hra na tabletu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
puffin už bohužel nevyřeší nic,od určité aktualizace na vyšší flash jej puffin nepodporuje :(
 

DeletedUser7160

Host
Už by měli vymyslet nějakou mobilní verzi. Žijeme v moderním světě a kde kdo je častěji na mobilu nebo tabletu než doma na PC a nehne se z baráku a chce hrát. Je hezké že je hra malovaná jak děcké omalovánky ale nehratelný mimo domov.
 

DeletedUser7

Host
Aj keby bola aplikácia, hra by stále nefungovala. Na hru je potrebný Flash Player 11.4, pre mobilné zariadenia je posledná verzia 11.1.
 

DeletedUser4085

Host
jiná hra (nebudu jmenovat, ale začíná na SF) je taky flash a mobilní verze pro tablet je super-v tom to asi nebude:)
 

DeletedUser6719

Host
jj INNO má všechny hry na tabletu krom této :( A jak psal Gajdoš s Flashem to nemá co společného. Stačí vytvořit jiné prostředí pro mobilní systémy a bude jim stačit i mnohem starší Flasch. Myslím že většině lidí by šlo o rozumnou sklizeň. Zabojovat si můžou až doma u počítače.
 

DeletedUser5384

Host
A kdo ti řekl,že má INNO všechny hry na tabletu? Naposled jsem zkoušel na tabletu hrát Grepolis a dopadl jsem stejně jako s FoE :(

jiná hra (nebudu jmenovat, ale začíná na SF) je taky flash a mobilní verze pro tablet je super-v tom to asi nebude:)

Promiň,ale jestli myslíš tu samou,co já,tak to je poněkud jiná liga,ta by běhala i na Nokia 3310:cool:

Jinak, prosím,dřív,než začnete spekulovat nad tím,kde je chyba, přečtěte si příspěvek #3 v tomto vlákně.Dík:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4085

Host
já nechtěl kritizovat, bo třeba DK je taky mobilní verze ve verzi beta, ale FoE by mohla být též-třeba bez bojů atd, jen základ...a to mi nevymluvíš:D
 

DeletedUser5384

Host
Nechci ti to vymlouvat,souhlasím s tebou,mohla by být:) Asi bychom to přivítali všichni,ale zatím si to můžeme jen přát jako dárek do budoucna:) Třeba to vyjde,a když bůh dá,bude to dřív,než budeme mít fousatý děti:cool:
 

DeletedUser6604

Host
Zkoušel jsem hrát přes VNC na androidu 3" a dá se to ovládat celkem dobře. Jen je na nic,že potřebujete veřejnou adresu a na routeru nasměrovat porty. Kdo má nějaký tablet nebo mobil s OS může si to vyzkoušet na domácí síti jako já :D. Jinak puffin,skyfire atd nejede :( . Věřím tomu že pokud by se našel nějaký programátor,tak ten flash rozchodí,pač třeba Windows 2000 podporuje flash 10.x.x,pak už píše,že nemá dll. Stačí si .exe soubor otevřít v hex,přepsat jeden jediný řádek a rázem není problém.
 

DeletedUser3370

Host
Innogames bude projednávat příští týden v Los Angels možnost hraní pomocí mobilních zařízení. Společnost plánuje odhalit hru Forge of Empires pro iPad a smartphone (Android a iOS) pro Grepolis. Oba projekty spolupracují ke vytvoření plynulého herního zážitku – možnost hrát s jedním účtem na všech zařízení.
 

traktorista

Odborník
Nechci vypadat jako moc natvrdlej, ale znamená to co jsi napsal, že FoE bude jen pro jablíčkáře zatímco G pro obě platformy?
 

DeletedUser5384

Host
" Innogames bude projednávat příští týden v Los Angeles možnost hraní pomocí mobilních zařízení. " Z toho chápu,že v budoucnu bude možno hrát každá z těchto her na mobilních zařízeních,a v první vlně je v jednání "Forge of Empires pro iPad a smartphone (Android a iOS) pro Grepolis." Nepochybuji o tom,že tím jednání nekončí a že se dočkáme dalších:)
 

DeletedUser

Host
" Innogames bude projednávat příští týden v Los Angeles možnost hraní pomocí mobilních zařízení. " Z toho chápu,že v budoucnu bude možno hrát každá z těchto her na mobilních zařízeních,a v první vlně je v jednání "Forge of Empires pro iPad a smartphone (Android a iOS) pro Grepolis." Nepochybuji o tom,že tím jednání nekončí a že se dočkáme dalších:)

No...já nevím...ale je to docela dlouho co INNO jednalo v Los Angeles o možnosti hrát FoE a Grepolis na mobilních zařízeních...nebylo by od věci říct jaký je výsledek a případně postup jednání ???
 

DeletedUser3370

Host
Už to tu zaznělo několikrát. Dělá se verze pro iPad, termín dokončení zatím není zveřejněn.

Viz video:
[video=youtube;q2ba-fQrm9s]http://www.youtube.com/watch?v=q2ba-fQrm9s#at=107[/video]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru