Jednotky z jiné éry?

eLhighkz.

Nováček
Zdravím,
dnes jsem PVP aréně napadl prostředního hráče. Respektive hráče ze stejné doby jako jsem já - doba pokroku. Prohrál jsem, ale co mě zarazilo.. hráč z doby pokroku měl jednotky z oceánské budoucnosti, která je o 7 ér dál. Jak je to možné? Jak lze získat jednotky z jiné éry? A je možné získat jednotky i z Osídlování měsíce Jupiteru v takto brzké době? Předem děkuji za odpověď.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Přesně tak, na jednotky z vyšších dob lze dosáhnout z příběhových úkolů jejich plněním napřed než ve které době momentálně jsi. Zpravidla je k tomu hlavně potřeba dostatek volných technologií k vyzkoumání, aby ses na takových úkolech nezasekl, a také postup na mapě. Například už v době bronzové je takhle možné dosáhnout na pár jednotek z raného středověku, v koloniální době na tank z doby pokroku nebo už v průmyslovém věku na zmíněné jednotky z oceánské budoucnosti. Na vyšší jednotky už ale dosáhnout nelze, v příběhu to zarazí úkol vyžadující být v oceánu a dále jsou další jinak nesplnitelnelé úkoly znemožňující další postup. Teda ano, se správným přístupem je možné získat pár jednotek o několik dob napřed. :)
 
Ahoj, pokouším se o vznášedla a zaseknul jsem se v Zítřku. Bohužel jsem neignoroval úkol prozkoumej Bajatai. Můžeš mi prosím poradit jak dál?
Děkuji
 
Nahoru