Hostina ke Společenství 2023

Borat

Člen
jestli tohle nekdo neda,tak uz nevim
Stoupenec řádu FoE. Jasně. Chvála InnoGames na nebesích. :cool:

Ligy mě samozřejmě iritují. Vzpomínám, když měla Saska průšvih s losy a měla stovky milionářů. Prostě to zaplatila. Ale FoE má ligy. Pokud budou všichni hráči hrát skvěle, stejně to FoE rozhodí na 1% nejlepších, 5% žabařů a ostatní odpad. Přitom kolem 5% bude tak někde hranice hráčů, co za hraní platí VISA kartou. Podle mě, tady je nastaven princip loupeže a obelhávání hráčů. :cool:

Nebaví mě vynucené plácání v bronzové lize i když mám eventovky doma. K tomu mám pytel rozdělaných eventovek v inventáři a v inventáři nepřehledný bordel. Jedna budova ve třech sadách... Inventář pomalu a jistě ztrácí smysl. Asi další legrace od Inna. Jen další sabotáž hratelnosti.

(Co ti mrtví přátelé? Nemáte s tím někdo zkušenost v srpnu? Jsou to dovolené? Mám s padáky počkat? Třeba je to stoupající boom hráčů, co dostali rozum.) :cool:
 
Ty jsi stoupenec , hrajes milion svetu a brecis, jak male decko,ze ti INNO dela neco spatne.

Stribrna liga je pro ty,co chcou dve eventovky...a udelat jde. Zlata liga,jako vzdy musis neco prihodit. Proc to tu porad rozebiras dokola, to uz neni normalni.

Normalni clovek ma jednu eventovku full, a Krcmu zlate vylepseni,bez techle kecu. Co porad chces? Jesli neco navic,tak se snaz nebo neco prihod.
Oni to zadarmo delat nebudou, ty by jsi to delal? Nebyt placenych veci,tak tu nebrecis a hra neexistuje. Kapisto?:)
 

qwertik

Komentátor
Já jsem vůbec netušil že při tomto eventu je liga, nedal jsem ani dia a ke svému překvapení jsem se dozvěděl, že jsem ve stříbrné lize, a to na dvou světech, takže asi ne náhoda. Co na to odborník?
 
A aktivita nebyla potřeba stale v součtu to zebralo cca hodinu času deně na každe město a to z větší časti začatek města pak už ses nemusel na event vkuse divat
 

RomanS24

Člen
no já uplně nějak zapoměl že event končí ve čtvrtek :D a nějak jsem to prospal :D a díky tomu jsem se dostal max na 8 level Letního panství :D ale nevadí. počkam si do vánoc oni určo daj vylepšení do truhel tam nebo se časem objeví u vetešníka
 

d arvit

Odborník



Celá moje tajuplná taktika spočívala v tom, že jsem hned po rozjetí města vylepšil Správce hostiny a Vozku na 4. úroveň. To mi poskytlo dostatečné zrychlení k tomu, abych zvládl dokončit jedno město pod 24 hodin a ještě získával postupně se zvyšující náskok. Asi 3 dny jsem se na hru ani nepodíval, protože jsem na rozdíl od @d arvit neměl čas na blbosti, což způsobilo, že mi náskok upadl a asi před třemi dny jsem se válel dost blízko spodní hranice ligy. Nakonec jsem to i tak zvládl s náskokem něco přes jedno město.


Zobrazit přílohu uživatele 6750
nechápu proč zminuješ zrovna mě o_O, každopádně gratulka k dokončení eventu v 1% i když jsi 3 dni nehrál a ještě jsi dokázal udělat náskok 1 města - tomu já řikám slušné tempo.

P.s. gratulka všem komu se povedlo získat min. jedno letní sídlo a šaškových jevišť, tohle je za mě nejvíc op kombinace budov co nám zatim pustili do hry a byla by škoda toho nevyužít ;)
 
Po dlouhodobém zhodnocení kovárny u cesty (budova co děla planky na palac slunečneho nebe) se mi zdá že moc dobře nefunguje. Momentalně mam 2 komplet sady zakladu skrz kovarnu nasbírane ale zlate vylepšeni nepadlo ješte ani na 1 kompletní sadu .
 

vasa.jedlicka

Komentátor
Bavíme se o šanci 1/10 na zisk zlatých fragmentů.. už mám kompletních 19 sad obyčejných, zlatou ani jednu ale jsem na 60/150!! :D
 
Tyhle budovy procentualni jsou k nicemu,nejlepsi je kdyz to da proste 20 fragmentu zlate vyberove sady, jako ten strom, co dava Egejske a je to.
Taky mam uz hodne normalnich vyberovek, zlate nastesti uz dve, ale beru je vzdy pred MG, kdyz foe helper ukazuje,ze da zlate fragmenty.
 

Termi

Komentátor
Po dlouhodobém zhodnocení kovárny u cesty (budova co děla planky na palac slunečneho nebe) se mi zdá že moc dobře nefunguje. Momentalně mam 2 komplet sady zakladu skrz kovarnu nasbírane ale zlate vylepšeni nepadlo ješte ani na 1 kompletní sadu .
Riešil som to dávnejšie s podporou a na to, ako je to naprogramované, to funguje veľmi dobre. Problém je ale v tom, že je to hlúpo naprogramované. Systém pracuje na základe zákonu veľkých čísel a tu je to nastavené na 1000 výberov. To znamená, že na 3 roky výberov a to znamená, že dva roky ti nemusí prísť ani jedno, alebo len kde tu a na ten tretí ti to môže padať vo veľkom, aby to "dobehlo" počet :) Alebo zase opačne. Aj keď som ešte nikoho nepočul, žeby mu zlaté padali vo veľkom. :D
Navrhoval som to stiahnuť na 180 výberov, čo je zhruba polovica roka. Samozrejme bezúspešne. :)
 
Nahoru