako před ještě pár lety, nicméně tohle je vážně užitečná a šikovná aplikace

Nacchi za toto poděkoval.
  9. Nacchi

Nacchi Nováček

Registrace:
    25. bře 2017
    Dekuji je to pekny, sice jsem mel trochu i jinou predstavu pro prehlednejsi zobrazeni.

S tim ctvereckovanym papirem me to take napadlo, ale udelal jsem neco ve photoshopu... ale je to piplacka.
    :p spise me vcera napadlo splasit lego kostky a na nejakou plochu o urcitych tvarech... ale to jsem zavrhl, pac jsme dost stary osel na kostky :)
    zkusim tu aplikacku... zatim jsem ji jen zbezne shledl.. mozna si ji zamiluji.

willy2 a LordFrunDor za toto poděkovali.
  10. RomanS24

RomanS24 Člen

Registrace:
    24. dub 2016
    Koukam že to docela dost ta apka crashuje.

11. Silveralius

Silveralius Člen

Registrace:
    18. říj 2016
    Mě tedy ještě nespadla ani jednou :) Cos s ní vyváděl, že se ti jí podařilo schodit? :D

willy2 za toto poděkoval.
  12. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Mě padá pořád... stačí otevřít apku s městem, otevřít si 6 záložek s FoE (CZ1 až CZ5 + Th3), zapnout nějaký seznam na youtube a začít na Cz1 předělávat město... do 15 minut pád flashe zaručen... Alespoň na mém zařízení. :D
    Ale ono to spadne i bez zapnutí této appky, jen to potrvá o 5 minut déle... :D

EDIT: Jo, zapoměl jsem na pozadí běžící flashovou hru se spuštěným cheat enginem... to s tím ale určitě nemá nic společného. :D

Naposledy upraveno: 10. dub 2017
    willy2 za toto poděkoval.
  13. Silveralius

Silveralius Člen

Registrace:
    18. říj 2016
    Tak to bohudík není problém té apky a není to pád falshe to způsobuje OS sám, že prostě nepoužívané věci vyhodí ven z paměti. A když ani to nestačí tak začne zavírat i aktivní :D

JiPi53 a LordFrunDor za toto poděkovali.