Hostina ke Společenství 2023

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Fellowship%20logo%20copy.png

Ujměte se příprav velkolepé hostiny v události Společenství a cestou získejte hned několik zajímavých odměn! Zde můžete o události diskutovat.
 

Spejbl

Nováček
Svatý Patrik v jiném hávu. Uvidíme jestli to bude stejně "protivný". Ta budova nevypadá špatně.
 

JTrucker

Turista
"2 hodiny u toho sedíš a klikáš" a pak den čekáš na 8,4 Q. To je fakt zábava
Neni to tak strasny. Ke to stejny (matematicky) jak Patrik, ale jde to snadno... potrebujes 300 miniukolu za 20 dni = 30 kazdy dva dny... a takto snadno:
Je JEDNO jestli je to rpvni, druhy, nebo trti nebo patnacty mestecko...
Manazera banketu a povozu na lvl 3, ostatni vse na lvl 2, jen kdyz ukol vyzaduje na vyssi.
Prvni vecer potrebujes 2 hod ale ne v kuse. Klido u toho sed prvni pul hodky a pak se mrkni rychle vzdy za pul hod na par minut...
Ucelem je naklikat banket a povoz na lvl 200 a tovarny proste k tomu aby to odpovidalo... a podle ukolu... Pak jdi spat a rano bude dost nasbirano na banket a povoz na lvl 250 a k tomu zase fabriky dle potreby. A do dalsiho vecera je dostatek na lvl 300 povozu a banketu.... Pri levlu 300 trva cca 8 a pul hod udelat 8.4Q = opet do rana - bratru 36 hod celkem. Ale pokud jsi pracujici clovek jako ja, tak rano nemas ty dve hod casu na novy zacatek, a tak to nechas bezet zase do dalsiho vecera a tim se ti tak nejak mimochodem splni i nejaky ten brutalny ukol jako nasbirat 16q apod. Tak si prictes bodik k dobru a vecer zacnes nanovo. Jeden cyklus tedy za 48 hod a v tom cyklu udelas vzdy vic jak 30 ukolu, i kdyby jen o malo vic, v pohode to vyjde i s prebytkem.
Beze spechu a bez slozitych navodu.
Truhly neotevirat. leda by v nich bylo zlate rozsireni. Ale mam pocit, ze ho z nich Inno vyjmula pro live servery, v ramci "rebalance", ale to nevim jiste, to uvidime no. , (na bete bylo). Ale jde v pohode ziskat normalnim postupem a gratis. Diky tomu ze na bete bylo v truhlach tak mam dve hehe,

Tech drahokamu bylo docela dost. dvakrat jsem nakonec oteviral truhly jen abych je spotreboval, i kdyz jsem z nich nic nepotreboval hehe.
 

Borat

Člen
U Patrika byly dvě taktiky. Buď točit 8.4Q stále pryč. Nebo otevírat truhly - pak nebylo nutné otočit výrobu tolikrát a šetřilo to čas. Jak se otevírají všechny truhly, je to levnější. A zase, jak se zavedla sleva na první kolo, není na první otevření truhel ještě dost drahokamů. Tak ta sleva vlastně natlačí hráče k nekonečnému točení 8.4Q.

Platí to i tady? Máte ty taktiky někdo propočítané?

Na Palác by to chtělo Kovárnu. Pro jistotu. Ta je ve zlaté lize pro pár platících hráčů. Demotivující. půjde Kovárna získat jinak?

Dvě sady placených odměn budou testovány za pochodu. Je to jen pro některé hráče. Pokud placené odměny neřešíte, je to demotivující čím dál tím víc.

Šikl by se Palác i Klubovna. Obávám se, že jde o ceny, co si lze výhradně koupit. Pokud hrajete "zdarma", event patrně jen naprdne. Otázka, zda ho vůbec hrát? Když je to jen motivace na poskytnutí své VISA karty InnoGames.
 
Kovarna nepujde jinak ziskat, je to proste odmena pro zlatou ligu. Vice nez 1 ks nejde ziskat. A takove budovy budou i v dalsich eventech.

Ostatni male budovy pujdou ziskat bud platbou za horni radu, nebo pak eventovka na maximum bude davat fragmenty vyberovky tech dvou budov.

Na bete sly ziskat tusim..premika pri 325 a legendardni krcma na 350. Takze kdo hraje aktivne mesta, slo to ziskat uplne v pohode. Takze jedine, k cemu se hrac pokud je aktivni nedostane je ta Kovarna...no jestli tohle nekomu jeste trha zily,no prosim. :)

Vykupem vsech beden a tocenim mala mest se k premiaku ci Legendarni krcme nedostanete. Na bete pokud clovek vykoupil vsechny bedny dostal tu vyberovku tech dvou malych. Za me ta jedna co dava 2 fargmenty On up kitu..super,tu chci aspon 5x. :)

Tvl kdo to prekladal Klubovna hrdinu....majngot...anglicky je to Legendary tavern na bete.
 

MadnessFalax

Dopisovatel
Takze jedine, k cemu se hrac pokud je aktivni nedostane je ta Kovarna...no jestli tohle nekomu jeste trha zily,no prosim.
Jde o silnou budovu poskytující fragmenty silné budovy poskytující fragmenty silné budovy (u té poslední iterace už to není taková sláva, ale furt je to velice efektivní budova pro zisk útočných procent útočné armády beru zpět, dává i balíky FB... toho jsem si nejdřív ani nevšiml). Já s ním tak nějak počítám, tak snad mi ho několik tisíc dia zajistí :) Jediné, co mi to vymluví, je další snížení počtu vybíraných fragmentů.

Vlastně je to zatím první budova, která má lepší - než lineární - vliv na rozvoj města. Pokud ji čapne někdo v ranné fázi města, tak z ní bude ještě dlouho těžit. Pokud počítám dobře, pak podle posledních statistik to vychází tak, že na jedno rozšíření nové hlavní ceny si člověk bez MG počká cca týden. Takže by neměl být problém za 2 až 3 měsíce získat další hlavní cenu komplet. S MG tipuju ~1,5 měsíce.
 
Naposledy upraveno:
Jde o silnou budovu poskytující fragmenty silné budovy poskytující fragmenty silné budovy (u té poslední iterace už to není taková sláva, ale furt je to velice efektivní budova pro zisk útočných procent útočné armády beru zpět, dává i balíky FB... toho jsem si nejdřív ani nevšiml). Já s ním tak nějak počítám, tak snad mi ho několik tisíc dia zajistí :) Jediné, co mi to vymluví, je další snížení počtu vybíraných fragmentů.

Vlastně je to zatím první budova, která má lepší - než lineární - vliv na rozvoj města. Pokud ji čapne někdo v ranné fázi města, tak z ní bude ještě dlouho těžit. Pokud počítám dobře, pak podle posledních statistik to vychází tak, že na jedno rozšíření nové hlavní ceny si člověk bez MG počká cca týden. Takže by neměl být problém za 2 až 3 měsíce získat další hlavní cenu komplet. S MG tipuju ~1,5 měsíce.
U Socceru eventu je podobna,taky v zlate lize a dava 20 fragmentu, na bete bylo u Kovarny tusim ze zacatku 50-60, pak to snizili na 20.
Pro ty co chteji tu budovu nekolikrat beru,ze je atraktivni a pripadne neco prihodi,aby se dostali do zlate ligy.

Pro me je zase atraktivni ta grilovacka,jak jsem psal.
 
Uvidime,jak to bude na live,ale na bete v te stribrne rade cen,byla jen premiovka palace, Krcma tam nebyla. Pro ty co nechteji stravit letni cas klikanim,a treba by si chteli priplatit ve zlate Krcmu,tak nechapu proc AB test na live. Timhle jedny v uvozovkach zvyhodnuji,ze si muzou neco koupit.
 

JTrucker

Turista
No v zasade, v principu - v kazde online hre si muzes neco zaplatit a ziskat neco navic. jeslti je to extra brneni, mec, budova, extra herni menu apod. Tak to je a bylo vzdy a vsude. Neni tomu jinak ani v Inno. A nikdy nebylo. Vzdy byli platici hraci a pak ti co hrali zadarmo
To se naprosto nezmenilo. POkud hrajes zadarmo tak (zatim) se daji udelat vsechny eventy zadarmo na plny level hlavne ceny v eventu.
Bylo by nefer mit moznost ziskat UPLNE VSECHNY budovy zadarmo. Nikdo by si nikdy nic nekoupil, ze.. a Inno by zkrachovala.
(pro poradek - jsem vyhradne hrac gratis, nic jsem si ve foe nekoupil (v jinych hrach jo, ale tady nechci, nelibi se mi jejich pristup) a Inno jako korporaci nesnasim. Nesnasim zadne velke korporace:). Takze je rozhodne nebranim, jen vysvetluji princip...)
Jedine co se ted zmenilo je, ze pridali pro lidi s prebytkem penez VICE moznosti jak je utratit (si osobne radeji koupim pivo :) )a koupit si vice ruznych extra veci. A to je stale v poradku, pokud hraci gratis i nadale dostanou hlavni ceny bez placeni.
Osobne se do tech dvou hornich cenovych linii ani nekoukam. Netusim co v nich bylo, protoze jsou proste pro platici hrace, stejne jako treba kalendar v minulem eventu, ze. A tak vubec neresim co tam je a mam klidnejsi spani s tim, ze hlavni cenu dostanu a to (zatim vzdy) bez velkeho usili
 
Naposledy upraveno:

JTrucker

Turista
U Patrika byly dvě taktiky. Buď točit 8.4Q stále pryč. Nebo otevírat truhly - pak nebylo nutné otočit výrobu tolikrát a šetřilo to čas. Jak se otevírají všechny truhly, je to levnější. A zase, jak se zavedla sleva na první kolo, není na první otevření truhel ještě dost drahokamů. Tak ta sleva vlastně natlačí hráče k nekonečnému točení 8.4Q.

Platí to i tady? Máte ty taktiky někdo propočítané?
Tohle platilo u PRVNIHO( Patrika. Tedy tusim pred 2 roky. Tenkrat bylo rozsireni hlavni budovy jako kazda TRETI cena mezi dvema "smetimi" v cenove liniii a bylo vicemene nutne otevrit truhly tusim 3x, kvuli tem rozsirenim co jsi dostal za vsech 6 truhel. Jinak jsi musel otocit mestecko silene mockrat a to pracujici clovek nedal.

Tenhle princip se zmenil (fakt uz nevim kdy presne) a ted je jak u Patrika, tak u tohoto eventu rozsireni jako kazda DRUHA cena v cenove linii, takze otevirat truhly neni potrebne. A taky, jak jsem psal, je dost mozne ze zlate rozsireni z truhel uplne vyjmuli (na bete tam bylo). Mam pocit, ze jsem neco o tom cetl na beta foru, ale prosim, neberte mne za slovo, nevim to jiste. Pokud ano, tak jednoznacne MUSIS otacet mestecka a kaslat na truhly, protoze se potrebujes dostat na 300 minukolu pro zlate rozsireni. Ale jak jsem napsal, jde to jen s velmi malou snahou v pohode, jedno mestecko kazde dva dny a vyjde ti to.
 

Borat

Člen
To se naprosto nezmenilo.
Právě že to Inno nově mění. Dřív byla plná eventovka i v bronzové lize, kam se dostalo 20% hráčů a tedy i mnozí ti, co hrají zdarma. Nově se zavedla jen stříbrná liga pro 5% hráčů a teď je tady patrně jen zlatá liga pro 1% hráčů, kam se bez peněz/diamantů dostat nedá.

(Arcidruid mi teď dojíždí. Na Svatyni pandy budu čekat ještě 3 měsíce. Přízračnou věž a Místokrále jsem dal jen v jednom světě. Naprostá křeč za všechny mé diamanty. Takže "placená verze". V ostatních světech bez možnosti získání. Kupodivu, všude mi teď vyšel Pirátský záliv... Jde najednou o velmi silné eventovky, ale jejich získání je obtížnější či zdarma neřešitelné. Do toho změna v CE a přetáčení města na silnou obrannou armádu a k tomu eventovky na obranu. Docela dost změn na to, jak probudit unuděné hráče předchozí verze FoE a dotlačit je k utrácení.) Pokud mohu srovnat, dříve šlo víc o šikovnost, nově jde víc o bezduchou těžbu, klikání a utrácení peněz. FoE si vzal do parády nějaký zlatokop. :cool:

Pokud jde o Patrika, patlal jsem to minule zcela náhodně. Otevřel jsem dost truhel a získal další eventovky. Myslím, že šlo o Orlí horu a otevírání truhel se vyplácelo. (Rozhodně jsem neotevíral všechny naráz. Jen namátkově.) Závěrem mi točení výroby vázlo na nedostatku hrnců zlata. Tak je třeba víc šetřit na truhlách. Dík za rady. Napadá mě, event, kde nezískám sadu solidních eventovek, není pro mě dost dobrý. Nehraji eventy jen na "hlavní budovu". :D
 

JTrucker

Turista
Právě že to Inno nově mění. Dřív byla plná eventovka i v bronzové lize, kam se dostalo 20% hráčů a tedy i mnozí ti, co hrají zdarma. Nově se zavedla jen stříbrná liga pro 5% hráčů a teď je tady patrně jen zlatá liga pro 1% hráčů, kam se bez peněz/diamantů dostat nedá.

(Arcidruid mi teď dojíždí. Na Svatyni pandy budu čekat ještě 3 měsíce. Přízračnou věž a Místokrále jsem dal jen v jednom světě. Naprostá křeč za všechny mé diamanty. Takže "placená verze". V ostatních světech bez možnosti získání. Kupodivu, všude mi teď vyšel Pirátský záliv... Jde najednou o velmi silné eventovky, ale jejich získání je obtížnější či zdarma neřešitelné. Do toho změna v CE a přetáčení města na silnou obrannou armádu a k tomu eventovky na obranu. Docela dost změn na to, jak probudit unuděné hráče předchozí verze FoE a dotlačit je k utrácení.) Pokud mohu srovnat, dříve šlo víc o šikovnost, nově jde víc o bezduchou těžbu, klikání a utrácení peněz. FoE si vzal do parády nějaký zlatokop. :cool:

:D
Tim potvrzujes moje slova.
Hrajes gratis a BUDES mit vse... Neni to hned treba...
Plnou eventovku (treba tady z toho novyho "petrika" dostanes jen za ukoly, bez ligy. Stejne tak v dalsim eventu co bude, na bete uz skoncil. Ligu neresim, vetsinou jsem v amaterske nebo bronzove, bo hraju gratis... a budovy mam vsechny na max., Takze stale to lze gratis...
Platici hraci to holt maji driv nebo maji budovu nekolikrat.
Ja se Inno nezastavam, ale logicky, NECO tem platicim hracum museji dat, jinak by nikdo neplatil.
Pokud stale muzu mit zlate rozsireni zadarmo, i kdyz si musim pockat na X dilku treba, tak jsem spokojen. nepotrebuji vse hned, stejne to nemam kde stavet :)

Nehraji eventy jen na "hlavní budovu". :D

Ja jo.. na vic budov stejne nemam misto. Nekdy nemam misto ani na tu hlavni a to ve meste nemam zadny tovarny na zbozi ani obytny budovy, tedy ty obcas jo, kdyz jsou v ukolu ale zaase je zbouram apod... ale misto neni.
 
Ze je neco placeneho mi vubec nevadi. Ja jen poukazoval na to, ze by obe rady placene meli byt pro vsechny. Zvlaste, kdyz ve zlate rade je Legendary tavern.
A ve stribrne je jen premiak palace. A take ve zlate rade jsou ty grily. Nerikam,ze bych to koupil,ale nekdo kdo nechce,jak jsem psal stravit dlouho nad eventem,by si to chtel koupit,a diky testovani..nechapu jakemu, na bete uz bezeli dva takove eventy..si to nekoupi,a k Legendary tavern se nedostane, bo je nejdale, ne ze by to neslo./pokud to nezmeni/, ale nekomu se proste nechce,to hrat.:)
 
Právě že to Inno nově mění. Dřív byla plná eventovka i v bronzové lize, kam se dostalo 20% hráčů a tedy i mnozí ti, co hrají zdarma. Nově se zavedla jen stříbrná liga pro 5% hráčů a teď je tady patrně jen zlatá liga pro 1% hráčů, kam se bez peněz/diamantů dostat nedá.

(Arcidruid mi teď dojíždí. Na Svatyni pandy budu čekat ještě 3 měsíce. Přízračnou věž a Místokrále jsem dal jen v jednom světě. Naprostá křeč za všechny mé diamanty. Takže "placená verze". V ostatních světech bez možnosti získání. Kupodivu, všude mi teď vyšel Pirátský záliv... Jde najednou o velmi silné eventovky, ale jejich získání je obtížnější či zdarma neřešitelné. Do toho změna v CE a přetáčení města na silnou obrannou armádu a k tomu eventovky na obranu. Docela dost změn na to, jak probudit unuděné hráče předchozí verze FoE a dotlačit je k utrácení.) Pokud mohu srovnat, dříve šlo víc o šikovnost, nově jde víc o bezduchou těžbu, klikání a utrácení peněz. FoE si vzal do parády nějaký zlatokop. :cool:

Pokud jde o Patrika, patlal jsem to minule zcela náhodně. Otevřel jsem dost truhel a získal další eventovky. Myslím, že šlo o Orlí horu a otevírání truhel se vyplácelo. (Rozhodně jsem neotevíral všechny naráz. Jen namátkově.) Závěrem mi točení výroby vázlo na nedostatku hrnců zlata. Tak je třeba víc šetřit na truhlách. Dík za rady. Napadá mě, event, kde nezískám sadu solidních eventovek, není pro mě dost dobrý. Nehraji eventy jen na "hlavní budovu". :D
Tak Pandu tu jsem take neziskal zadarmo, Arcidum..tam mi chybelo 50 dilku. Ale neziskat v Anniversary..Vez konjunkce..hm tak to chtelo majstrstik.:)
A Mistokral..tam proste musel clovek prihodit nejaky diamant...tam to tak bylo udelane. Ale nemusel clovek platit horni radu.

Treba Soccer event co bude po tom,ma mechaniku Anniversary...neskladaji se klice,ale hraci.:) Takze se tes.:)
 

JTrucker

Turista
Ze je neco placeneho mi vubec nevadi. Ja jen poukazoval na to, ze by obe rady placene meli byt pro vsechny. Zvlaste, kdyz ve zlate rade je Legendary tavern.
A ve stribrne je jen premiak palace. A take ve zlate rade jsou ty grily. Nerikam,ze bych to koupil,ale nekdo kdo nechce,jak jsem psal stravit dlouho nad eventem,by si to chtel koupit,a diky testovani..nechapu jakemu, na bete uz bezeli dva takove eventy..si to nekoupi,a k Legendary tavern se nedostane, bo je nejdale, ne ze by to neslo./pokud to nezmeni/, ale nekomu se proste nechce,to hrat.:)
Pockej, ted ti nerozumim. Ono to na live nebude? Ty dve rady ke koupeni?? Nebo jak to myslis, ze nejsou pro vsechny. Vsichni si prece muzou koupit, pokud chteji, ne??
 
Nahoru