Hradní systém

Wiedzmin Blade

Nováček
Pročítal jsem a zjistil jsem, že by se tohle nemělo vkládat, ale za diskuzi to stojí.
Nechápu, jak tohle prošlo. Vím, že se nemá vůbec mluvit o zrychlování, že hra "spočív á v dlouhodobém hraní", ale tohle je jako co? Udělal jsem si velice jednoduchou matematiku.
Na L15 hradu je potřeba 3 687 300 mincí. Pokud vezmu denní výběry, denní výzvy, boje a vyjednávání a CE, tak se za 4 týdny dostanu na 22 380 mincí. Pominul jsem starožitníka, který ale nedá tak nepřebeerné množství - zrovna teď třeba když koupím všechny předměty, tak dostanu 20 mincí, jindy to může být jiný počet atd. Není to stálé, tohle je.
Denní aktivita, ale spočetl si někdo, jak dlouho tohle bude trvat? Spočetl si někdo, že abych dostal Hradní systém na L15, tak to musím hrát bezmála 15 let? Nebo je to fakt zaměřené jen a jen na lidi, kteří si zaplatí? Tohle je dost slušný extrém.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ahoj, toto už jsme tu probírali ve vlákně k Hradu. Dovolím si tě opravit - na lvl 15 není třeba 3 687 300 bodů jak uvádíš, ale "pouze" 1.039.500. Co se týká množství bodů a aktivit za které je lze získat tak ti tu přiložím pár odkazů, a to buď tady a nebo zde si můžeš zjistit vše potřebné.
 

Wiedzmin Blade

Nováček
Supr, tak to není 15 let, je to jen za denní aktivitu 3,5 roku :) hned je všechno dosažitelné. Tedy to stále cílí na totéž - zaplaťte si to, jinak to mít nebudete ;-) Přidaný content přece může být dlouhodobý, ale musí být dosažitelný. Rok? Řekl bych ok. 2 už je otázkou, ale 3,5? Tohle je fakt vtip
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Hra samotná je na delší dobu a nikdo nikoho nenutí aby měl něco na maximu hned, i Hrad samotný na, řekněme, nižší úrovni kterou lze v čase 1 roku či dvou obyčejným hraním (nemyslím tím hromadění každého jednotlivého bodu když jsi zmiňoval koupi předmětů) dosáhnout ti poskytne rozumné bonusy které v porovnání s nejvyšší úrovní nejsou zase tolik rozdílné. Pro ty kteří u hry vydrží dostatek času tak jednou té nejvyšší úrovně dosáhnou a není na to nutně potřeba platit.
 

jamamba

Nováček
Jestli můžu taky napsat svůj názor.....hrad, který bych si vylepšila za rok, by mě asi nebavil, ty 3,5 roku jsou akorát ;)
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
zkuste prosím směřovat feedback na hrad do jednoho vlákna a to nejraději do toho oficiálního ať je to všechno pohromadě díky :)
 
Nahoru