Halloween 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3139

Host
Tak jsem tak nějak divně koukal na ty hádanky a moje vřelé díky JozoChovi za podrobný výklad. Nebýt tohoto výkladu, tak bych se asi zbytečně s hádankami týral a dospěl ke stejnému výsledku, co mi teď trvalo chvilku a to že bych byl asi šílený, pokud bych chtěl všechny úkoly plnit. Někomu asi uniklo, že tu je plno hráčů už na konci výzkumu a i doby pokroku. A proč se mi to nelíbí? Protože mi už po několikáté je nabízen hřbitov s pár body spokojenosti za tak obrovskou cenu (když spočítám co všechno bych musel zbourat a zase postavit), že by mně asi vyšel levněji postavit skutečný hřbitov ve středu New Yorku. To jak byla letní hra super, tak tohle je pravý opak.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Nikdo JiPi samozřejmě nikoho nenutí, aby se BONUSOVÉHO eventu účastnil.. pokud někomu připadají odměny a finální ceny malé a nerentabilní.. tak prostě nebude akční úkoly plnit.. Zase někteří se rádi s úkoly a hádankami pobaví ( i když mají vše postaveno, dobyto a vyzkoumáno..) Je to na každém jednotlivém soudr.. ehm hráči, jak že si to zařídí a udělá :))

Letní akce byla prostě bomba a TOP za celou dobu trvání FoE.. a hráče to samozřejmě "rozmlsalo" - ale nepočítal bych s tím, že se Helloween a Vánoční akce budou nějak markantně lišit svým průběhem i odměnami oproti loňským..
 

DeletedUser5384

Host
JiPi,sorry,ale nesouhlasím. Je docela rozdíl hrad z písku v pokroku za 870 z letní akce a hřbitov rovněž v pokroku za 1300 z heloweenu,když rozměry jsou stejné. Už jsem ho postavil,abych si měl kam chodit lehnout:D

Ty hádanky mě osobně docela bavily,alespoň to nebylo takový přímočarý- udělej to a to,dostaneš tohle...
 

DeletedUser3139

Host
Jo, ty hádanky dobrý, ale:
úkol 5: časově postupná výroba - obrovská ztráta ve výrobě
úkol 6: 3x výrobní budova - musím zbourat a znovu postavit - obrovská ztráta ve výrobě
úkol 11: zboží z doby bronzové - k čemu mi bude? - ale budiž
úkol 12: zrušit 4 jednotky - zase velká ztráta (1/2 denní produkce Alíka) - raději je použiji v bojích - zase ztráta mincí, surovin a navíc ještě bodů z bojů
úkol 13: zbourat a zase postavit budovu - zase ztráta mincí, surovin
úkol 16: prodat 3 budovy - zase ztráta mincí, surovin
Tak a když jseš po přestavbě města na dobu pokroku, tak si zkus spočítat, co tě bude stát hřbitov, který vůbec nepotřebuješ a bude ležet ve skladě, dokud se nezprovozní možnost ho darovat (nebo co to je ten šedý balíček). Já to počítat raději nebudu, ale statisíce to odhadem budou. A ta spokojenost? Tu mi dávají VS a ostatní kulturní budovy, které stejně díky rostoucím VS postupně bourám.

pro soudr, ehm hráče judas :rolleyes:: jasně že mně nikdo nenutí k plnění, rovněž máš pravdu, že letní hra nás rozmlsala. Ale myslím si, že jsme o několik dob jinde oproti loňsku, takže by asi i toto mělo být zohledněno. I když se dobrovolně přiznám, že si taky myslím, že ty letošní akce budou tak nějak zhruba okopírované ty loňské.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3927

Host
Zdravím tě Jipi,
° dle tvého souhrnu úkolů co jsi výše vypsal soudím, že obracíš každý zlaťák dvakrát než ho utratíš. Dovol mi s tebou nesouhlasit. Uznej, že stále přibývá lidí co hru teprve začali hrát. Takže odměny z loňských eventů prostě nemají. Proto uvítají když je můžou nyní získat. Dál upozornit na fakt, že někdo má zatím hřbitov z doby raného středověku a už je v době pokroku. Takový člověk uvítá nový hřbitov s lepším bonusem.

° Jak již kolega Judas napsal, tak není povinností plnit bonusové úkoly. Ale pro hráče co již mají výzkum hotoví a mapa světa patří jim, by se zrovna možnost splnit bonusové úkoly měla líbit. Jelikož je to příjemné zpestření do hry. Dle mého úsudku hráči v tomto postavení si myslím, že vůbec nemusí koukat na cenu za postavení nové výrobny zásob. Tak jako ti hráči tak i ty určitě máš dost bohaté konto s těmito surovinami. Proto nechápu tvůj pohled na věc. S místem to je problém to souhlasím, ale s faktem o zásobách a zlaťácích si můžeš dovolit zbourat jednu či dvě budovy a znovu je postavit.

° Závěrem bych chtěl napsat, že si vážím když hráč napíše svůj názor, ale po přečtení této diskuze jsem spíše nabyl dojmu, že je to odrazení hráčů od plnění podzimního eventu. Alespoň na mě to tak zapůsobilo.
 

DeletedUser3286

Host
Zdar,
jestliže splním nějaký úkol, tak předpokládám, že dostanu adekvátní odměnu. A to bez ohledu na to jestli ji potřebuji nebo ne. Pak ji klidně můžu věnovat na charitu, ale plnění úkolu se mně musí vyplatit. Tyto úkoly považuji za velkou logickou chybu v této hře. A že už jich je. Někdy mám pocit, že si z nás autoři dělají srandu, jak dlouho to vydržíme.
 

DeletedUser

Host
Ahoj,
koukám, že ne všichni chápou, jak dosáhnout konce eventu za co nekratší dobu a s co nejmenšíma ztrátama zásob a mincí. Postavit si např. kovárnu, která nezabere moc místa a tam nastavit 24 - hodinovou výrobu, zbourání budov - postavit si budovy z doby kamenné, nebo bronzové(ty jsou levné) a ty pak zbourat, propustit jednotky - postavit si kasárnu kopiníků, postavit kopiníky a ty pak propustit, atd.
Chápu, že někdo logické myšlení má a někdo má asi něco jiného :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Asi tak:) Budovu ze své doby jsem zboural bilboardy,stejně mi to hyzdily:), jednotky jsem zrušil ty darované z léta z železné doby,postavení kovárny bylo přesně to,co jsem udělal- x3, a ve chvíli,kdy mi v městě jede 19 výroben jsem tu ztrátu ani nepocítil:) Než jsem zadal 5. 15. 1hodinu, 4 hodiny, tak mi dojela 5minutová, zadal jsem 8 hodin a sklidil najednou s dříve zadanou 24hod.

takže sidda, ano :rolleyes:
 

DeletedUser

Host
čau,
už dlouho mě žádná diskuze takto nepobavila, jak tato :D
Jsem ve stádiu kompletního výzkumu i mapy a nehodlám trávit celý den boji, jen aby mi náhodou neutekl nějaký bodík.

Event mě pobavil (mohl být delší), hřbitov i Hastroše jsem s klidným svědomím dal do města :cool: a že jsem něco zboural a něco postavil - no a co, když mi na účtě leží milióny ve zlaťácích i v zásobách.

Pro ty co nepochopili, tak toto je hra, nikoliv reálný život, a ta má bavit. Tento event to dokázal a proto na rozdíl od uplakánků, děkuji za zpestření hry.
 

DeletedUser6672

Host
Zdravím všechny, měl bych otázku k úkolu číslo 6 "kovář, nebo kovat"...co se myslí tím postavte 3 výrobní budovy té samé doby...zkoušel jsem jak jednu ze skladů, tak i z dílen a ukazatel se nehnul??
 

DeletedUser

Host
Asi mám chybu v desátém úkolu, použil jsem deset FB na výzkum, jeden na velkou budovu. Započítal se mi jen ten na velkou budovu. Je možné, že je to takto nastavené? (hraju pod tímto nickem na německém světě Jaims a i kolegové z cechu ve zprávách říkají, že se můžou použít na cokoliv)
 

DeletedUser3784

Host
Jo, ty hádanky dobrý, ale:
úkol 5: časově postupná výroba - obrovská ztráta ve výrobě
úkol 6: 3x výrobní budova - musím zbourat a znovu postavit - obrovská ztráta ve výrobě
úkol 11: zboží z doby bronzové - k čemu mi bude? - ale budiž
úkol 12: zrušit 4 jednotky - zase velká ztráta (1/2 denní produkce Alíka) - raději je použiji v bojích - zase ztráta mincí, surovin a navíc ještě bodů z bojů
úkol 13: zbourat a zase postavit budovu - zase ztráta mincí, surovin
úkol 16: prodat 3 budovy - zase ztráta mincí, surovin

Mluvíš trochu z cesty bych řekl. na tohle všechno Ti stačí plácek 3x3 a jak bylo již řečeno, nikdo Tě do ničeho nenutí.
č.5 - postav si loveckou chýši a dej ji dělat 5,15,1,4,8 - ostatní budovy ti můžou dělat celodenní a než dokončíš celodení můžeš mít ostatní splněno
č.6 - myslím že jde konkrétně o kováře - zboural jsem chýši a dal stavět kováře, na nic nečekám a okamžitš po zadání stavby bourám, druhej, třetí... úkol splněn za 15 vteřin
č.11 - k ničemu a také ho víc jak 5ks nepotřebuješ 5x kámen vymeníš za 5x dřevo, 5xdřevo za 5x mramor, 5xmramor za 5x barva, 5x barva za 5x víno a 5x víno za 5x kámen ajsi tam kde si byl
č.12 - zborat kovárnu a postavit koponíky za pár vteřin, vycvičení 4 kopiníků zabere kolik? nepamatuju si to ale nejsou to ani 4 minuty - sranda úkol
č.13. - budovy z doby bronzové na place 3x3 - nemám problém - opět do 5 minut hotovo - co byla odměna? pár kousků diamantů nebo to bylo jinde?
č.16 - vyměnit hřbitov z doby - nevím - koloniální za čerstvý - může se někdy hodit, ne že ne a když není hřbitov stačí sejmout tři dekorace z poslední doby

já se docela pobavil při plnění úkolů a teď se bavím znova ... ;-))))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3927

Host
Zdravím tě Kayro,
pokud se nepletu, tak budova pro výcvik vrhače kamení je o rozměrech 3x3.
Dle mého, není účelem se handrkovat. Někdo to chce plnit a někdo nechce. Jen nerad tady čtu negativní postoje a to zcela bezdůvodně.
 

DeletedUser3784

Host
Jak ziskam 5 dalekonosnych jednotek na placku 3x3? Pobav me.
Jo, to je jediný problém, přiznávám, ale o tom zrovna JiPi nemluví a ani já netvrdil že na to plac 3x3 stačí ... :))
vlastním jenom tanky a tak tady, bohužel, jsem musel čekat než postavím 2x vrhače. ale protože jsem nějakej plácek měl k dispozici a o úkolu věděl předem z Bety, tak jsem stavěl předem, ale jinak je to otázka 3 hodin a 40 minut

Zdravím tě Kayro,
pokud se nepletu, tak budova pro výcvik vrhače kamení je o rozměrech 3x3.
Dle mého, není účelem se handrkovat. Někdo to chce plnit a někdo nechce. Jen nerad tady čtu negativní postoje a to zcela bezdůvodně.
ale bez diamantů jich nezíská 5ks
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru