Halloween 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5384

Host
ale bez diamantů jich nezíská 5ks
No,zrovna tohle je úkol,který se mi splnil "sám", a vzhledem k tomu,že nevlastním jediná kasárna pro dálky mi to započítalo jen nepřiřazená děla získaná v minulých questech:) Takže není důvod to příliš hrotit:)
 

DeletedUser9431

Host
ahojky nevíte jak dodělám úkol č.7 prozkoumal jsem už 3 provincie co mám na mapě a nemám splnino
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9431

Host
ale co mám ještě prozkoumat už jsem na mapě prozkoumal 3 celé území a nic
 

DeletedUser9061

Host
proč by měla dodělat výzkum, když má prozkoumat provincii ???
 

DeletedUser9431

Host
výzkum jsem taky už jeden udělal a nic ( hádanka zní objevení nebo zahynutí )
 

DeletedUser

Host
Ahoj všem,
prozkoumat provincii, znamená prozkoumat novou provincii. To je ten jezdec na koníku, se kterým byly problémy :D
Zaplatit mince za cestu a pak si nějakejch pár hodin počkat, nebo zaplatit 50 diamantů a máte prozkoumáno hned.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Ano, tam stačí pouze prozkoumat provincii.
Zaplatit cestu, až ta dojedeš - úkol splněn.
Jestli se ti i přeto nesplnil, tak napiš na SUPPORT.
 

DeletedUser3927

Host
Zdravím tě Gavca,
pokud nemáš možnost dalšího průzkumu, tak máš prozatím všechny provincie prozkoumané, ale když dobyješ území, která nemáš prozatím vybojovaná, tak se ti naskytne možnost dalšího průzkumu nových provincií. Kdyby jsi neměla možnost dalšího průzkumu, to by znamenalo, že již máš celou mapu dobytou, tak by ti byl úkol automaticky započítán jako splněný.

Pro rekapitulaci, dobyjt alespoň jedno území, které máš teď možnost vybojovat a budeš mít možnost průzkumu nové provincie, jakmile se tak stane, úkol budeš mít splněný.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Nemůžu pochopit zadání Helloweenského úkolu Aby tě ďas spral!:confused:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3927

Host
Ahoj vondra12345,
pokud budeš konkrétnější, tak ti budu třeba moc pomoci. Co tě tedy trápí?
 

DeletedUser5142

Host
chci se zeptat na úkol "Nový dům pro mrtvé" - prodej nebo žal - odměnou je starý hřbitov:
dá se úkol splnit, aniž bych musela zbourat aktuální hřbitov? je to jediná budova, na kterou si potrpím, tak bych si ráda nechala jak původní i nový, vzhledem k tomu, že nejsou zcela shodné
 

DeletedUser9431

Host
škoda že úkol 9 je dobij území,tam skončím nemám na to dobití území tak silné vojsko a kdybych ho chtěl bybudovat tak mi to bude trvat asi 4-5 dnů než je vyzkoumu a nevím jak dlouho trvá udělat vojáky :-(
 

DeletedUser9061

Host
někdy 1 hodina, někdy 2, až 4.
já zde také bohužel nemám vojsko, a bohužel budu muset stavět a nechce se mi do toho, ale bohužel musím :((
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru