Jarní diskuze (2021)

Skeewe

Komentátor
Event by neměl být tvůj hlavní příjem nákresů. Nejdřív postavit vysoko Arc a pak nahazovat cizí velkolepky, plánky už se lehce dostaví...

jj, snažím se podporovat stavby sousedů i přátel jak to jde (potěšila mě ta Observatoř, moc jich ji okolo mě nestaví), a na ARC se soustředím (na to se mi zrovna hodí ty body z akce, ale stejně mám trochu obavu, jestli bude mít někdo chuť směnit suroviny na jeho stavbu s mými z mé doby.

a.jpg

Ale bonusy mě nakonec hodně potěšili. A ještě není konec, ;)
 
Naposledy upraveno:

sejbaj

Nováček
Lampiony na stromech , jak se píše: "nebo sebráním třešňových stromů, které se tu a tam objeví v okolí vašeho města. " jsem ještě neviděl
 

matesov

Turista
Zdar všem,
každý event je vítané zpestření hry, ale proč není u úkolů získej určitý celkový počet civilizace alternativní úkol ?!

Na všech třech světech stojím v plnění úkolů, protože prostě nemám kapacitu/místo na splnění úkolu, už jen třeba proto, protože nemám v inventáři uložení budovy a musel bych tak prodat nějakou potřebnou budovu a to se mi nechce. A tak v eventu stojím a to mě prostě mrzí !

A to by stačilo, aby u úkolu získání určitého počtu obyvatel byl nějaký náhradní úkol pro splnění !


Děkuji za pochopení M.
 

dudasek

Znalec
obyvatelstvo řeším bouráním kasáren-alík stejně neřeší,jestli je dostaveno,nebo ne...a když se nudím stavím ty baráčky za 88 s dobou stavění 5s..dříve bývalo otevření výzkumu za dia,dnes jen za nějaké zboží...pohoda i několik desítek tisíc...
 

Pikolo

Komentátor
Ale i tak mají světlejší pleť, kulatější obličej a vetšinou tmavší vlasy, tahle Hanako podle mě vypadá spíš na evropanku
 
Horsi event jsem nevidel, clovek to hraje jak idiot a pak za 4k luceren nedostane ani jeden denni special a to jsem jich mel podle statistiky dostatat alespon 4,2ks.... muze mi to nekdo ne z hracu vysvetlit ? Nemate to zabugovany? To “same se mi stalo” dneska z 5k luceren. Jen 2 strazni veze? Pritom mi jich melo padnout minimalne 5,4ks
 

Dan 77

Veterán
Nahoru