Halloween 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7347

Host
Tak to nevím já ten úkol normálně splnil.Jedině napiš supům (support) jinak nevím.Ještě mě napadlo a měla si jich všech 5 na jednou nestačí jen vyrobit a smazat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9714

Host
když jsem naverbovala prvního, neukázalo se mi, že bych měla pětinu splněnou.A ty jsi verboval děla nebo vrhače? zkoušela jsem ještě prakovníky, protože ti nemají velký dosah, ale taky nic
 

DeletedUser

Host
Ahoj shallot,
postav si každopádně 2 výrobny vrhačů, ať to máš rychleji. Já měla dvě děla a nechtěla jsem moc dlouho čekat, tak jsem si postavila 5 výroben vrhačů. 2/5 - děla - znázorněno v úkolu, ale když jsem vybrala 5 vrhačů, měla jsem splněno.
Nemáš nějaké jednotky dlouhého dosahu "nepřiložené"? Ty co jsi dostala třeba za splnění úkolu? Možná proto ti to nic nepřičetlo....Musíš mít vrhačů víc, než těch nepřiložených jednotek a pak už by to neměl být problém.
 

DeletedUser7347

Host
Já jsem vyráběl vrhače a bylo to bez problému.To co píše sidda bude asi ten problém.Jinak přeji at to vyřešíš já už bohužel jak jsem psal nevím.
 

Thesseus

Znalec
Tady na fóru jsem četl, že v případě, že je úkol pro hráče nesplnitelný v limitu daném pro úkolovou řadu, je možno kontaktovat support a tam nám ho splníte.
Jeden hráč od nás z cechu tak učinil, protože by jinak nestihl splnit úkol s hřbitovem a supportér mu po pár dnech napsal něco ve smyslu: "hmm je mi líto, ne vždy se podaří všechny úkoly splnit, mě se stalo nedávno to samé"
Můžete nám tu tedy prosím vysvětlit, proč na fóru tvrdíte, že pomůžete a když se na vás hráč obrátí, napíšete po dvou dnech tohle?!
Docela mě to nadzvedlo a to ani nejde o mě.
 

DeletedUser2298

Host
Dej mi prosím nick jmenovaného hráče ( do SZ) - pak můžu prověřit danou situaci.. Je totiž možné, že splnění úkolu bylo v možnostech hráče - a proto jsme nemohli podat pomocnou ruku.. Popř. že hráč úkol nesprávně pochopil - bez bližších informací ti víc ale nemohu říci
 

DeletedUser9714

Host
ahoj, měla jsi pravdu, bylo to v tom. Už jsem postavila dva vrhače a makám na tom. Díky všem za radu a pomoc.
 

Thesseus

Znalec
Napadá mě, že zítra bude aktualizace a já dokončím poslední úkol tykve až v 21:00 večer. Nebude už tykev v tu dobu pryč? Vydrží do půlnoci? Děkuji.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru