hra na tabletu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Zdar chci se zeptat jestli se tato hra dá rozjet na tabletu s androidem jelikož tam jde jenom 11.1 flash player
tak jestli to někdo zkoušel dejte prosím vědět
 

DeletedUser3

Host
Na tabletech s Androidem zatím hru není možno spustit.
 

DeletedUser7

Host
Hra sa nedá hrať na tabletoch z dôvodu že firma Adobe ukončila podporu Flash Playeru (verzia 11.1). Jedná sa o tablety a mobilné zariadenia z operačným systémom Android. U iOS hra nepôjde tiež, pretože hra si vyžaduje na hranie Adobe Flash Player v.11.3 a zariadenia typu iPhone, iPad s iOS vlastnia vlastný flashový prehrávač z názvom QuickTime, a na hranie hry je potrebný ten od firmy Adobe, verzia 11.3 minimálne. Do budúcnosti sa dočkáme určite nejakého riešenia, pretože flash player pre mobilné zariadenia a tablety má nahradiť HTML5 (čo je rozšírení jazyk HTML).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Vyzkoušeno, mám android a hra na prohlížeči PUFFIN funguje!!!
 

DeletedUser4958

Host
Bezva, funguje, sice bezplatně jen několik dní, ale alespoň něco. Neví někdo, jak se v tomto prohlížeči dá posunout okno ve hře, když mi na jednu obrazovku nevychází celé město a chci se posunout, tak posouvám, vždy jen okno prohlížeče a ne pohled na město.
 

DeletedUser

Host
Mě normálně jde posunovat město. Ale možná to na každém telefonu bude kapku jiné
 

DeletedUser4958

Host
na Pc, když posunuji náhled na město držím levé tlačítko a posunuji pohled, tento úkon mi na mobilu v prohlížeči puffin nějak nejde (telefon Samsung Galaxy SIII)...asi něco dělám špatně.
 

DeletedUser

Host
Asi na to máš moc dobrý telefon :D
Já mám obyčejný htc wildfire s a jde mi všechno.
Akorát mi nejde rolovat hráče (cech, sousedy, přátelé).
 

DeletedUser7

Host
Mne zas nefunguje prehliadač :) Samsung Galaxy S1, android 4.1
 

DeletedUser4958

Host
jak jsem se na to trochu díval, tak by to ani tolik nemělo být o verzi androidu, protože píšou, že je to cloudový prohlížeč a chápu to tak, že stránka se fyzicky otvírá vzdáleně někde u nich na serveru a my na mobilech k tomu jen přitupujeme.
Možná bych prošel nastavevení v telefonu, zda tam nemáš nějaký flash nebo co já vím, zakázané
 

DeletedUser3911

Host
Mám tablet s androidem3,2 v puffinu to načtu ale neposunu, mohu tak " ovládat "pouze asi třetinu města
 

DeletedUser3370

Host
Kazdopadne, uz delsi dobu planuju propojit tablet, telefon s PC pres TeamViewer a pak uvidíme ..
 

DeletedUser2059

Host
velmi rád bych uvítal konečně zpřístupnit hru i pro android, je to jediná hra co znám ktrou nemůžu hrát. Uvítal bych řešení.
 

DeletedUser5782

Host
tak nevím jak go děláte,ale přes puffin to s adroidem nejede
 

DeletedUser4958

Host
já už nevím, zda bylo potřeba flash nějak aktivovat, myslím, že ano...možná nějakou registrací, nicméně teď již mi to také nejede, protože flash tam jel jen nějakou dobu a teď již to chce za něj platit a to se mi vzhledem k tomu, jak složitě to šlo ovládat a nešikovně posouvat, se mi nechce.
 

DeletedUser

Host
Proč by nefungoval? Jen android už od určité vertze nespolupracuje s flash playerem, takže tam FOE nejede.
Pufin to ale vyřeší. Lze ho stáhnout normálně s Marketu (dnes Obchod play) zdarma. Pufin spustíš (je to prohlížeč). No a pak už je to všechno jasný.
Já sám jsem ale pufin po 14 dnech smazal. Chtěli za něj zaplatit...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru