Karetní diskuze o Halloweenu 2023

NoVa

Moderátor

Člen týmu
halloween_2023_logo.png

Jste připraveni na karetní souboj s přízračnými bytostmi? Přečtěte si více o letošní zbrusu nové mechanice, nových odměnách, rad a tipů přímo v oznámení. A tady můžete diskutovat o všem okolo události.
 

vasa.jedlicka

Komentátor
Se skvělým příchozím Halloween eventem, kde mimochodem to jeho skvělé klikátko zabírá asi půl obrazovky telefonu. Tak úplně zmizely bonusy a jsme zas o pár měsíců zpět, kdy si musím rozklikávat např. Himedži, abych zjistil, kolik střetů mi zbývá na využítí bonusu.

Super.
 

d arvit

Odborník
nový způsob eventu - mohlo by to být zajímavé, ale snaha vysávat eventovou měnu(=diamanty z toho přímo čiší a cena/množství zubů v obchodě tomu odpovídá)

začínám být přejedený eventů kde jde získat x lvlů hlavní budovy její další vylepšení (stříbro zlato), velké množství dalších eventových budov, každá produkuje fragmenty něčeho či zase další budovy - už je potřeba vysoké školy jenom na to aby člověk našel co produkuje co aby mohl postavit co se mu líbí
P.s. v eventu něco produkuje fragmenty něčeho jménem zastrašující věž - ale nikde v eventu jsem nenašel co to je za budovu - super vědět že už ani tým (nemyslím cz) nedokáže dát dohromady ucelený kompletního průvodce budov v eventu
 

minosk

Nováček
Jdete s tím někam... Vymýšlet něco tak stupidně retardované jako kartičky? To nehrají již ani děti ve školce, možná tak pár boomerů bez jiného sociálního života. Za mne absolutní odpad celý tento event. Je to otřesné, stupidní, nezáživné, nudné a otravné.:mad:
 

Catenata

Turista
Je tam dobrý zmatek v nedokončených půřekladech - někde jsou HP (health points?), někde BZ (nebo něco takového - asi body zdraví). To, co dělá která karta, je stále anglicky, stejně jako jejich názvy, ...
Myslím, že hru hraje i dost lidí, co anglicky neumí a že i pro ty anglicky mluvící to bude matoucí právě skrz to, že se to motá ČJ - AJ. Celkově je ten event hrozně složitý.
To ty předchozí Halloweenské eventy s archeologem/kopání hrobů byly mnohem zábavnější, jednodušší a hlavně úspěch v nich záležel jen a pouze na hráči, ne na náhodě (ok, panenky padaly náhodně, ale i tak se dalo strategizovat).
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Co to je? To jsem ještě nezažil aby nebylo pořádně přeloženo! Jinak nevím, asi mne to nebaví
 

Přílohy

  • Screenshot_2023-10-26-16-29-14-187_com.innogames.foeandroid.jpg
    Screenshot_2023-10-26-16-29-14-187_com.innogames.foeandroid.jpg
    1.023,8 KB · Zobrazení: 19

NoVa

Moderátor

Člen týmu
P.s. v eventu něco produkuje fragmenty něčeho jménem zastrašující věž - ale nikde v eventu jsem nenašel co to je za budovu
Běžně se v oznámení zmiňují nově přidané budovy nebo přídavky k těm existujícím. Zastrašující věž je z loňské Halloween události, je to limitovaná budova na 1x1 poskytující 50%:utok: na 24h. Bude možné ji získat i jako denní speciál, de facto je tedy zmíněná.

Je tam dobrý zmatek v nedokončených půřekladech
To jsem ještě nezažil aby nebylo pořádně přeloženo!
Jsme si vědomi některých nepřeložených textů a snad se brzy nahraje verze s úpravami. Událost se ještě v posledních chvílích před vydáním upravovala, nabrala lehce na zpoždění, tak se některé texty neupravily.

Za mne absolutní odpad celý tento event.
Nejhorší event co jsem tady zažil
Můžete být více konkrétní, co je na události špatně?
 
Proč pokaždé karta nepřítele dá maximální útok nebo o 1 zmenšený max. útok, a moje karta většinou 1-2? Bez doplnění lišty 2krát za 1 hru nemám šanci porazit "nepřítele".
 

01Beowulf

Nováček
takže to vypadá jako u předchozího eventu,který právě skončil - nehrál jsem a toto asi dopadne velmi podobně :p
:cool:
 

Borat

Člen
Denní bonus za přihlášení nebude během eventu funkční nebo jsem něco přehlédl? Jak ho neodkliknu, propadnu na začátek. Nemohu ho najít. Jsme někde v půlce cyklu a najednou velké nic? Navíc k tomu nemám žádnou informaci, že hráč nemá zoufale hledat jak na to, ale je tady pauza. :confused:
 

Catenata

Turista
DPČ vraťte koštátko, rýč a dynamit
Přesně, tohle byl jeden z eventů, který mě fakt bavil. Letos už zmrvili sv. Patrika, kdy ho hodili do nudných až depresivních barev a zaměnitelných portrétů. Z veselých tlapiček udělali opět depresivně stejnobarevné hrnky na kávu. Ale aspoň si ty dva eventy ponechaly pořád v základu to, že úspěch záleží na hráči a ne náhodných procentech. Halloweenská košťátka a lopatky nebo baterky měly být podobně dobře plánovatelný event. Nejsou. A jsou navíc hdoně složité a nedotažené.

Běžně se v oznámení zmiňují nově přidané budovy nebo přídavky k těm existujícím. Zastrašující věž je z loňské Halloween události, je to limitovaná budova na 1x1 poskytující 50%:utok: na 24h. Bude možné ji získat i jako denní speciál, de facto je tedy zmíněná.



Jsme si vědomi některých nepřeložených textů a snad se brzy nahraje verze s úpravami. Událost se ještě v posledních chvílích před vydáním upravovala, nabrala lehce na zpoždění, tak se některé texty neupravily.



Můžete být více konkrétní, co je na události špatně?
Tak proč jste ho nevypustili o pár dní později, až se dopřeloží a doupraví všechny texty?
 
Denní bonus za přihlášení nebude během eventu funkční nebo jsem něco přehlédl? Jak ho neodkliknu, propadnu na začátek. Nemohu ho najít. Jsme někde v půlce cyklu a najednou velké nic? Navíc k tomu nemám žádnou informaci, že hráč nemá zoufale hledat jak na to, ale je tady pauza. :confused:

Dle DE fora tohle nebude vubec. A zrusilo se to.
 
Na obranu cz prekladatelu musim napsat, ze opravdu event koncil na bete skoro ve stejny den, kdy zacinal na live serverech. A hodne zmen i grafiky karet bylo udelano i po eventu dokonce. Spise INNO za tohle muze..v rajchu..,ze tyhle zmeny delali skoro nakonec.
 

Y u m a n

Komentátor
všichni nadáváme že se nám to nelíbí !!! ale to stejně nepomůže udělají si další "dokonalé" eventy co hraje míň a míň hráčů já už nehrál posledních xx eventů a je mi to líto jediný ukazatel co pro ně platí když se snižuje hráčská základna a nebo negativní ohlasy na FB ale ne na český ale na ten jejich hlavní - to totiž pozorně sledují ! jak jsem řekl počkám cca do jara a když se to nezlepší je čas odejít po cca 10 letech
 
Spatne je informace pri loadingu...je tam uvedeno, ze lze ziskat fragmenty stribneho a zlateho vylepseni z truhel v kobce..ale tohle bylo zmeneno pak a nelze je ziskat v kobkach. Juber to psal na bete v oznameni uz drive.
 
všichni nadáváme že se nám to nelíbí !!! ale to stejně nepomůže udělají si další "dokonalé" eventy co hraje míň a míň hráčů já už nehrál posledních xx eventů a je mi to líto jediný ukazatel co pro ně platí když se snižuje hráčská základna a nebo negativní ohlasy na FB ale ne na český ale na ten jejich hlavní - to totiž pozorně sledují ! jak jsem řekl počkám cca do jara a když se to nezlepší je čas odejít po cca 10 letech

Tak jasne,ze primarne sleduji nemecky trh, us trh, polsky trh. Cesi co ctu na chatu a v diskuzich prece nic nekupuji, to je hanba napsat, ze jsem si neco koupil. :) Nekdy mi to pripada,jako by mi to platil ten kritizujici clovek, co v zivote tu nic nekoupil.

A k eventu...tento je novy, zato treba mechanika Socceru, ci Peceni/Divocina..ano je oblibena v zahranici, k tomu i davali data.
 
Nahoru