Halloween 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2298

Host
Počínaje dneškem nám začala bonusová akce Helloween 2013 - Jack O Lantern zadává své úkoly ve formě záludných hádanek a je na Vás - hráčích aby jste je vyřešili... V tomto tématu si můžete navzájem dávat rady a tipy jak splnit jednotlivé úkoly - pokud někdo např. nebude vědět kudy kam a jak postupovat dál...

Aktuálně ( jako FoE tým ) neplánujeme vydat žádný "manuál", který by popisoval jednotlivé úkoly - jsou ve formě hádanek záměrně a nebudeme tedy návodem kazit hádání.. ;-) Pokud by se stalo, že větší množství hráčů bude mít problém s nějakým konkrétním úkolem, tak pak radu samozřejmě dáme.. ale aktuálně to je jen a jen na Vás.. ;-)
 

DeletedUser

Host
Jestli jsou překlady pořád stejně dobré, tak to může být fakt zapeklité :)
 

Haspro.TR

Turista
No já se seknul už u čtvrtého úkolu - Nápady pro strach. Přiznám se, že mi uniká jakékoliv vodítko ke splnění. Pár věcí jsem vyzkoušel co mne napadlo, ale bez úspěchu. Víte někdo o co jde ?
 

DeletedUser9543

Host
Myslíš tím úkol nápad nebo zahálka? Tak nad tím už asi 2 hodiny přemýšlím a nic.
 

DeletedUser

Host
Myslim, ze se to tyka vyzkumu nejake nove technologie, aspon doufam, ze to je ono :)
 

DeletedUser9543

Host
Taky doufám, zní to docela logicky, ale na dokončení výzkumu potřebuju ještě 15 bodů, tak si holt musím počkat do rána. Snad to bude ono.
 

DeletedUser2942

Host
Boty pro smích. Zasekl jsem se v polovině úkolu. Mám splněno 7/12 a nemůžu dál. Poradí někdo?
 

DeletedUser

Host
Ahoj všichni,
je to ono - vyzkoumat technologii:D
to harcubator - kup si ty FB za mince, nebo diamanty a čekat nebudeš muset :)
 

DeletedUser8081

Host
4 úkol je opravdu výzkum technologie hodně štěstí do dalších úkolů :)
 

DeletedUser

Host
ahoj, co je za druhej úkol?? ty boty pro smích, nějak jsem na to nepřišel :-( vloni to bylo utratit body výzkumu a teď už nejspíš ne, protože jsem jich utratil dost od přijetí úkolu a nic
 

DeletedUser7772

Host
1. - postav 5 dekorácií
2. - postav 12 chodníkov/ciest (mne stačilo 6 druhých najstarších)
3. - 9 x 5min výroba
4. - vyskúmaj technológiu
5. - vyrob 1 z každej výrobnej doby (5 a 15 min, 1, 4 a 8 hodín, 1deň)
6. - postav 3 výrobné budovy tej istej doby
7. - preskúmaj provinciu
8. - zušlachti 22 budov
9. - zaútoč a dobi sektor na mape
10. - použi 13 FB na hocičo
11. - vyrob alebo zobchoduj 5 z každého tovaru doby bronzovej
12. - rozpusti 4 armádne jednotky
13. - postav 1 zo všetkých 7 typov budov (domy, výrobne tovaru, výrobne, kultúrne budovy, dekorácie, armádne a cesty)
14. - dobi provinciu
15. - maj 5 jednotiek dlhého dosahu (katapulty, delá...) tej istej doby
16. - predaj starý cintorín (hřbitov po čsky :) ) alebo 3 budovy tvojej aktuálnej doby ak nemáš cintorín (odmena je cintorín)
17. použi 24 FB
finálna odmena staršiak 3x3 budova 720 spokojnosti v PE - nejaká doba, nenapadá ma ktorá...
preložené z angličtiny
 

DeletedUser9543

Host
opravdu to funguje, díky za radu. Chápu následující úkol (všechna práce) tak, že mám dílen (švec, farma) zadat postupně všechny časy výroby? 5 min, 15, min, 1 hod, ..... až 1 den?
 

DeletedUser

Host
asi bych vyzkoušela postavit nějakou budovu co je rozveselí a nebo vojenskou budovu :)
 

DeletedUser5181

Host
jak mam prozkoumat provincii kdyz uz mam vse prozkoumano, jde to nejak obejit? to je nefer, pro ty co uz maj ve vyzkoumano
 

DeletedUser5384

Host
Lasseno,pokud máš vše prozkoumáno,úkol se ti potvrdí hned.Máš pravdu,je to nefér :D
 

DeletedUser8130

Host
Rozvesel mně, ale udělěj to prosím po cestě, může někdo poradit jak to mysl že po cestě? Dik
 

DeletedUser7772

Host
proste si pamätaj koľká úloha to je o kúsok vyššie som to písal, a v inom vlákne na fore je už aj zoznam z názvami úloh - hľadaj
inak ide o to postaviť pár ciest :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru